Принцесите арабски посетете,на Изтока вълшебството вкусете

  • 26 449
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 728
Наденце и на теб честит ти рожденник, мерси за почерпката  Hug

Много се радвам и аз за Абра, дано всичко се нареди най-благоприятно за нея  Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 216
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШИТЕ
  loveuuuБлизнаци  loveuuu

Two Hearts Two HeartsТеди и Йоанка Two Hearts Two Hearts
Сабинче, желая ти всяко тяхно начинание и всеки техен успех да те правят двойно щастлива
newsm44 newsm44 newsm44
                             

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 11:31 от DUA

# 272
  • Мнения: 569
  Добро утро мили момичета!

   СабинкаHug-Честит рожден ден на най-чаровните , най-лъчезарни пораснали близначета! Да са много здрави, много безгрижни и усмихнати !
  Благодарим за почерпката!
  Весело изкарване на празника!
  Наде HugЧестито и на теб рижденик!  HugДа е жив и здрав и да те кара да се гордееш всеки ден!
  И на вас весел празник!
  Креми- голям чаровник е Сами!
 
  Стискам палци и при Абра всичко да мине гладко и най-после да се изпълнят очакванията и!

  На всички момичета- поздрави и  Hug
  Ние сме добре- нищо ново... готвим се за малък ремонт и освежаване , после Коледни украси , обикаляне за подаръци- този месец сме и 2-ма рожденика, така че и организация на 2 партита ми предстои... с това ми е пълна главата и затова нямам много време за виртуалното пространство...
  Хубав ден на всички ! Hug

  

# 273
  • Мнения: 216
Наде,честито и на вас
Two HeartsНшаала да те радва само с успехи и много синовна обич и уважение Two Hearts
Ма той бил цял мъж твоя Павел-25  години bowuu
ех,ако Бог е пожелал и моя да достигне до тази възраст жив и здрав-та и аз да ви черпя тук във форума Heart Eyes
25 рози за гордата мама

# 274
  • Мнения: 216
Много  ви е скучно май-а имаме толкова празници  Heart Eyes
ми хайде като ви е така скучно,да ви поразсея малко с историята на една наша съфорумка,която поканих тук...ще се моля да ме прости и с удоволствие ще я чакам да пише и при нас Heart Eyes...не се шокирайте много  Wink
Цитат
Да ви пусна тогава малко смехориики Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ще отговоря на въпросите на "Феята"
Ами азсе запознах с моят съпруг едно лято ,когато аз бях
в един курорт  то ку що завършила  на работа като администратор.
Та той си беше на почивка  със 3 си жени , и един куп деца.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И така  той много ме  харесал и по цял ден седеше на рецепцията аз когато бях на смяна newsm78
.И ми говореше за Любоввввв и колко съм красиваааа  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Докато след една седмица висене  ми предложи да се оженим.
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
И аз приех естествено запленена от парите му  Twisted Evil
пък той от красота та ми 4470 4470 4470
А забравих да допълня че съпругат ми бе на 50 години като се оженихме.
Пък аз на скромните 19. Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower
И така с благословията на нашите час по скоро да му народя 5 деца хукнах към Оман
 с моят любим и 3 те му жени и 10 деца.
Любовната олелия мина за три месеца и после започна ревноста
на един възрастен мъж, дето ме държи под ключ и до сега
че иако много се разкрякам ме потупва от време на време.
Сега ме истрах , да не си вземе друга  че миналата година едната му жена пиочина
щото беше много възрастна на 67 години.
А аз вече остарях , май ще си вземе друга така надушвам.

 fight newsm81 smile3530 beer3 smile3534 smile3534 smile3534 newsm53

# 275
  • Мнения: 206
E, Dua това беше наистина история... Дано момичето се включи. На мене тя ми стана симпатична с откровеността си, това е светът там нека не се лъжем. Имам предвид света на семействата, с няколко жени и повечко деца. Като цяло всичко е въпрос на нагласа, на приемане на ситуацията и намиране интересни неща за вършене, които да правят живота ти смислен (освен децата). Така поне мисля аз....
Диди75 живот и здраве ще се видим като си дойдете в Русе.

# 276
  • Мнения: 3 804



Сабинка-4естити рожденници,нека винаги да са така щастливи,сладки и духовити

# 277
  • Мнения: 3 804



надя-4естит рожденник и на теб,да ти е жив и здрав и много щастлив


дуа интересна история Thinking,но все пак тя е знаела къде и защо отива,дано да се вклю4и Praynig

# 278
  • Мнения: 216
if you ask me ....... newsm78
това е първодекемврииска шега-ма знам ли...пък и никой не ме пита-дно поне е щастлива,така по мои изчисления,съпругът и вече трябва да е дядка на о-ло 70 Wink-така,че ако е имало да му се притеснява-свършена работа Peace
ама пък съм и аз една клюкарка #Cussing out-такова нещо направо ме попари Sick

# 279
  • Мнения: 689
Какво те попари бе любяща събеседнице Дуа  Laughing
Не е тайна,че бг момите си падат по парички... аз понавам две ,,втори жени,,българки,женени в Дубай-нищо ново под слънцето.
Ако любимия чичко е англичанин примерно-тя ще е любовница-ако е арабин,защо да не е съпруга  Crazy
Иначе историята е пързалка-не може дядката а е на почивка с 3-те си жени едновременно -няма такива филми  Wink

Да са живи и здрави близначетата и сина на Надя !

Как да се свържа с Абра,освен на лични,да и подам едно рамо и за работа и да видя от какво има нужда??

Кари е ваканция вече,завърши с отличен.
Утре е Национален Празник в Емирствата,изнудиха ни да и купим рокля-национален флаг-
да не е за Хелуийн,да се маскирва за нац.празник  Simple Smile

навсякъде е украсено: Емирствата навършват 37 години....за Еида нямаше пари да украсят,но за РД се намериха  Rolling Eyes
Дубай и Шаржа блестят в разноцветни лампички,представям си в столицата Абу Даби как е!

# 280
  • Мнения: 100


Дуа, каква интересна история!! Какво ли не е способен да направи човек... Аз като втора съпруга (примерно) не се виждам, какво остава - четвърта!!  Rolling Eyes
 Винаги съм се чудела как се чувства жената, когато мъжа и е при другите (говорим в случаите когато има любов, иначе би била по-скоро доволна) Ама ако го обича??  Аз не бих могла да издържа...  Confused
Дано се присъедини мамата към нас, да разкаже как е живота на съпруга под номер...  Confused

Наде, честит рожден ден на сина ти, много успехи в личен план му пожелавам!   bouquet  И на теб - да си една горда майка!! Heart Eyes

Честит рожден ден и на скиците - близначета. Щастливо детство и много подаръци!!   Gift

Споделям днешното си настроение  Mr. Green  http://es.youtube.com/watch?v=jgHI3cdZPfs 

Ох, Абрето... такава смелост. Така и не можахме да се видим преди да тръгне, добре че се видяхме пак наскоро - изглеждаше щастлива и доста притеснена. Стискам палци всичко да мине добре там...  Heart Eyes

Кате акхиал, ти се появи, липсваше ми!  Hug

Лили, втори съпруги, казваш.... ама за пари ли са се омъжили, или по любов?? Имаш ли наблюдения върху живота им на втори съпруги?? Разкажи, моля те!  Thinking

Шейха на Сауди Арабия обяви 8 декември за ХАДЖ. Някой от вас ще ходи ли??  Simple Smile

# 281
  • Мнения: 3 804
ра  мила,да те поправя,тогава е края на хаж и на4алото на празника

# 282
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
е ,ти клю дуа, аз пък про4етох цялата история, на мене ми стана доста симпати4на с тези 5 деца, но най-ве4е с историята за рускинята и 4е   нашето моми4е не си тръгва! а решава  да си осмисли живота с една детска градина  4ужди деца, а бог да й дари така 4аканите две мом4ета наведнъж, ето това е мактуб и дар и какво ли не ... щастие за двамата родители!така,4е е добре дошла при нас, много оптимизъм има макар, 4е не е леко с ревнив  съпруг  на тези години по тебе да ходи!  bouquet  bouquet  bouquetима си и албум моми4ето! защо да не е и с трите ? лили? колко такива се моткат  из албена и златните, набрим4или 10 деца, две каки и една по-млада! вие пак ме върнахте към спомените за един египетски дядо, на 81 г ,който ми заприходиха да си говоря за малко, 4е оби4аше да си говори за живота,а вси4ки ве4е знаеха живота му ! това 1986 г дето си спеше с  4 наши, само заради идеята да е както като е бил млад ,не 4е можеше нещо ве4е! беше стиснат, в гранда  много го бъзикаха и голям лаф падна за живота по египетско! ще кажеш,4е там вси4ки са богати!  Mr. Greenбях го забравила, наистина!
лили, ти както казваш вси4ки се женят там  за пари4ки ли ? аз май нещо съм пропуснала лотарията или не съм си взела 4ека! пак съм бляла завеяна  по емоциите! Crossing Arms
ние засега сме на 7 за аида, ама то никога не е последно с тази луна! #Crazy

