Още мъничко остана - скоро ЯНУАРСКА мама ще гушка радост най-голяма!

  • 13 164
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 36
Аз да покажа какво си поръчах. Лорини вече знае  Grinning
http://www.laredoute.fr/vente-veste-a-capuche-cocoon.aspx?produc … tegoryid=50354156
и http://www.laredoute.fr/vente-combi-pilote-bebe-fille-et-garcon- … tegoryid=45544426
Кой ще пусне нова тема. Ще стане мазало за първа страница  Joy като гледам днес колко сме активни.

# 286
  • Мнения: 656
Алекс, на самата лекция май сме всички от изброените, без Лорини..  Ама верно да си кажат Wink

Сиси, не е късно, мила, броя те и теб - значи 11 (засега) Grinning

Бърборанче - и аз така ги виждам нещата - ама с 2-3 местенца повече, че пък иначе... Абе ще изчакам до към 5-6 ч. да кажат и други мами, ако ще идват и тогава ще звъня..  Hug

А новата тема Лорини си предложи услугите и аз, естествено - приех, че аз лично нямам време...  Sad   Hug

# 287
  • Мнения: 865
не е честно пък Crossing Arms,аз нищо не отбирам от този Ла редут,а този космонавт като на Алекс също си го бях харесала....включете ме и мен в някоя поръчка Praynig
за килограмите на бебето-не се притеснявайте Peace.за Дари ми бяха казали последната седмица,че е 3800,а след няколко дни като реши да излиза беше 4250 #Crazy.но все пак има и наследствен фактор,ако вие или таткото сте родени малки бебета,е нормално и вашето да е малко Winkв моя случай таткото е роден гигант hahaha

# 288
  • София
  • Мнения: 3 249
.. и както каза Киша тога ще се чудим какво да правим като се закашля...
А ще се шашнете веднъж два пъти и после няма да ви пука hahaha
Сиси, аз засега клони да дойда, тъй че ме брой и мен. На лекцията не, защото свеки ще се прибере към 10 от нощна смяна(зависи колко познати е срещнала по пътя Joy)
Бърборанче, тоя Готварски е голяма краста. Вчера готвих по рецепта от там за обяд. И правих за пореден път прословутата пица с Тесто от пицарии Верди за вечеря Wink Та след малко се прехвърлям на там smile3503 Ми то толкова бързо ги изписваме темите, че вече ми се губят нещата Simple Smile Затова и съм останала с впечатлението, че Данчето не е писала скоро.
Мюрвет, пиши писмо на Дядо Коледа Може и да те огрее хлебопекарната thumbsupАз засега на моята и вземам здравенцето - мъж ми чак не може да повярва. Ама снимки няма да ви показвам, че да не ми тежите на съвестта после Rolling Eyes
Моник, миналата седмица в трамвая една жена ми отстъпва място, а един дядо зад гърба ми ме потупва - ама вие ще го ползвате ли? При което се обръщам, вижда корема и той, а ама вие сте бременна...Понеже като съм със зимното яке просто изглеждам дебеличка smile3532 Много съм доволна, че все още ми става. Ама то при мен е сложно, както казва доки - по фундус мерки съм 28-29 седмица. По ехограф 32, а тогава бях в 30...
На мен не ми е удобно да лежа в леглото с компютъра пък, а и върша малко работа  1dishes newsm79 cook , после   typeuu и така.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.
Само да допълня за всички, които са впечатлени от

има ги в магазините на Бързаков същите, но от по-добра материя Hug

# 289

Общи условия

Активация на акаунт