Голям концерт на стадион и напреднала бременност!!?????

  • 5 143
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 159
Somebody, взела си правилното решение Sunglasses
Това работя и, повярвай ми, издържах на стадионните концерти до края на петия месец, а в НДК, на меките седалки и с добре модулирания звук - месец-два повече.
Между другото, моята дъщеря повече пощуряваше от данданията в киносалон, но самата аз не се чувствах добре на концерт след шести-седми месец.

Леко раждане! А Депеш, както е тръгнало, ще идват в България на всяко турне докле са живи  Peace

# 61
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Хубаво си решила. Всичко в името на детето, нали така?

По темата - Много е шумно. Не бих отишла. Бебчетата чуват все пак. Ще се стресира милото.

# 62
  • Мнения: 258
С толкова бременен корем едва ли бих отишла на концерт от такъв мащаб.
1во защото ще ми е дискомфортно /аз на 1 място повече от 15 мин не можех да седя и с двете ми бременности/
2ро вибрациите от мощните колони не са никак за пренебрегване  Peace

# 63
  • Мнения: 6 274
Много хубаво си направила.  Peace

# 64
  • Мнения: 9 461
По-добре да отидеш на стадион отколкото в задимена дискотека.И още повече ако се чувстваш добре не виждам какво да те спре.

# 65
  • Мнения: 6 274
По-добре да отидеш на стадион отколкото в задимена дискотека.И още повече ако се чувстваш добре не виждам какво да те спре.

Например това, че от вибрациите можеш да си докараш контракции и да родиш.
Мен това би ме спряло, за друг не знам.

# 66
  • Мнения: 210
Аз имам една позната - мед сестра която бременна е отишла на рок концерт без вип места - днес дъщеря й е на 20 години,а мойта приятелка разказва със широка усмивка за концерта.Следващия път ще си там Hug

# 67
  • Мнения: 6 274
Аз имам една позната - мед сестра която бременна е отишла на рок концерт без вип места - днес дъщеря й е на 20 години,а мойта приятелка разказва със широка усмивка за концерта.Следващия път ще си там Hug

Еееее, не така де.
Ами ако не дай си Боже се случи нещо, тогава?  Confused
Ти ли ще страдаш?
Един безсмислен риск е това за мен.
Авторката много хубаво и правилно решение е взела.
А и това, че на някой си, някога си нищо не му се е случило, нищо не означава.
То има и много наркоманки, които раждат здрави бебета, ама това значи ли, че няма проблем всички да се дрогираме?
Недейте така с тази убеденост.
Казано е - "Покрито мляко котките не го лочат".
  Peace

# 68
  • Мнения: 636
Аз ще ходя, ще бъда в шести месец  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 7 209
Само се надявам предвид злободневната тема, да не вземат да се отменят турнета и концерти.  Thinking

# 70
  • Мнения: 636
Какво имаш предвид? Мислиш, че Дейв е болен от свински грип?  Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 7 209
Е ти пък  Mr. Green
Не, ама може да настане истерия по повод масово събиране на хора.
Дано да е след 18 май.  Sunglasses

# 72
  • Мнения: 2
Здравейте, трябва ми съвет, аз сам в края 11 г.с. и също имам билет за концерта на Депеш, но малко се притеснявам ако отида, дали няма да стане нещо с бебчо, прокървявала сам веднаж в 6 г.с. и тогава ми казаха да не се напрягам, да сам спокойна... и такива работи, това малко ме стряска и се притеснявам ако отида да не се случи нещо.

# 73
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз бях бременна в 6 месец, когато отидох на концерт на Себастиан Бах...И освен това бях сред първите редици, и се наложи да стоя над 4 часа права. Добре, че мъжа ми беше с мен  Crazy.
По отношения на шума обаче нямаше никакъв проблем.
Миналата гопдина, ходих на Металика. Не бях бременна, но бях точно във Випа и лично според мен няма абсолютно никаква опасност. Ще си седнала...музиката не е чак толкова непоносимо силна, ще си близо до тоалетните и до изхода.
Най добре отиди с някой близък и ако прецениш, че не е подходящо просто се прибери.
Така или иначе бебетата не живетя в шумоизолирана среда.Представи си, колко физиологични шумове чува докатое в теб...сърце, стомах, черва...и какво ли още не....

# 74
  • София
  • Мнения: 39 823
Здравейте, трябва ми съвет, аз сам в края 11 г.с. и също имам билет за концерта на Депеш, но малко се притеснявам ако отида, дали няма да стане нещо с бебчо, прокървявала сам веднаж в 6 г.с. и тогава ми казаха да не се напрягам, да сам спокойна...
Ако имаш вътрешни колебания относно концерта, не ходи.

С Дияна лежах за задържане, след това обаче имах много лека бременност.
С Алекс беше обратното. Имах билет за концерт, купен почти година по-рано. На концерта трябваше да съм в 9ти месец. Само си поглеждах тъжно билета Simple Smile Родих доста по-рано. Пак не ставаше да отида на концерт, дребното ядеше през час и 1/2. Подарих си билета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт