Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 519
  • 241
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 329
Леа,
тъй де - на кой колкото му е кеф. Важното е че сме се улучили с мойто мъж, да не иска много Blush

Ами, Ео
малко ме е срам да питам newsm56, ама на - пусто любопитство Embarassed
К`во стана с мъжо, та сега на Ицето?!

# 181
  • Мнения: 7 008
К`во стана с мъжо, та сега на Ицето?!
Ама теб съвсем ли те нямаше? Разделихме се по мое желание...Не питай за причините, и на мен не са ми съвсем ясни, освен ,че напоследък никак не се чувствах добре с него и имах чувството, че нещата на никъде не вървят Rolling Eyes Даже сега ми е малко гадно,че аз съм щастлива, а той страда Sad

# 182
  • Мнения: 1 329
Ами, сори - незнаех Embarassed

Дано с Ицето, нещата са блестящи, искрени, влюбени и звезден прах лети около вас Heart Eyes

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ео Mr. Greenскицо такава Mr. Green радвам се за теб. Ам Ицето кога ще го видим на снимка BlushНали знаеш, че си падам по разглеждане на снимки Flutter Бързо едно фото да пристигне при кака ти Хера Crossing Arms Mr. Green Преди да допрочета постинга ти...а бях още на описание...тъкмо щях да те захапя кога успя да го видиш като излиза от банята Mr. Green и после допрочочетох неразделянето ви толкоз дни Blush С пожелание този път да си намерила истинската си либоф Ео Heart Eyes Mr. Green

П.П Стеф готин аватар...просто винаги ме кефят твоите Blush

# 184
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ехо, много метнахеме момичето, за новото гадже!
Оставете я да си лудее и да се кефи. Чак и завиждам , мъъъъъъъъъъничко. Искам и аз една малка забежка Laughing Ей тъй на за малко, някой да ме глези, да ми готви, да ми подарява цветя и да ми прави комплименти Laughing Еххххххх луди млади 21.... кога бяхме и ние

Ео, живеи и заради нас ..............

# 185
  • Мнения: 7 008
тъкмо щях да те захапя кога успя да го видиш като излиза от банята Mr. Green
на втория ден дойде в хола с мокра коса, на третия вече се къпехме заедно Blush Срам, срааааааам...снимки имаме едни, ама у нас няма нет и не мога да ги кача още, но утре може да ги донеса на дискетка и да ги кача на бгфото да видите Grinning Иначе го имам на телефона и само целувам дисплея, от както реалния обект на целувките си замина Crazy
Иначе живея аз за всички ви, че даже и попрекалявам Joy...ама той цветя не подарява Laughing Ама на мене ми стига да гледам как майка му го кара на цепи дърва на двора...Хубава картинка Whistling

# 186
  • Мнения: 9 138
ама той цветя не подарява Laughing Ама на мене ми стига да гледам как майка му го кара на цепи дърва на двора...Хубава картинка Whistling

Я го разтълкувай това Crazy

Хера, аватара и на мене много ми е смешен...ако има време да се рови човек в сайтовете за аватари, много ще се забавлява Joy Имаше един як аватар с едно сладко пиленце, надписа на енглиш гласеше: то може да е сладко ,но ще ви убие докато спите Shocked Mr. Green

# 187
  • Мнения: 7 008
ама той цветя не подарява Laughing Ама на мене ми стига да гледам как майка му го кара на цепи дърва на двора...Хубава картинка Whistling
Я го разтълкувай това Crazy
разтълкувам - майка му вари компоти на двора и съответно и трябват дърва и имат един куп,ама големи и той трябва да ги нацепи гол до кръста Laughing И само като му видя силните ръце с брадвата (или каквото е там) и преглъщам на сухо   Blush Като замахва и се оформят ясно мускулите Heart Eyes Леле, много съм се издухала, бе! Ама съвсем съм за бой #Crazy

# 188
  • Мнения: 3 376
Ео, добре, че разтълкува, щото и мен ме беше заинтригувало това изказване, а изобщо не бях на верен път в самоталкуването Laughing Мислех, че те кефи, щото е силен и работлив и си представяш как ще цепи дърва за вашата обща камина... Ей такива работи. А то къде било пиленцето Peace

# 189
  • Мнения: 4 428
Ехр Ео, покрай твоите постинги си припомних доброто старо време, когато се запознахме с моя мъж и първите ни срещи Two Hearts Радвай се на тези моменти, много любов и щастие ти пожелавам Grinning

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
.....И само като му видя силните ръце с брадвата (или каквото е там) и преглъщам на сухо   Blush

Ех тази баня...или там каквото е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 191
  • Мнения: 4 362
Йо йо и аз съм тук само да ви пожелая приятна събота и неделя и само хубави неща да правите Mr. Green

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте момичета, вече дойде и моя ред за отпуска и затова съм станала рано рано, че нещо не ме свърта на едно място.
Искам да ви пожелая много ама много хубави моменти,искам като се върна да прочета поне за  няколко бъдещи мами, няма да ви чета две седмици, но ще ви мисля да знаете. Simple Smile
Това е от мен,да ви кажа чао и .... радвайте се на лятото  love001

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
....Имаше един як аватар с едно сладко пиленце, надписа на енглиш гласеше: то може да е сладко ,но ще ви убие докато спите Shocked Mr. Green

Ей таквоз чудо ми трябва на мене...така твърди мъжО Mr. Green Щяло да ми приляга ooooh!

# 194
  • София
  • Мнения: 4 272
Ехооо, има ли някой тук в събота? Аз съм с ужасни болки ниско долу от лелката, ам болят и бъбреци Sad...абе ужас! Единственото болкоуспокояващо, за което се сещам, е форумът Wink
Днес Боби ми гледа подутият от М. корем и ми казва: Мамо, я виж! Коремът ти е взел да се надува Shocked Май ще имаш бебе?
Де да беше! Ама нов месец - нов късмет!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт