Бихте ли заминали на почивка сами

  • 3 929
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 38
Бих заминала с децата , но без мажа ми, следователно той като не е с мен значи съм сама .
Иха кога ли ще ми се збъдне таз мечта, да ида някаде без мойта Лепка.

# 91
  • Мнения: 111
Отивай и почивай пълноценно- при условие , че си отглеждаш  три деца и мъж ...направо е задължително!!!Пожелавам ти пълноценна почивка и пълен релакс - както ти си го разбираш!!! 

# 92
  • Мнения: 6 618
Бих заминала с децата , но без мажа ми, следователно той като не е с мен значи съм сама .
Иха кога ли ще ми се збъдне таз мечта, да ида някаде без мойта Лепка.
И да вземеш да се образоваш като ти се збъдне мечтата .

# 93
  • Мнения: 38
Бих заминала с децата , но без мажа ми, следователно той като не е с мен значи съм сама .
Иха кога ли ще ми се збъдне таз мечта, да ида някаде без мойта Лепка.
И да вземеш да се образоваш като ти се збъдне мечтата .


Iliano  мари тебе кво та топли тази работа newsm78

# 94
  • Мнения: 494
А бе нищо не я топли,ама по принцип тук лошият правопис не прави добро впечатление!

# 95
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041

Да отговоря все пак..
Одма късам синдижира.В момента ми е нужно..

# 96
  • Мнения: 38
А бе нищо не я топли,ама по принцип тук лошият правопис не прави добро впечатление!

А гледам тебе те топли значи,щом отговаряш вместо нея newsm78

И за какъв принцип говорим,или май вече не е по темата newsm78

# 97
  • Мнения: 12 664
Струваше ми се някак кофти да пишем в отделна тема, зад гърба на хората,  но когато направиш открито забележка, винаги се стига до търкал.

# 98
  • Мнения: 38
Струваше ми се някак кофти да пишем в отделна тема, зад гърба на хората,  но когато направиш открито забележка, винаги се стига до търкал.

Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 2 401
Ох Илиянке,  човек трябва да си води календарче на цикъла ти вече, за да не се впряга излишно.

# 100
  • Мнения: 6 618
Ох Илиянке,  човек трябва да си води календарче на цикъла ти вече, за да не се впряга излишно.
Уцели ,да знаеш .
Не виждам някой да се е впрегнал .
А бе нищо не я топли,ама по принцип тук лошият правопис не прави добро впечатление!

А гледам тебе те топли значи,щом отговаряш вместо нея newsm78

И за какъв принцип говорим,или май вече не е по темата newsm78



Не ме топли даже изстивам ,но наистина не е по темата .

# 101
  • Мнения: 806
Не разбирам защо се притесняваш да заминеш сама!  Мисля, че е чудесна идея. 
Миналата година аз си направих такава почивка до Ибиса.  Отидох и до Барселона и Амстердам.  Бях сама и се запознах с много хора.  Беше доста интересно, но най важното за мен беше, че преоткрих някой неща от себе си.
Надявам се да си прекараш чудесно.

# 102
  • София
  • Мнения: 492
Не...със сигурност! А и не искам.

# 103
  • Мнения: 875
да бих. без грам угризение и с най-голямо удоволствие. само малкия да порасне малко, че сега не бих го изоставила.

Общи условия

Активация на акаунт