Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 497
  • 241
  •   1
Отговори
# 225
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
...Хубави са но малко...то аз от приказки сетих ли се да снимам Blush


А така  ! Дай тука снимките !

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
...Хубави са но малко...то аз от приказки сетих ли се да снимам Blush


А така  ! Дай тука снимките !

Какво викаш Моренски  Rolling Eyes ..като ме бият тъй по умната главица забравям какво съм щяла да правя  newsm48

# 227
  • Мнения: 6 999
Честито на Диме за взетия изпит  bouquet Много професионални успехи за вбъдеще!
Иначе майка ми има днес рожден ден и след малко ме очаква вкусен обед и после почерпка нейде из центъра.
Аз прогресивно скучая, но не бих казала,че ми е зле. Спя сигурно по повече от 12 часа и ми е едно готино...Дори намерих време да чета нормални, а не френски книги newsm44
Това засега от мен, че ме мързи даже и да пиша Laughing Бтв, някой, който е с БТК АДСЛ да сподели, моля, доволен ли е, че баща ми пита...Ама той докато прекара, аз може и на луната да съм вече Rolling Eyes Ама да питам все пак Wink

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 21 709
Какво викаш Моренски  Rolling Eyes ..като ме бият тъй по умната главица забравям какво съм щяла да правя  newsm48

Оооо  и се разсейваш , а ?!  Shocked  Давай тук снимките !  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 4 212
Дебна тука за едни снимки ама  Thinking

Ко си прайкате сладунки? Аз снощи си легнах мноооого късно, едно хамаво ми беше  Confused и станах съвсем скоро та закусих с пържена мерлуза и зелени маслинки Mr. Green, сега поливам отвътре с бира мойта нежна снага Whistling
В 4етвъртък ще ходим със скъпото в Мадрид и ще се видим с една от 4ужбинските мами (и таткото де) и да я ударим на лаф и бира (естествено).

Ео, този дългокос метъл новото гадже ли е? Или аз нещо не съм в 4ас,  newsm78 напоследък Ки4ка Конкретната изтърва доста клюкини покрай вас, ама.....ще си наваксам.

# 230
  • София
  • Мнения: 4 272
Тея, здрасти бе сладур! Ами и аз току-що се понапълних само че с печени пилешки бутчета, пържени картофки, салатка и диня. За бира място не остана Crazy Щях да стана аквариум Wink Много хубаво пътешествие до Мадрид сте намислили. Да се повеселиш хубаво Grinning
Отговарям ти вместо Ео: туй е новото гадже - високо, къдрокосо, зеленооко. Не спи нашата Ео. Кога заряза единия, кога е вече с нов...Тъй е младежта Whistling

# 231
  • Мнения: 860
Хубаво неделно лафче сте заформили пак. А аз съм се заровила в "Проблемното" и въртя-суча, мислите ми все са за сперматограмата, която ще правим другата седмица. Как ще изтърпя до петък не знам. Мисля да потъна в работа, та по-бързо да се изтърколят дните.
Малко със закъснение, честито дипломирана на Диме и успешна професионална реализация.
Честито ново гадже на Ео, много незабравими мигове ти желая.
Хера, да знаеш че се кандидатирам за титлата миткало 2- миналата седмица за 3 дни сме пропътували 1200 километра. Ама не се оплаквам, даже ми е кеф и искам пак Crazy

# 232
  • Мнения: 4 212
......Хера, да знаеш че се кандидатирам за титлата миткало 2- миналата седмица за 3 дни сме пропътували 1200 километра. Ама не се оплаквам, даже ми е кеф и искам пак Crazy

аз пе4еля за сега оба4е Mr. Green, минавали сме ги за 1 ден, м дааа. Миткала не ами по висша форма.  Laughing Зна4и Хери4ка е номер 2, а пък ти номер 3. Чакам си медала, ако няма и на бира съм съгласна. Flutter

# 233
  • Мнения: 860
Тея, на някоя срещича в Бг, на местенце удобно за всички миткала, ще си раздадем медалите...т.е бирите.

# 234
  • София
  • Мнения: 4 272
Мър, не я мисли толкова тая спермограма. Мъжът ти да му мисли какно ще прави в кабинката Wink А като сте заговорили за медали-бири, не може ли утешителни сокчета за по-малките миткала, които са такива по принуда Laughing

# 235
  • Мнения: 860
Леа и той сигурно я мисли, ама не заради кабинката, защото са ни дали специално шишенце и ще носим материала от вкъщи  Wink
И медали-сокчета ще има за такива като теб - ентусиасти Hug

# 236
  • Мнения: 2 494
Здравейте, мили момичета! Радвам се че ви намирам в добро настроение!!!!!!
Аз вчера се върнах от Варна, при мама си е супер, ама вече ми липсват всички, ама няма как, 3 седмици изкарах нямам право да се оплаквам!
Иначе сме добре, като изключим че много ми притиска корема и не мога да дишам и кръста ме боли и не мога да спя почти, но.......не е нищо фатално, ще спя догодина! Какво толкова!
Много ми липсвахте! Сега поне отвреме навреме ще си ви чета!
Много ви прегръщам и целувам всички!

# 237
  • Мнения: 4 428
Ей, Мегана, добре бошла на софийска територия Hug А за коремчето, не се притеснявай, то време не остана. След някой и друг месец пак ще можеш да припкаш. Wink

# 238
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте момичета!

Диме, честито дипломиране!

Ео, много сте готини!

Маеган, а ти зашо не обаждаш че си във Варна?

# 239
  • Мнения: 471
Момичета, как сте? Последни часове преди началото на новата седмица  smile3518 Пак докато се усетя и минаха почивните дни. Но поне ги оползотворих хубаво - в събота си купихме куфар за почивката след една седмица  newsm44 newsm44 newsm44 Още само 7 дни и заминаваме за Гърция, направо не мога да повярвам.
  А днес ходихме с приятели по Копитото, един друг приятел ни препоръча да отидем там и наистина гледката е невероятна  newsm09 вижда се цяла София, обаче хотела (мисля, че беше хотел) - 5 звезди - кафе  Coffee 2 лева !!! Но заради гледката си заслужава да се дадат. Само лошото време малко разваляше гледката  Wear Umbrella
 Айде стига толкова от мен, само да поздравя Димето за дипломирането й и много целувки от мен за всички останали   love001

Общи условия

Активация на акаунт