Има ли тук почитатели на Фреди Меркюри и какво изобщо можете да ми кажете за нег

  • 6 324
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 20
Наистина, мнооого голям и неповторим ! Великан, бе ! Колко удоволствия си ни доставял Фреди, почивай в мир !

# 91
  • Мнения: 57
Няма втори като него, едва ли и ще има. Определено съжалям, че съм се родила след като са спрели да правят концерти. Винаги съм мечтала да изпитам усещането да гледам Куин на живо с Фреди. За сметка на това си ги гледам профилактично често-често.

Спомням си когато съобщиха в Добро утро! по Канал 1, че е починал. По-късно прочетох и биографиите им и официални, и неофициални. Бил е невероятен човек, изключително изтънчен, екстравагантен, гребал е с пълни шепи от живота. От дете, на което са се подигравали, е станал легенда. Имал е невероятен магнетизъм и е успявал винаги да разпее публиката си. Не мога да се сетя за друг фронтмен на група, който да е имал такова силно присъствие.

Ето едни от най-известните му фрази:
Цитат
I'm just a musical prostitute, my dear.
Цитат
I'm very emotional; I think I may go mad in several years' time
Цитат
Money may not buy happiness, but it can damn well give it!
Цитат
The reason we're successful, darling? My overall charisma, of course.
Цитат
What will I be doing in twenty years' time? I'll be dead, darling! Are you crazy?
Цитат
When I'm dead, I want to be remembered as a musician of some worth and substance.
Цитат
I can’t win. Love is Russian roulette for me. No one loves the real me inside. they're all in love with my fame, my stardom.

Цитат
All my lovers asked me why they couldn't replace Mary (Austin) but it's simply impossible. The only friend I've got is Mary and I don't want anybody else. To me, she was my common-law wife. To me, it was a marriage. We believe in each other, that's enough for me. I couldn't fall in love with a man the same way as I have with Mary.
- за връзката му с Mary Austin (любовница, приятелка, наследник и изпълнител на завещането му).

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 01:31 от Sensoria

# 92
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Почти всеки ден напоследък, когато съм на път слушам Save me, Friends will be Friends, Love of My Life, One Year Of Love

# 93
  • Мнения: 37
Обичам го!

# 94
  • Мнения: 262
Ето тук интервютата на Фреди, за който му се чете.
Той няма много интервюта, хич не е обичал да дава...

http://www.queenarchives.com/index.php?title=Freddie_Mercury_Interviews

# 95
  • Мнения: 429
Ето тук интервютата на Фреди, за който му се чете.


Горещи благодарности  Hug

# 96
  • Мнения: 544
Фреди е велик!  Филмът "Куин в Будапеща" по онова време толкова ме зашемети, че най-голямата ми мечта стана да бъда на техен концерт. Уви, не се осъществи. Cry

# 97
  • София
  • Мнения: 2 493
тази година Коледа получих двойно ДВД с концертът '86 на Уембли.... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт