Кодове за Ла Редут 17

  • 35 465
  • 501
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3
Цитат
да и нестава.хваща ми се но не ми мана доставкта.сумата ми е 53Е

Преди малко си играх с merci дава ми БД при сума 49.90Е, но трябва да имам три артикула от колекция есен-зима (с розовия знак), може и намалени. Ако оставя два от есен-зима при сума 54Е не ми дава БД.
Трябва да има ненамален артикул от новата колекция или да има дори и намален но да е При верт  Peace

И извинявам се но някой тези страници написа,че вместо чантите Дора е получил раница с принцеси,та да попитам тази ли е?

Вече взе да ми писва да получавам неща различни от това за което съм пуснала код.След тентата на Снупи това ще е нещото за което пак ще си ме е яд.Та предварително да кажа ако някой има чантите с Дора и е навит за смяна с раничката /като я получа/ да ме има предвид,че предпочитам чантите пред поредната раничка вкъщи  Embarassed  Praynig

# 481
  • Мнения: 0
Цитат
да и нестава.хваща ми се но не ми мана доставкта.сумата ми е 53Е

Преди малко си играх с merci дава ми БД при сума 49.90Е, но трябва да имам три артикула от колекция есен-зима (с розовия знак), може и намалени. Ако оставя два от есен-зима при сума 54Е не ми дава БД.
имам 3 артикула от есен-зима и пак не става #Cussing out

# 482
  • Мнения: 1
Цитат
да и нестава.хваща ми се но не ми мана доставкта.сумата ми е 53Е

Преди малко си играх с merci дава ми БД при сума 49.90Е, но трябва да имам три артикула от колекция есен-зима (с розовия знак), може и намалени. Ако оставя два от есен-зима при сума 54Е не ми дава БД.
Трябва да има ненамален артикул от новата колекция или да има дори и намален но да е При верт  Peace

И извинявам се но някой тези страници написа,че вместо чантите Дора е получил раница с принцеси,та да попитам тази ли е?

Вече взе да ми писва да получавам неща различни от това за което съм пуснала код.След тентата на Снупи това ще е нещото за което пак ще си ме е яд.Та предварително да кажа ако някой има чантите с Дора и е навит за смяна с раничката /като я получа/ да ме има предвид,че предпочитам чантите пред поредната раничка вкъщи  Embarassed  Praynig
Аз писах да тази е .

# 483
# 484
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
това го имам от днес http://ems6.net/a/?E=XTC-UHW-OSRTU-DD-D6H38M
 и това http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=fbcd334ddfe32d7a40

# 485
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Поправете ме,но преди нали можеше да се пазари от намалението дори, ако не си получил покана/лично или ч/з друг/. Просто се влизаше в намалението, избираш си и си се логваш, с който и да е юзер. А сега ми изписва, че в кошницата имам непозволен продукт, и не мога да се вьзползвам от промоцията/или нещо подобно, че зная само ларедутски френски/Crazy

# 486
  • Мнения: 39
desytka, това май не е за Редута?

# 487
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
mmmilenium да първото да ... мисля че е от тези който си пращаш поканите на мейла ... тоест аз съм се поканила преди време и сега ми пращат офертите ... второто си е редутско  Peace
samimami не съм 100% сигурна но висля че си права,тоест преди време наистина можеше но сега не съм пробвала

ето и това от другият ми акаунт http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=c368502970cc1f1e1c

# 488
  • Мнения: 305
Момичета много ви моля, помогнете мии... Praynig
Имам пордукти в кошницата за 70 евро, но повечето са от албанските. Има и продукти от момчешкото 0-4 год. Кажете ми какъв продукт да сложа, за да ми махне доставката от 6 евро. Извъртях кодовете от 1стр, но...безрезултатно
Предварително благодаря  bouquet

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Кодове за Безплатна доставка Действат и при стоки от червения сектор
18147
18155
18163

Пробвай с тези  Peace

# 490
ето тези обувки дали мога да ги намаля, че ще поръчвам 2 чифта

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7249292& … ue&ksource=-1

# 491
  • Мнения: 305
 Sad не ги приема

# 492
  • Мнения: 8 242
ето тези обувки дали мога да ги намаля, че ще поръчвам 2 чифта

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7249292& … ue&ksource=-1

След като вече са намалени не може.
Може в изключителни случаи на кодове Simple Smile Но такива няма да има пак скоро  Mr. Green

# 493
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
            Здравейте,
  Някой успявал ли е напоследък да задейства някой от кодовете (49417 и 49514) за БД + кърпи при продукт на So'home, и ако да - с кой продукт ви се получи?

# 494
  • Мнения: 3
vania_j_m Благодаря ти   bouquet Аз ще продължа да се надявам да получа чантите Дора  Rolling Eyes Praynig

verte по принцип само първия дава БД с едни тривки,но странно защо не ги откривам  newsm78 Нещо пак явно са променяли - кое в зеления кое при албанците.....кое е изчезнало от сайта  Rolling Eyes

И да кажа,че и аз получих комплекта от 25 части прибори и покривки вместо розовия от 12  Confused,че и вместо по 2 бр от сини,зелени и кафяви покривки получих 4 сини и 2 кафяви.Поне приборите са си по 2бр.от цвят  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт