Честит първи сняг!

  • 3 046
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Леле мале, такава киша е отвън, че отсега ми се плаче, а как ще я караме цяла зима не ми го побира акълът.
Ако това е последният сняг - лесно Mr. Green

Радващите се, личи ви, че нямате много работа освен около печката в кухнята Wink.
Да взема да ви завидя ли, що ли...

Балу, да ти е честито името Grinning

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
Отврат Sick марзя снега ,мразя зимата, сутринта ми стана супер тъпо като видях тази мръсна шльокавица навън.
Няма да си покажа носа цял ден или 2 дена ...уффф егати гадната история  Tired
Какви сте такива хора бе ???? Напарво немога да разбера на кой му харесва и му е приятно да му е студено, мокро и мръсно  newsm78  ooooh!

недей така по тази логика не трябва да се покажеш цяла зима навън

# 62
  • Мнения: 888
Туку що и при нас-Пловдив-заваля  smile3521

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Честит ви първи сняг!
При нас в Бургас няма,но пък какъв вятър си имаме..Периодично чувам отнякъде да се чупи някакъв прозорец или да пада нещо.А и освен това бях отворила прозореца да се проветри спалнята и сега като се опиах да го затворя,познайте,беше с една огъната железарийка /не знам какво е това/,та мъжо ми се навика как съм щяла да отварям прозореца в този ураганен вятър.Ами,акъл,какво да го правиш,не се налива я... Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 544
Отврат Sick марзя снега ,мразя зимата, сутринта ми стана супер тъпо като видях тази мръсна шльокавица навън.
Няма да си покажа носа цял ден или 2 дена ...уффф егати гадната история  Tired
Какви сте такива хора бе ???? Напарво немога да разбера на кой му харесва и му е приятно да му е студено, мокро и мръсно  newsm78  ooooh!

недей така по тази логика не трябва да се покажеш цяла зима навън
Да, точно така искам  Mr. Green ще излизам само в краен случай,  докато не се пренеса да живея в държава в която няма гаден студ и отвратителен сняг  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2 478
Изумих се като видях снимките със снега #Crazy
Не съм гледала ТВ и във форума не съм влизала,защото целият предиобяд бяхме навън с детето.
Бремето беше супер!Топличко,независимо от вятъра.
сега вече и тук вали дъжд Confused

# 66
  • Мнения: 4 585
При нас от два часа вали сняг, но в момента е все едно валят снежни топки.
Земята побеля. Сега в Делиормана, във Варна - след малко.

# 67
  • Мнения: 489
Честит! Завиждам ви. При нас вчера беше ураганният вятър, после валя малко сняг, но не натрупа. То почни никога не натрупва при нас, де.  Sad

# 68
  • Мнения: 503
Вчера следобяд при нас можеше да се разхождаш дори по пуловер из града.Снощи простирах на терасата и времето също беше супер,НО сега  не е така -навън е вече зима.

# 69
  • Мнения: 17 546
Хайде, прибрах се от работа и сега да почерпя подобаващо за поздравленията. Само дето мразя зима, сняг и името си! Crazy

# 70
  • Мнения: X
Хайде, прибрах се от работа и сега да почерпя подобаващо за поздравленията. Само дето мразя зима, сняг и името си! Crazy

Честит имен ден и много усмивки!   bouquet

# 71
  • Мнения: 1 447
Честит ви първи сняг ,но при нас все още няма  Sad.Валя,но за кратко,дано тази вечер и при нас завали силно и на сутринта да е натрупало.

# 72
  • Мнения: 5 940
Днес съпреживяване на първа съзнателна среща със снега.
Сутрешен поглед от прозореца "аууууууууууу", възхита, залепен повече от половин час за стъклото /гледката сигурно е поразителна за ненатежалото детско съзнание/. Излизаме на терасата "дъъд" /дъжд/, "не дъъд" и въпросителен поглед. След дълго обяснение, наименова въпросното покритие на тревата, листата, дърветата с "наг".
Опаковани добре отиваме на експедиция в градината. Краката потъват, смях. Като се обърне назад, вижда, че където стъпва "наг-а" се дълбае. Връща се към издълбаното. Проверява го.
Събира в шепи, няма ръкавици. Рев и вик "туд" /студ/. Снегът не е изцяло хубав.
Първо препъване, падане. Кеф, нищо не те боли. Актьорът е уморен, пада поне десет пъти.
Влизаме вътре, от дрехите ни пада по земята. Учудване как така сняг и после "нямааа", не знае що е това топене. Локвичка. Има... "мамо, наг, да " /мамо, снегът стана на вода/.
Обичам зимата. Сега дваж пъти повече. Открих пак снега.

# 73
  • някъде
  • Мнения: 979
Днес съпреживяване на първа съзнателна среща със снега.
Сутрешен поглед от прозореца "аууууууууууу", възхита, залепен повече от половин час за стъклото /гледката сигурно е поразителна за ненатежалото детско съзнание/. Излизаме на терасата "дъъд" /дъжд/, "не дъъд" и въпросителен поглед. След дълго обяснение, наименова въпросното покритие на тревата, листата, дърветата с "наг".
Опаковани добре отиваме на експедиция в градината. Краката потъват, смях. Като се обърне назад, вижда, че където стъпва "наг-а" се дълбае. Връща се към издълбаното. Проверява го.
Събира в шепи, няма ръкавици. Рев и вик "туд" /студ/. Снегът не е изцяло хубав.
Първо препъване, падане. Кеф, нищо не те боли. Актьорът е уморен, пада поне десет пъти.
Влизаме вътре, от дрехите ни пада по земята. Учудване как така сняг и после "нямааа", не знае що е това топене. Локвичка. Има... "мамо, наг, да " /мамо, снегът стана на вода/.
Обичам зимата. Сега дваж пъти повече. Открих пак снега.
  love001

Общи условия

Активация на акаунт