Кодове за Ла Редут 17

  • 35 485
  • 501
  •   1
Отговори
# 450
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
получих си поръчката с кода за чантата на дора , но всъщност се оказа много хубава раница на дисни с принцеси и даже с колелца за дърпане дъщеря ми  много е хареса
s koj kod e ranickata

# 451
  • Варна
  • Мнения: 11 340
и при мен само първия работи, но явно има условие за сумата на поръчката.Като изтрих няколко артикула и не ми даде безпл.доставка.

Няма условие за сумата, според мен - току-що пуснах с две намалени неща като общата стойност на поръчката ми накрая (с таксата за обработка) беше 12.99 евро. Peace

# 452
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
s kod 23337 dawa trench i bezplatna ama trenca koj li e.Някой има ли представа.

# 453
  • Мнения: 1 140
и при мен само първия работи, но явно има условие за сумата на поръчката.Като изтрих няколко артикула и не ми даде безпл.доставка.

Няма условие за сумата, според мен - току-що пуснах с две намалени неща като общата стойност на поръчката ми накрая (с таксата за обработка) беше 12.99 евро. Peace
По-вероятно е условието да е да има продукт от колекция есен - зима, ако стоките са само от червения сектор, може и затова да не действа. Не ми се пробва сега, спи ми се.
cvetomir@, аз следя форума на този сайт http://www.clubpromos.fr , оттам видях кодовете, днес са ги публикували
anita_anita, мисля че е тренчът с малките копчета

# 454
  • Мнения: 76
Много ви благодаря - поръчах най-накрая Hug

# 455
  • София
  • Мнения: 2 296
s kod 23337 dawa trench i bezplatna ama trenca koj li e.Някой има ли представа.
Тренча е размер 54-56,дава БД,ако има артикул на Taillissime.И да,копчетата са от малките.

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 685

И от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ   bouquet

# 457
  • Мнения: 1
получих си поръчката с кода за чантата на дора , но всъщност се оказа много хубава раница на дисни с принцеси и даже с колелца за дърпане дъщеря ми  много е хареса
s koj kod e ranickata

с 39772

# 458
  • София
  • Мнения: 168
Кодове за Безплатна доставка Действат и при стоки от червения сектор
18147
18155
18163


Имат ли някаква валидност за да си ги запазя за намаленията?  Blush

# 459
  • София
  • Мнения: 965
И при мен само пуржия работи - голяяяямо благодарско   bouquet

# 460
  • Мнения: 220
И при мен само първият работеше, но когато реших да пускам поръчка, вече не работеше. Ще изчакам и пак ще пробвам

# 461
  • Мнения: 537
И при мен само първият работеше, но когато реших да пускам поръчка, вече не работеше. Ще изчакам и пак ще пробвам

И при мен така Laughing
Докато измисля поръчката, че вече няма какво да поръчвам и ...спря да работи Joy

# 462
  • Мнения: 39
Хора, изпратих си покана на другия е-майл дава ми да си кликна върху нея, само че пак ми се отваря горепосочения линк със спортните стоки и никъде на практика не мога да си поръчам, къде греша?

# 463
  • Мнения: 39
Видях, че пише нещо 2-3 Декември, да не би поканата да важи 24 часа?

# 464
дали мога да намаля тези обувки, че ще поръчвам 2 чифтаjavascript:var%20filename;if(typeof(big_pic_file_name)=='undefined'%20||%20big_pic_file_name=='')%20filename='http://zm.laredoute.fr/is/image/product/HDPicture/5/50436438o_ai … ename,530,798,778)

Общи условия

Активация на акаунт