# 283
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЛИЗНАЦИТЕ И НА СИНА НА НАДЕТО Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm59 newsm59 newsm59 nbirthday nbirthday nbirthday newsm67 newsm67 newsm67
Дуа,хахаха,тази история много невероятна ми изглежда.Пък и начина по,който е написана,неще да е от някоя държана под ключ и поступвана.Да неговорим,че кой уважаващ себе си чичко паричко ще ходи в БГ на почивка,то ние вече неходим та те.При това тоз дядо направо трябва поне няколко петролни кладенеца да има,че да може да си позволи повече от една жена и голяма челяд newsm78.Да неговорим,че дори всяка малко по-умна жена,дори и да търси само пари би била доста по-хитра,защото и за това се иска акъл.Та каво да кажа тази история за мен си е абсолютен виц и пародия.А мацката дето го е писала и въображение няма.

# 284
  • Paris, France
  • Мнения: 14 141
Привет,

Щастлив и весел рожден ден на Теди и Йоана  newsm59  party023

Да ти е жив, здрав и корав рожденника, Наде!И много да те радва! bdbaloni

Аз минавам набързо, че имам толкова чистене, пране и пазаруване все едно ме е нямало година. Вчера таткото заведе Кати и Сашко на Коледно тържество, организирано от банката и се прибраха чак в 10 вечерта. Имало е бюфет, подаръци и цирково представление с акробати и тигри. После в къщи игра с подаръците до полунощ. Не можах да ги изкъпя даже! Дядо Мраз донесъл точно това, което са поръчали Laughing.

Монсун, в Зулу има само 3 щракащи звука, в Коза ( родният език на Мириам Макеба, мир на праха и, и Нелсон Мандела ) са над 10, мисля 15. И двата езика са от една подгрупа на Банту езиците и са доста сходни, но зулу е по-лесен. Всъщност като лексика Банту езиците са много сходни, като славянските, например. Една много хубава страница за начинаещи:

http://www.newt.clara.co.uk/isizulu/index.htm

Има и уроци в икуска, испански сайт за африкански езици, но са на испански:

http://www.ikuska.com/Africa/Lenguas/zulu/index.htm

И един поздрав на суахили ( африкански банту език с арабска лексика). Великата Мириам Макеба, Бог да я прости:

http://fr.youtube.com/watch?v=Jpl8rPQBASU

Дуа, надявам се дамата да дойде тук. Харесах чувството и за хумор. чак да се шокирам. Тя съвсем не е единствена. Познавам много като нея, предимно англичанки, рускини и полякини, но познавам и българки. Много жени предпочитат осигурен материално живот пред ежеднивно тичане и бъхтене за насъщния с мъже, които с нищо не допринасят за благоденствието им и не желаят обвързване, деца или и двете. Една десета от милион е по-добре от 100 процента от нищо, нали? Grinning Аз лично не се виждам с толкова възрастен мъж, но за всеки влак си има....

Лили, англичаните не са особено щедри любовници, а и летят в облаците. Срещу мизерни средства искат безусловна любов, показване на полова удовлетвореност итн. Не е лесно.

Цитат
Иначе историята е пързалка-не може дядката а е на почивка с 3-те си жени едновременно -няма такива филми
- има, има. Целия голф се изсипва на Еджуар роуд в Лондон лятото барабар със жени, деца и филипинки. Аз съм виждала на Слънчев бряг кувейтянин с трите си жени и децата. И заглеждаше майка ми  Sad.

Ра, има любов и любов. Има и връзки без особена любов или страст. Аз, например, не мога да се влюбя в женен. Ако стоя в такава връзка е за облаги и нищо друго. Ако си тръгне, добре. Няма да се тръшкам и рева. Просто продължавам по пътя си. Също, дори и да се разведе, не бих се омъжила за него, още по-малко да живея с чужди деца и абсолютен абсурд да ги гледам. Всеки си знае за себе си. Пожелавам ти да намериш правилния за тебе човек!

Линалов,
Цитат
Да неговорим,че кой уважаващ себе си чичко паричко ще ходи в БГ на почивка,то ние вече неходим та те
- същия, който ходи в Тайланд, Мароко, Египет и списъка може да продължи. Даже в България е по-удобно, защото е близо, няма амебиази и хепатитни епидемии и престоя с деца е приятен.
Цитат
Пък и начина по,който е написана,неще да е от някоя държана под ключ и поступвана.
- има много начини да те държат под ключ и поступват без никой да се усети. Понякога и родното ти семейство не може или не желае по ред причини да го види с години. Това от опит.



Общи условия

Активация на акаунт