Принцесите арабски посетете,на Изтока вълшебството вкусете

  • 26 426
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 727
ха ха Дуа  Peace развеселих се, въпросната мама май е сбъркала първи декември с първи април, личи си че е шегичка  Twisted Evil

Иначе ходят с всичките си жени по почивки, виждала съм такива семейства в Мюнхен, пък и нали трябва да ги третират равно, не може едната на ваканция пък другата у дома  Wink

# 286
  • Мнения: 3
Nevena,айде за курорта ОК,ама някак си не ми се връзва някой,който не е щастлив от нещо точно в тоя дух да се изказва и да използва дори точно тези емотикони.Неотричам,че по-някога е по лесно да се надсмееш над собствените си несполуки,даже аз го правя постоянно,но някак си както се казва има нещо гнило в Дания.За мен тази история е опит за пародия на арабското семейство и виждаш ли колко са прости българките да се женят за араби и как само парите гледат.Да не кажа,че си е чиста подигравка.Поне на мен така ми изглежда. Peace
И да ти кажа друго за англичаните,те са джентълмени във всяко отношение.Сега незнам,ако си му любовница,но знам,че ако си с англичанин,поне повечето са така са много грижовни и няма да си разочарована.Иначе те тук не са по това да си хващат любовници,защото после жена му му праща един частен дедектив и при развода му смъква 10 кожи.

# 287
  • Мнения: 689
Ама и работи обсъждаме  Mr. Green

Значи лош пример дадох с англетата,ама моя колежка,българска мома си взе чичка-англичанин заради визата,не се майтапа.Така тя си намери лесно добре платена работа.
За него не и пука-тя си изкарва пари и е самостоятелна,деца не ще.
Купи си и жилище в Бг и няма още дълго да го търпи май,защото и посяга(тя не,че не е за бой де,ама...)
Вторите жени са безумно влюбени точно в бедни,женени с по 2 деца египтяни...Свършили се мъжете,та зор да се омъжват за женени,те си знаят де,важното е,че са щастливи уж,аз на такова щастие не вярвам,ама те не са аз и аз не съм като тях.На практика работят за издръжката,а ,,скъпия,,праща пари на жена си  Rolling Eyes такъв им е живота:работа по 10 часа,после готвят и чистят на възлюбения,чат пат в петък излизат на ресторант,деца и двете нямат и познайте кой не иска да имат  Rolling Eyes

Иначе голям % от нашите момичета в Емирствата са любовници на заможни,женени с по 2-3 деца Гълф-герои (предпочитат емиратци,саудитци..)
Заплатите тук са ниски,а моловете-големи и парите не достигат.
В петък и събота чичката е със законната,през седмицата при другата...такива случаи много,и не само с българки-с рускини,румънки..

та Марси какво те учудва-така е било винаги,все едно в Бг мъжете си нямат законна + любовница,то вече е закон станало  Confused
Разврат цари по целия свят,арабските страни не са изключение,особено когато бедни,красиви жени си търсят....спонсора.

Абе вие сигурни ли сте,че точно с 3-те си жени чичковците е чершафи ходят на почивка  #Crazy
Хич не ми се вярва:с жената,нейна сестра,дечурлига,братовчедки:да,но точно с всичките си жени:това са градски легенди,така мисля.
Ако не са легенди-то тогава тези хорица трябва да са доста извъртени  Rolling Eyes

А заможните предпочитат любовници,точно заради евентуален банкрупт при развода Wink
Една бг върти испанец...ма каква яхта има  Crazyама сватба-няма!

Чакам да ми кажете за Абра!!!
Писах и на лични,пишете ми ако имате контакт с нея!!!

# 288
  • Мнения: 216
е...поне се поразмърдахме малко с тази история-
какво да се прави-Свят широк-хора всякакви
Латеа,къде си-нали се бяхме неофициално разбрали,че ще си нашия темотворец този път Hug
еее-Лили,къде беше толкоз време...и някоя снимка от разнична шаржа-няма ли newsm78

# 289
  • Мнения: 800
еее, опасни сте, поне изчакайте да се появи момичето и да каже как седят нещата, преди да почнете с  предположенията и коментарите  Naughty

Дано се появи де, че след такова представяне и шумотевица около мойта персона, аз лично не бих излязла на сцената [/sub,] и да ни затвори устите, че пак горещи дебати се задават!


Сабинке, как мина РД, или още не е било партито?

Магде
, какво правите брей, губиш се напоследък!


Дуа
, този фъч труден ли е, много го хвалите. Ще ми се смеете, ако би кажа поради каква причина не съм го пробвала,,,,,  ами тая дума фъч ми звучи кофти, като къч, конски къч  Confused  Ще му измисля друго име и ще го спретна.


Снеже
, само с бонбоните няма да минеш! Дай снимка на бебо!


Деси
, я потърси из пазарите гумени боотуши, такива най-обикновени, гумени за дъжд, ако има 37/38номер с картинки на жабки!  Тука има хубави шаренки, но няма жабки, а цените са ужассссс....  200лв за гумени галоши, моя ме майтапи, че в Сирия са до 20 лв!!!!

# 290
  • Мнения: 100
ра  мила,да те поправя,тогава е края на хаж и на4алото на празника
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed  То тогава - който отишъл - отишъл... Аз мислех, че по-малко се стои, а то цял месец. Наистина не всеки би могъл да си го позволи.
До колкото знам, за Божи гроб - като отидеш те записват в една книга и ставаш хаджия. Не знам да се стои много време, но не съм ходила (дано някой ден имам тая възможност) така че - може и тук да греша...

Марси, често пъти емоциите те бутат в такива нелепи ситуации... От емоции можеш да се омъжиш за даден мъж, ама ще ти стигнат ли емоциите ако се омъжваш като втора съпруга?? Все си мисля, че тия жени не обичат мъжете си. Всичко е за да не са неомъжени, за да не са сами... или за пари, естествено... Защото, аджеба, абе КАК ще си делиш любовта на две бре....??? Още повече - на четири  ooooh! Арабките нямат проблем в това отношение - важното е златото да е по равно!! (на чичо Али жените все за това се караха.. Joy  майтапче) Ама за една европейка, или нека не обобщавам - за МЕН това е нелепо и меко казано отвратително.  Rolling Eyes Е, ако нямам чувства... и ми се падне саудитец с париии, пък и красив... що пък не??  newsm78 пак майтапче  Mr. Green

Ра, има любов и любов. Има и връзки без особена любов или страст. Аз, например, не мога да се влюбя в женен. Ако стоя в такава връзка е за облаги и нищо друго.  Също, дори и да се разведе, не бих се омъжила за него, още по-малко да живея с чужди деца и абсолютен абсурд да ги гледам. Всеки си знае за себе си.


Разбира се. Кой би се навил на подобно нещо?? Трябва да съм хипер лицемерка, за да кажа - ок, приемам ти децата като свои, а жена ти - ми тя ще ми е приятелка. Що ли пък да не живеем в една къща всичките, може и в секса да си паснем като тройка  ooooh! Rolling Eyes #Cussing out  Казваш - ако се разведе... Че аз от къде да знам, че утре няма ПАК да му хрумне да си взима друга жена...
За децата все пак, ако нямат майка, или майка им ги е изоставила...тогава няма проблем, ще ги отгледам, даже ще ги обичам много, защото ще обичам и баща им. Ама при положение, че тя е там, и аз да съм...толерантна... трудно ще ми е.. Stop

Един приятел ми обяснява, че в исляма също било една жена само, но се дава възможност за други при необходимост. Ми каква необходимост - ако той си има деца... има си всичко... Много ясно, че винаги може да си измисли необходимост - децата били момичета, тя не ме задоволява в леглото...причини - бол. А ако има момче?? Какво правим? Къде е необходимостта?? Не бил щастлив в брака си, ми разведи се!! Имам деца - ми вземи си ги и си ги гледай... Има дада, има следващата съпруга. Така ок... ама иначе - да тъчеш на два стана... три или четири...  #Cussing out Ама има хора и хора, зависи на какъв ще попаднеш.

