заплата?

  • 9 395
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
"ужасно" малко? че то и тук, в софия има такива заплати за секретарки.


Ами не съм сигурна, че има 400 лв.бруто за Сф, ама и да има не знам кой ще се хване за толкова newsm78
 
  Погледни в обявите и ще се убедиш колко често се предлага такава заплата.

# 46
  • Мнения: 231
Като вземете да се шашкате че 400лв. са ужасно малко - ми то не цяла България е София / за кой ли път го казвам/ - момичето каза за Русе. И в Пловдив положението е същото, хората които изпълняват първичната работа в офис взимат около 400лв, някои дори и по-малко Confused

# 47
  • Мнения: 835
Ама зависи си от фирмата!!! Има такива които дават 400 и такива, които дават 2000лв.
От фирма до фирма има разлика.Да не би лекарите и сестрите в различните болници да взимат еднакви заплати като работят почти една и съща работа?
Много тъпо е зададен въпроса!!!!

# 48
  • Мнения: 231
Ама зависи си от фирмата!!! Има такива които дават 400 и такива, които дават 2000лв.
От фирма до фирма има разлика.Да не би лекарите и сестрите в различните болници да взимат еднакви заплати като работят почти една и съща работа?
Много тъпо е зададен въпроса!!!!

Е то зависи, ама  ако някой знае в pld да дават две хилки за тази длъжност да свирне Whistling
Веднага ще се преквалифицирам и започвам да нося кафета и да въртя целия офис и то за тези пари не един ми два офиса едновременно ще въртя,като знам колко много са им задълженията направооо..... Wink

# 49
  • Мнения: 50
Ама зависи си от фирмата!!! Има такива които дават 400 и такива, които дават 2000лв.
От фирма до фирма има разлика.Да не би лекарите и сестрите в различните болници да взимат еднакви заплати като работят почти една и съща работа?
Много тъпо е зададен въпроса!!!!

Е то зависи, ама  ако някой знае в pld да дават две хилки за тази длъжност да свирне Whistling
Веднага ще се преквалифицирам и започвам да нося кафета и да въртя целия офис и то за тези пари не един ми два офиса едновременно ще въртя,като знам колко много са им задълженията направооо..... Wink

Аз знам, но няма да я кажа на човек, който си мисли, че за тази длъжност изискването е да носи кафета. Нищо лично.

Има огромна разлика от офис мениджър до секретарка, въпреки обърканите квалификации в България. Това е една много отговорна и добре платена длъжност и няма нищо общо с дейности като: носене на кафета, посрещане на гости, настаняването им в хотели, вдигане на телефона и преводи. Разбира се е трудно да се опише, защото е строго индивидуална за всяка фирма в зависимост от дейността й, а също може да се приеме и че е управител на филиал.

# 50
  • Мнения: 2 035

Уау и това е заплата за мениджър?  newsm78 В коя сфера работиш, за да знам да не кандидатствам там  Mr. Green - шегувам се, но наистина супер малко, за пръв път чувам за такава длъжност подобна заплата....за офис - сътрудник чат,пат може, но за мениджър  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт