Гърция-14

  • 25 018
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 130
Здравейте, момичета  Hug
Как сте днес?
Наистина е време за новата темичка. На мен заглавието ми харесва  Hug
Аз издирвам сглобяем модел на кораб или самолет. Мойто 40-годишно момче си го поръча на Дядо Мраз Grinning
Лейла, аз откакто работих в офиса на една неправителствана организация към еврокомисията в Брюксел нищо не може да ме стресне. Там за каква бюрокрация иде реч, просто ще ви се стори, че гърците са злато Grinning
Момичета, оставям ви за сега, че днес съм се разчистила и разготвила, ама да пуснете нова тема, ей  Whistling Hug

# 286
  • Мнения: 57
И на мен ми е забавно да слушам какво коментират, правя го най- вече в България когато на мястото на което се намирам има гърци и си говорят.
iou това е готино. А по отношение на Мундисал- а, например тук около нас просто няма друго освен Мундисал и затова вземаме от него. Когато ми препоръча другото, обърнах целия град но така и не намерих.
Лейла не знаеш ли че всички думи произлизат от гръцки език, включително и кимоно. Joy Joy Joy
ако си в Солун мога да ти дам а3 едно..ще поръ4а от склада и готово!! Grinning

# 287
  • Мнения: 334
Asi, и аз познавам един грък луд по макетчетата, малко е по-малък от твоя.
Виж на www.revell.com, нямат представител в Гърция, но пък имат онлайн магазини.
За бюрокрацията, като ме размотават много насам-натам и все се сещам за филмчето за Астерикс и римската администрация и ми става смешно, та по-лесно го преживявам Grinning

# 288
  • Мнения: 1 372
Ох, това с бюрокрацията ми е болна тема!
iou като дойда в Солун другата седмица ще си го търся като наследство! Grinning
Точно срещу домът ми има магазин за такива корабчета и хеликоптерчета, както и мини колички с дистанционно управление / професионален клас/. Ако не ти свърши този сайт работа, обаждай се да ги питам те нямат ли сайт и какво може да се направи.
Айде кой ще пусне нова тема!

# 289
  • Мнения: 334
Аз ще се пробвам, обаче линковете как се постваха...

Ти успя, мамо Grinning

Хайде на новата тема!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 18:51 от Лейла

# 290

Общи условия

Активация на акаунт