Пожелавам ти да намериш правилния за тебе човек! Мерси Simple Smile

Една десета от милион е по-добре от 100 процента от нищо, нали?
Ох... една десета от милион за сметка на щастието, мечтите, любовта... Нямам аз такова разбиране за щастие. За мен щастлив е не този, който има всичко, което иска, а този, който иска всичко, което има. Аз не бих била щастлива да имам мъж с допълнителни "екстри" като друга съпруга, деца...
Както казваш ти - и да се разведе, първата е арабка, винаги има натиск... няма спокойствие... А има ли и деца...  Whistling

Иначе за едно съм съгласна - по добре законна втора съпруга на арабин, отколкото безлична любовница на българин!!
За мен нито едно от двете, де, ама по принцип... втората съпруга е по-малкото зло  Mr. Green

Има и уроци в икуска, испански сайт за африкански езици, но са на испански:

http://www.ikuska.com/Africa/Lenguas/zulu/index.htm


Идеално - мерси, тъкмо ще си припомня и испанския, че го позабравих напоследък... Mr. Green


Вторите жени са безумно влюбени точно в бедни,женени с по 2 деца египтяни...Свършили се мъжете,та зор да се омъжват за женени,те си знаят де,важното е,че са щастливи уж,аз на такова щастие не вярвам,ама те не са аз и аз не съм като тях.На практика работят за издръжката,а ,,скъпия,,праща пари на жена си  Rolling Eyes такъв им е живота:работа по 10 часа,после готвят и чистят на възлюбения,чат пат в петък излизат на ресторант,деца и двете нямат и познайте кой не иска да имат  Rolling Eyes


 Не вярвам и аз на такова щастие. Някой ще каже - любовта иска жертви. Жертви да, ама да бъде с друга жена... и аз да знам и да се преструвам, че ми е добре... еееееееееее няма начин просто! Rolling Eyes Няма проблем да работя и да му готвя и всичко, ама и той да си знае мястото!! А не да ми се мъжкарее на 2-3 места!!  Naughty

За Абра нямам новини, но ми обеща да ми пише при първа възможност.  Party Странно, че не се е свързала с теб преди да замине, да и оставиш някакви координати. Нищо, ще се намерите, иншаалла. И пиши ако разбереш нещо за нея!!  Hug

Кате ШШ, не обсъждаме жената - нека дойде и разкаже от нейната гледна точка. Ние тук изказваме мнения просто. За мен е непонятно подобно положение, но ще се радвам да ме опровергае. Наистина ще се радвам, ако покаже поне една хубава страна на едно такова положение.  Simple Smile

# 291
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Линалов, щракни на профила на въпросната дама, която обсъждаме в нейно отсъствие, и и прочети постингите! Тя е реален човек, който пише и се изразява с тамошна терминология, по което съдя, че всичко е истинско. Освен това е писала в "Многодетни майки" и там плюенето или възхваляването на араби или каквито и да било е безсмислено по простата причина, че жените пишещи там едва ли имат подобни аспирации.

# 292
  • Мнения: 3
Офф,ама и тема верно сте захванали.Това немога да си го представя да свиря на някой втора цигулка,обичам да пея соло и акапелно,защото нито в оркестър искам да свиря първа цигулка,нито въобще да има оркестър за съпровод.Не съм ли аз единствена за един мъж не ме интересува нито парите,нито той.Сега всички знаем,че има разни жени,които се женят за пари или по някаква друга сметка,ама дали са щастливи?А без любов какво щастие може да има.Или каква е тази лубов,когато се примиряваш да си втора,трета и ....Ако неуважаваш и обичаш себе си не си способен да уважааш и обичаш и другите,каквото и да казваш на това което изпитваш е само робска любов и пускане по течението.Ама и аз май съм с едни остарели разбирания за любовта и връзката между двама души,защото на мен удовлетворение ми носи единствено споделената любов,която няма нужда от странични емоции за да се запази тръпката,няма нужда от материални облаги. PeaceЗатова доста неща ми се струват нередни Peace

# 293
  • Мнения: 3 804
кате и по евтини са ,по 3$ горе доло,ако  има по кой да ти изпратя 2-3 4ифта Grinning

моми4ета из4акайте да пусна новата тема-4е ве4е сме на 20та страница

# 294
  • Мнения: 465
Деси, аз съм готова с темата.
Просто не бях в нас. Да пускам ли?

# 295
  • Мнения: 465
Направих гаф... исках само да видя дали се е запазила темата, която бях сглобила и без да исках я публикувах. Не можах да я махна.. Blush
Деси, извинявай  Hug Не исках да я пускам преди да кажеш до къде си стигнала, стана по грешка  Confused

Ето все пшак линка на пуснатата вече тема.
Извинявам се много отново!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352934.0

Общи условия

Активация на акаунт