Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 494
  • 241
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 999
Милички, благодаря много за хубавите ви пожелания относно рождения ми ден (със закъснение, че чак сега намерих време за нет, спрели са го вкъщи Money ).Аз си изкарах приятно - една компания приятели на едно заведение в Пловдив. Направих си изкуствена татуировка (за истинска ме е страх), китайски йероглиф, който значи отдаденост, едно страхотно момче ( Two Hearts ) ми подари кинжал - висулка за медальон, страхотно е красив ( и кинжала и момчето Mr. Green), получих от баба ми пари, с които си купих много готин пръстен - халка с изгравирана паяжина. Получих и една много сладка блуза с качулка и въобще....А пък каква торта "сготвих" в магазина Crazy МНого беше вкусна и свещички духнах даже! Нямам снимки...тоест имам, но са на обикновен апарат и ако ги изкараме по Коледа , пак добре...На цифровия имаме снимки (с момчето Embarassed ), но пък нали няма нет и няма как да ги кача... Crazy Такива работи Wink

# 136
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте момичета!

Лея, абе твоя и моя син да вземем да ги съберем заедно. Хем ще обменят ценни мисли и идеи, хем ние ще си побъбрим. И понеже аз съм малко дебел и много чаровен  Mr. Green и е лято предлагам да дойдете на море! А това за гърдите, че не са ти напрегнати не значи нищо. При мен първата бременност адски ме боляха и бяха напрегнати. Сега нищо подобно. Само дето растат като замаяни. Сутиените с които съм кърмила са ми леко малки.....

Слънчице, това с направленията ми е до болка познато. Аз за направление за АГ се борих 5 месеца и не успях. Първо - за такива кат мен няма. Пазела си направления за баби и дядовци, дето редовно ходели #2gunfire После излезе в отпуск , после се обърна и ми каза сега нямам ама ако е спешно иди в онко диспансера. Там на всяка жена до .... години и се полага безплатен преглед, ако не стане езла другия месец и така се размотавхме и накрая забременях и се обаждам по телефона да питам кога аджеба ще ме огрее това направление и тя възкликна "О  ама няма проблем за бременни лимит няма. Ела давам ти го веднага" Е ама аз все бременна ли трябва да съм за да ми дават направления? Да не съм за разплод?

Айде спорен ден, че и аз запалих покрай тая ЗК #2gunfire

# 137
  • Мнения: 1 329
Вашите коментари относно ЗК ме убиха!

Ами тия ДжиПи-та що не ги  Bangheadизядете с парцалите. Аз нямах абсолютно никакви проблеми с направлението (боже какъв късмет) finger, но отидох в нач. на месеца.
Направлението важи 1 месец след датата на издаване му, така че след като го вземете (което е под въпрос Close), можете по всяко време да се явите в Аг-то.

Явно съм изглеждала страшно  newsm78 и веднага ми дадоха.

Ео, супер подаръци си получила. Браво!

Клара, напълно те разбирам с тънките стени.
Моята свеки като дойде на гости, хич не се сеща да си тръгне ooooh!.
И баща ми веднъж и казал : Ами ако нямат деца, да знаеш че е заради тебе. Ко прайш там, да не им светиш!
И тя казала - ами аз съм в другата стая, не им преча Sly

Ама аз й дадох да разбере, че всяко прекалено нещо не е на добро и сега не кисне много.
Ама в нейно присъствие, нещо ми убягва романиката.

# 138
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Мимито, уби ме с тая твоя лична лекарка! Ами айде и аз да забременявам и да почна да си искам направления за всичко, което ми скимне, щото после може да си искам, ама няма Wink Значи, изводът какъв е: За направление трябва да си или баба, или бременна Joy Чак смешно ми стана!
Ео, браво за купончето и за подаръците...ама сега ме гризе едно любопитство как ли изглежда туй готиното момче newsm78 Мара-любопитната се интересува ми ли нещо между вас...само приятелче ли е...Ама само ако си в настроение разказвай Wink
Дарилка, ние въобще не пускаме гости с приспиване, роднини де. То от тях отърване няма. Аз предпочитам Боби да ни чуе, че поскърцваме в леглото, поне ще каже някой бисер Flutter

# 139
  • Мнения: 1 441
Моята лична лекарка е много готина и винаги когато искам направление за гинеколог, а тя ги е изчерпала ми пише диагноза "бременност", щот' не се броят Laughing  Laughing  Laughing
И както казва тя с тайната надежда да прихвана, ма аз нещо се дърпам още  Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 1 329
Лея,
ами лошото е, че мъжо ги беше научил да идват и да остават и сега оттърване няма от гости. Било приятели от Ямбол, от Варна, гости от Банско, Видин и като се изредят роднините по няколко пъти в годината и представи си за какво говорим. Ами то не остава време за кекс Blush
Все едно сме хотел!!! #Cussing out

Ама ще сложа аз три звезди отпред на вратата, че поне да се подсещат Mr. Green

Дано се появи скоро някой мъник, че тогава ще имам оправдание и няма да ни безпокоят Mr. Green

# 141
  • София
  • Мнения: 4 272
Дарилка, сещам се, че преди време имахме съседи, които на вратата държаха изрязана от картон ябълка и надписите се сменяха: не сме вкъщи, спим, елате след половин час и др. такива. Беше много идейно Grinning Защо и вие не сложите надпис: Не приемаме гости! Правим секс Wink

# 142
  • Мнения: 1 329
Не приемаме гости! Правим секс Wink

Лея, това ми хареса!
Ами никак не е лоша идеята като може и да добавим:

Хотел! Платете на рецепцията! Grinning

П.П. То прах не ми остана, да пера и сменям чаршафи.

# 143
  • Мнения: 4 428
Ей, момичета, здравейте и от мен. Аз днес не съм на работа и като се пуснах по центъра, като отвързана Mr. Green и затова чак сега намирам време да пиша.
Ео, да си ползваш подаръците със здраве Gift
Диме, стискаме палци утре и да ги разбиеш newsm10 А, ти как изкара на именния ден снощи?
Ади, успех в неделя с теста, но на мен ми се струва че вече си присъединена към отбора на  preggo
На тези дето не могат да се отърват от свекърви и нежелани гости им пожелавам ползотворна избретателност newsm48
А за здравната система няма да горовя, че ме налягат едни такива "приятни" емоции Rage Аз за това по-често се ориентирам към частните кабинети и във тази връзка днес си записах час при АГ за петък другата седмица. Нямам търпение да видя какво ще ми каже.
ПРИЯТЕН ДЕН, за започвам да творя мойта дипломна smile3529

# 144
  • Мнения: 437
Момичета,
Да ви се оплача малко. Ей сега както си вечерях любимото ми пиле с картофи и половината не бях изяла и започна да ми се повдига  Sad Ами резултата е всичко повърнах. Ама възможно ли е толкова рано да ми се повръща - та днес е едва 28 ден и на бременните не им ли се повдига само сутрин? newsm78

# 145
  • Мнения: 3 154
Ади, няма такова нещо само сутрин. Може сутрин, може вечер, може през целия ден... Може само от определени миризми, абе всичко може Laughing Няма закони в туй нещо.

# 146
  • Мнения: 1 153
ей тази вечер сте поотихнали,аз все още не съм си направила тест и си мисля че няма и нужда,ще изчакам до края почивните дни и тогава ще му мисля.
Диме успех на даржавния Peace,А какво учиш?Или по то4но какво завършаш? newsm78
Като чета за личните лекари и направлвнията и направо ми иде да #2gunfire и мен са ме отрязвали така smile3513 и аз smile3515 smile3512 ама само си просят newsm66 newsm29

# 147
  • Мнения: 4 428
Ама възможно ли е толкова рано да ми се повръща - та днес е едва 28 ден и на бременните не им ли се повдига само сутрин? newsm78
Ади, прочети темата за първите признаци на бременността, на мен много ми помогна да се ориентирам в симптомите.

# 148
  • Мнения: 529
Здравейте девойки,
Аз вчера бях толкова разстроена, Cry че реших да не влизам във форума да ви се оплаквам само. Но днес, вече в по-добро настроение надниквам и какво да видя - обсъждали сте повода за моето лошо настороение вчера.
И аз като Слънчевата реших вчера да ходя да си взема направление за АГ, че нали сега ще пия лекарства по схема и трябва да ходя на 10 и 16 ден. И като влязох при личната и тя като ме почна  #Cussing out- това кое подред направление за гинеколог ти е/последното ми е 10.05/ , то твоето на нищо не прилича, взе вече да става ХРОНИЧНО Close #2gunfire. И аз  #Crazy обаче както ми беше нервно и ядосано от работата и като избухнах в един реееев  newsm45, рева и нареждам af . На две стотинки ги направих - ами така де, все едно на мен ми харесва да ходя нонстоп на доктор и само да се тъпча с хапчета, и нищо да не става. Banghead Та накрая получих разбира се направление, ама на каква цена.... Embarassed И на излизане им викам - а прокълнете ме сега, та 9 месеца да не идвам Wink
Иначе да ви се похваля - сватбата е почти готова, купих много хубави панделки и утре ще опаковам подаръци, правя им и един специален албум, много сладък става  Wink
Така де, все с  нещо трябва да се похваля и аз, а не само да мрънкам Sunglasses
На късметлийките с 2 чертички - голямо честито  newsm18, а на останалите, повече късмет желая  Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 3 376
Леле Какичка, направо вече и на мене почва да ми прекипява срещу тия ваште джи пита #2gunfire Как така ще ти държат сметка колко пъти взимаш направления за гинеколог? И без това самата идея, че джи пито трябва да отпуска определен брой направления на месец е абсурдна, но вече да не ще и толкова да направи за тебе, това вече е #Cussing out Добре, че си отговорила подобаващо на атаката box и си си постигнала своето. Само така!!!!

Общи условия

Активация на акаунт