Как да изсуша изпран GSM

  • 13 434
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
P900 е с touch screen. Прогнозата ми не е оптимистична. Задължително в сервиз.

# 16
  • Мнения: 1 447
Наскоро си изтървах телефона в леген с вода/Нокия/ извадих му батерията подсуших го и го занесох на майстор.В момента още си ползвам телефона.

# 17
  • Мнения: 2 478
И да го изсушиш все тая.
Аз моя го удавих в морето.Суших го,ама нищо.Още ме е яд,че много го харресвах.

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И аз изпрах един Ериксон преди години, замина му дисплея.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ама вие масово си перете телефоните в пералнята Shocked Има и по-щадящи начини за почистване Mr. Green
Аз пък един мобилен го полях с Кока-кола. Всъщност апарата само се намокри, но влезе и вътре. Прецака се, барабар със сим-картата.

# 20
  • Мнения: 1 731
E,тя кока-кола не е толкова щадяща като водата. Heart Eyes

# 21
  • У дома !
  • Мнения: 700
Преди няколко дни сина ми дръпна покривката от масата и една чаша пълна с ракия се разля точно върху gsm ми Confused
Понеже мъжа ми работи в сервиз за gsm и знаеше какво да направи,тоест същото,което са писали и другите сега телефончето ми отново работи,а и спирта изсъхва по-бързо де........но нещо ми изоставя часовника та ще се наложи да му го дам да ми го оправи Laughing

# 22
  • Мнения: 232
Преди няколко дена хубаво си изпрах Nokiata и не проработи вече.

# 23
  • Мнения: 1 168
Ооо, и аз си изпрах един телефон преди години Laughing. Макар, че се усетих и го извадих по средата на прането, нищо не стана от него, дъщеря ми беше доволна Mr. Green.

# 24
  • Oslo
  • Мнения: 659
Три пъти прах на сина телефона в пералнята - с прах, омекотител, както си му е редът Laughing после разглобен го оставях да съхне на парното и готово. Третият път обаче не проработи.

# 25
  • Мнения: 729
Ако изобщо проработи няма да е за дълго.След време ще даде дефект.

# 26
  • Мнения: 81
Хората пари перат, а вие - Жи Си Ем-и! Егати модата!  Mr. Green
Замислям се дали не перете случайно "мръснишки" разговорчета и СъМъСъ-та???  tooth

# 27
  • Мнения: 2 448

Замислям се дали не перете случайно "мръснишки" разговорчета и СъМъСъ-та???  tooth

Недей дава такива идеи, че току виж някой решил да си изпере компа. tooth

# 28
  • Мнения: 4 585
Аз имам Сименс А70 три пъти е сушен, бачка безотказно. 90 кинта струваше като нов. Но го разглобявам на парчета и суша с пистолет за топъл въздух отдалеко. Най-агресивната среда - скочи от горния ми джоб в тава с доматен сок. Колкото с повече екстри е една техника, толкова по-голяма е вероятността да се скапе, и то завинаги.

# 29
  • Мнения: 285
Аз преди 5 6 години изпуснах еднин алкател в чаша сок,не знам как я уцели баш в него.После сушене и сервиз и сега отвреме на време го пускам и си работи безотказно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт