ФОТОШОП

  • 26 492
  • 355
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 884
momo сещам се за един вариант ->Edit-> Free transform->Wrap

# 316
  • Мнения: 2 818
Момо, ако искаш да е обемно, селекстираш овал някакъв и даваш, както си е със селекцията filter->distort->spherize

# 317
  • Мнения: 875
благодаря ви, момичета. сега ще пробвам и да видим какво ще стане!

# 318
  • Мнения: 498
Kpuccu, браво страхотни са ти колажчетата. Кажи моля те на последната снимка много ми харесаха цветецата и шнурчетата (въженцата) откъде си ги свалила?

Нещо не се справям с откриването на такива елементи, дайте помощ Praynig

# 319
  • Мнения: 875
да, получи ми се с филтър и дисторт! супер  Grinning

допълвам въпросче: може ли да се изтрие директно това, което е извън овала?

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 22:20 от momo

# 320
  • Мнения: 2 818
Да, обръщаш селекцията и дел Simple Smile

# 321
  • Мнения: 528
Момичета имам един въпрос: Защо на някои елементи ми пише Index и не мога да ги използвам? Т.е там където трябва да пише Layer , пише Index  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 23:16 от Роси_

# 322
  • Мнения: 139
използвах на мактуб сладкия кит.Благодаря предварително за коментарите  Hug

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 11:57 от kris70

# 323
  • София
  • Мнения: 2 173
Аууу  SheDevil ,  нямам думи  -  страОтна е . newsm51
А пък като я покажа на сестра ми  ще откачи  ....от кеф Party

# 324
  • Мнения: 276
Здравейте, качих и зеления глитер от рамката ми в Мултито. Момиченцето от снимката е просто поредното красиво дете от нета. Аз предпочитам да си рамкирам моите чавета, но нещо не ми достигат снимки напоследък. Само да допълня, че всички елементи , които ползвах, са от фрийбита. Не знам дали е редно така да ги пускам направо в моя сайт, ако не - кажете ми, моля ви и ще ги сваля след ден - два.
She Мад е права - отново страхотна работа! 
Мад, сестра ти е истинска красавица Shocked и е толкова нежна...

Крис, аз бих увеличила снимката , като кропна част от нея, момиченцето малко  ми се губи .Ще отрежа палмата, подовите плочки, а може и част от детето - опитай например докъм коленете. Струва ми се, че черните ботушки отвличат вниманието. Само предложение  Peace

И понеже сега се прибрахме от осмодекемврийска черпня / нищо, че се дипломирахме преди ...хм.......найсет години/ , та гледам леееко премрежено и ме тегли към леглото. Спокойна нощ на всички Hug

# 325
  • Мнения: 1 884
Само да допълня, че всички елементи , които ползвах, са от фрийбита. Не знам дали е редно така да ги пускам направо в моя сайт, ако не - кажете ми, моля ви и ще ги сваля след ден - два.

Мисля че си права и така е най-добре, нека след ден два да се махват, въпреки че няма никъде директен линк към тях никъде.  Hug
Мади много се радвам че ви е харесала.

Момичета имам един въпрос: Защо на някои елементи ми пише Index и не мога да ги използвам? Т.е там където трябва да пише Layer , пише Index  Rolling Eyes
В този случай - отиваш на Image->Mode->RGB и си готова.

# 326
  • Мнения: 3 453
Kpuccu, браво страхотни са ти колажчетата. Кажи моля те на последната снимка много ми харесаха цветецата и шнурчетата (въженцата) откъде си ги свалила?

Нещо не се справям с откриването на такива елементи, дайте помощ Praynig


  Да ти кажа честно нямам спомен..В нета има ужасно много и вече не помня кое от къде е ooooh! Laughing

# 327
  • Мнения: 2 099
Добро утро на всички  Simple Smile,
Дяволинка както винаги страхотни рамки. Направо ти завиждам за вдъхновението.  Peace Grinning
Крисинце много хубави неща си направила. Календара е станал много нежен и пъстър. Много ти благодаря, че си използвала кита, много сладка рамка.     bouquet
kali  много ми харесва рамката ти. Браво. Ето ти няколко урока, които може да ти свъшат работа за хартията. Поразстърси се още в сайта, сигурно ще има и още по-добри уроци, но аз с търсачката им първоначално успях да намеря само това.
http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1798
http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=789
kris70 съгласна съм с коментара на ma cherie.  Peace Мисля, че ако приемеш съветите и, рамката ще стане много добра.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 893
мале колко съм изтървала  ooooh! ама нямах нет няколко дена , какво да се прави  Rolling Eyes
големи красоти сте направили Heart Eyes аз пък преинсталирах ПАК и още не съм си сложила фотошопа...писна ми направо,
май ще искам нов компютър от Дядо Коледа  Laughing

# 329
  • Мнения: 657
Нещо не се справям с откриването на такива елементи, дайте помощ Praynig

Провери ли в Библиотеката? Има доста линкове към фрийбита, все ще намериш нещо, което да ти хареса. Wink ТУК

Общи условия

Активация на акаунт