Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 494
  • 241
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 376
Веси и Ади, какъв март месец - не сте ли за април вече? newsm78

# 91
  • Мнения: 437
Веси и Ади, какъв март месец - не сте ли за април вече? newsm78
Ами ако наистина съм бременна, както се надявам според калкулатора излиза 2 април за мен.

# 92
  • Мнения: 806
Весе, честита годишнина  loveuuu
Желая ви много, много, много разбирателство, хармония ,любов и още най-малко 20х5 да отпразнувате hug- с дечица внуци и правнуци
Весело изкарване довечера newsm68 newsm44 newsm68

# 93
  • Мнения: 402
Здрасти и от мен и честит имен ден на празнуващите! ЧРД на патерица на Тея - от това мартини рано сутрин ми се врътна главата, ама си го изпих Crazy! Честито и на бъдещите мами! След проблемите с ръката миналата седмица, тази пък съм в отбора на тези с бъбреците, обаче да ви кажа се чувствам изключително добре психически - друг път бих се побъркала, че все на мен се случват една след друга гадории, ама сега не - не ми пука smile3502 Единственото, което ми е странно е, че за пръв път в живота нямам ПМС, а след 6 дена чакам ламята! Много дълго стана - млъквам! Обичкам ви момичета и весел ден Heart Eyes  bouquet Heart EyesЧестито и на Весето!  bouquet

# 94
  • Мнения: 4 428
Веси и Ади, какъв март месец - не сте ли за април вече? newsm78
Ами ако наистина съм бременна, както се надявам според калкулатора излиза 2 април за мен.
На мен ми излиза за 29.03, но няма да издребняваме за ден-два Wink То е ясно, че сме все в един кюп Mr. Green

# 95
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ади, и аз чаках лелката да ме посети, пък тя взе че не дойде. Пропусна, надявам се за дълго Wink Така че пожелавам и на теб и на Веси само хубави емоции от тук нататък!

Тея, напих се бе жена от мартини и бира  Laughing А тортата беше вкусна!

Ако ви се гледат снимки как един кит ходи на плаж моля вижте

# 96
  • Мнения: 4 428
Mimito, хубави снимки  photo А къде го кита, за който говориш, аз виждам само една хубава бъдеща мама newsm03

# 97
  • Варна
  • Мнения: 3 899
Mimito, хубави снимки  photo А къде го кита, за който говориш, аз виждам само една хубава бъдеща мама newsm03

Аз също   superuu

# 98
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ами Борко ми вика така "кита, аиде да ходим да се къпем" И като се обърна да плувам по гръб ме тупка по корма и казва"Бебе, плуваш ли ,бебе?" А и аз нищо против китовете нямам. Напротив, готино е да си кит(като мен)
Пожелавам скоро и на вса такива коремчета, че даже и по красиви!

# 99
  • Мнения: 806
Много готини и СВЕЖИ снимки smile3509 Mimi.  sport027 на моренцето е супер help Как ми се иска и аз сега да съм на плажа.но........... smile3529 уча-нямя начин.
Да ти кажа Мими ако си кит и аз искам скоро да стана кит с такова коремче- много си сладка-пу-пу-пу да не са ти уроки.
Черпя ви по едно виртуално следобедно кафенце:food010: kaffeetrmker_2  food010 и чао за сега от мен

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 899
Мерси за кафенцето Диме, добре ми се отрази  Party
И аз изчезвам за днес, отивам да купувам дамаска за дивани.

# 101
  • Мнения: 471
Момичета, как сте? Аз днес сам в чудесно настроение, затова първо да честитя с закъснение (надявам се да ми простят) рождения ден на Тея и двете чертички на тези, които се похвалиха. А другите момичета не знам какво чакат - кога и вие ще се похвалите  smile3525 малко ме е хванало слънцето май, надявам се, че ще ме изтърпите  smile3534
  Днес термометърът отчете спад на БТ и аз викам на мъжа - не знам дали това значеше овулация, предстояща овулация или нищо не значи, обаче връщай се в леглото  luvbed. Та сутринта ми започна много добре и мисля и вечерта да завърши по същия начин, обаче по-дългичко, че сутринта нямахме много време  newsm53
 Ужас, надявам се че не съм ви досадила, обаче нали за първи месец сериозно си мерия БТ та реших да се похваля  Flushed
  Гледах снимките на Мими и така ми се прииска да съм на морето, още само 10 дена и заминаваме   car003  grinning039
  Айде, чао за сега, че ми писна да стоя на работа.  bye

# 102
  • Мнения: 1 329
Никой нищо не изкометира за сънищата си Cry

Знам че Лея и тя кат` мен сънува....

И поздрави на готиния кит! Искам всички да станем едно голямоооооооо морско  семейство китове Hug

# 103
  • Мнения: 4 428
Как ми се иска и аз сега да съм на плажа.но...........уча-нямя начин.
Споко, Диме, не си единствената. Аз до края на другия месец твябва да си предам дипломната работа и това лято спомените ще са ми свързани с творчески писания smile3523 Но нищо, като гледам ще имаме поне подобаващо голям снимков материал /отпускарите да не пускат фотото, поне да си изплакнем очите Mr. Green/

# 104
  • София
  • Мнения: 4 272
Мимито, ти си най-прекрасният кит, койтосъм виждала! Искам и аз да стана такъв кит Grinning А Борко да го нацелуваш сладура!
Дарилка, ами аз си сънувам, по цели филми даже, ама нещо бебета няма в моите сънища. Защо ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт