самочувствена

  • 7 145
  • 168
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 900
Да се върнем на темата

страшно съм готина - дали пък не е недостатък  Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 2 623
Ако следиш безпристрастно нишката, ще разбереш, че всъщност включването ми е съвсем по темата.  Flutter Прочети пак заглавието и опитай отново да проследиш развоя....

В случая съм абсолютно безпристрастна,
ако това те интересува, но в процентно
изражение, твоите постове са толкова,
колкото на всички отговорили взети заедно !
И ако това не е егоцентризъм здраве му кажи !
Точно затова беше и моята препратка към Кифлата !
Не е нужно да казваш " Аз съм ................ ", за да
стане ясно на аудиторията какъв егоцентрик си всъщност !
Не искам да дотягам на хората с моите съждения -
всеки сам да си направи изводите  Naughty

Мина, това го знаем вече  Hug
Кажи нещо ново  Heart Eyes

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам удивителен нюх за помпозност, претенциозност и въздухарска възвишеност във всякакви лустросани формати. И съм много нетолерантна, уви.

Из(ссссссссссссссссссс)чезвам.
Не знам как да кажа горното по тактичен начин (нали съм толерантна  Embarassed). Обаче пък срещу себе си не тръгвам. Crossing Arms Не мога да кажа, че имам нюх, по-скоро имам непоносимост към изброените от Ивонска по-горе формати.

Имам нюх към хора, които прекалено много си тежат във всякакъв смисъл на мястото. Оттам им идва прекалената земност, природни закони. Дразнят ме понякога и някои самообявили се за уж закачливи формати, но не вървя след тях да ги пустосвам.   
Ама, моля те, Валери. Аз не вървя след теб.  Joy Ти пускаш тема, искаш отговори, нали? Цялата тази битка нямаше да се води сега, ако се беше изразила ясно. Едно е да пишеш каквото ти дойде на клавишите в "чуждите" теми. Друго е ти да пускаш тема.
Защо, мислиш, безумната "Какво е първото нещо..." навъртя толкова страници, а в твоята (сигурна съм, че си търсила друг ефект) на три страници се изпокара четвърт форум?
Пиши по-разбираемо, моля. Тогава няма да има обвинения в претенциозност, многословие и пр. основателни забележки.  Peace
П.П. Съжалявам, че горното не е закачливо, а толкова сериозно.  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 1 176
За комфорта да си се носиш и да не си тежиш.
За привилегията да се имаш и да не изчезваш.

# 49
  • Мнения: 2 792
Защо, мислиш, безумната "Какво е първото нещо..." навъртя толкова страници, а в твоята (сигурна съм, че си търсила друг ефект) на три страници се изпокара четвърт форум?
  Не е точно така, аз казах нещо и после четвърт форум ми се кара, че съм го казала  Rolling Eyes

  Повече няма да си споделям житейски мъдрости с вас  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 3 423
Само на мене ли ми се струва,
че ви мъчи мрачно недоебие, а?
Ако бяхте емигрирали, щяхте да
попиете повечко толерантност, а
и непукизъм. Или ако не се бяхте
връщали. Направо ви се чудя що
така затътквате до детайл, като че
от това ви зависи самочувствието.
Не може ли да си кажете "който не
ме харесва, няма вкус", и толкова.
Вие сте тези, които диктуват вкуса.
Харесвате ли се, харесват ви. Има ли
смисъл от толкова много думи, дето
така и така означават едно и също.
Или нищо.

Кифло, аз понеже съм много заета, та
добре ми дойде първият ти пост. Ясен,
точен, пет думи на кръст, довиждане.
Виж, малко по-горе обаче every-me ни
казва нещо под цитат на valerie, обаче
ми се отронва само едно ялово "ах" и  Rolling Eyes.
Ако имах цвички, щях да направя пирует.

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 12:51 от Liska

# 51
  • Мнения: 2 478
За комфорта да си се носиш и да не си тежиш.
За привилегията да се имаш и да не изчезваш.

За умението да се обичаш,но да не се влюбваш.

# 52
  • Мнения: 25 600
Аз не разбрах какво се иска да напиша в тази тема. Но може би в мен е причината.

К'во ти пука? Важното е да се нижат думичките.  Whistling
Да говориш много, без да кажеш нищо също е изкуство. Казват, че в някои среди много се ценяло. Валери, мислила ли си да се насочиш към политиката? Имаш дарба, момиче, използвай я!  Peace

# 53
  • Мнения: 5 940
Василиса, за теб ще я пренапиша Hug
Светло ми е. Малкият елф днес се преобърна за първи път в снега. Взе котарака за елен Joy Joy.  Измислих му шейна от леген. Пихме чай с коняк с татко елф и беше хубаво.
Дотук добре, но заради необходимата тишина по време на следобедния сън, се зарових във форума. Безопасно откъм разбуждащи  децибели занимание.
И там ... какво ? Красива жена не иска да прави секс, защото я е срам. Поне десет, дето са се разочаровали от себе си по пътя на самопознанието. В друга тема обаче за някои всички песни са оргазмени. Замислих се за самочувствието, всъщност Liska ме провокира с едно нейно  мнение.
Предложих на хората за малко да се самохаресат, ако могат. Стана ли ясно?
Не всички можем да работим с еднакви символи, нали. Една тема стига до един, друга до друг. Толкова е просто.
Радвам се, че има и разбрали.
За кака Сийка. Тази от темата на ДеЩо не я искам за снаха, че мога и без внучета да си остана.
Мога да пускам балони и хвърчила, да се самопохваля. Чао.

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 13:33 от valerie

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А така.  Hug Стилът "Споделете" ще влезе в учебниците.  Joy
Сега кротко ще отговоря, защото всичко разбрах.  Blush
Според мен самохаресването е вродено. Познавам хора прекрасни, умни, красиви, талантливи, пък не се обичат и дори не са си симпатични. Наблюдавам децата - едни се харесват, уверени таквиз. (Малък трол) Пък други, горкичките...  Ох, не са. (Голям трол.)
Аз си се обичам. Не се смятам за съвършена, нито за чудо неземно, но съм си аз. Не обичам в себе си това, че съм болезнено срамежлива, че съм избухлива, че съм категорична, че съм педант, че съм деспот и още хиляда такива взаимноизключващи се неща. Работя, за да променя недостатъците, но не се мразя/нехаресвам заради тях. Прощавам си.  Laughing
Обичам в себе си това, че съм работлива, отговорна, мъдра, сърдечна, любознателна, щура, не се предавам, имам чувство за хумор, добра домакиня съм, прилична на вид - външен и вътрешен, душата ми грей кат' ясно слънце, иху! Като изляза на пометения двор, слънцето се крие. (Ако е мрачно навън, да знаете - доня Василиндрия е изскочила да мете дворите. На главата й се поклаща кежуъл фишу. Mr. Green).
П.П. Нали каза да се похвалим и аз му изтървах края. ooooh!

# 55
  • Мнения: X
Мисля, че е добре тази тема да се закове! И да стане нещо като Пътеводител в дебрите на Клюкарника или Кой кой е. Peace

Valerie, мисля, че ти просто си много щастлива в момента! Наслаждавай се и черпи с пълни шепи. Не мисля, че това има нещо общо със самочувствието, просто е настройка. Всички ги имаме тези моменти, когато ни се струва, че светът е едно просто и красиво място, направено и устроено само за нас. Дай Боже тези моменти да са повече и да им се радваме от сърце!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз съм форумска красавица.

# 57
  • Мнения: 3 405
А така.  Hug Стилът "Споделете" ще влезе в учебниците.  Joy

Стилът на отегчените пияници?  Wink

Правя страхотни соленки  с кашкавал и сирене. Похвалих се  Grinning

# 58
  • Мнения: 14 654
И на мен ми е приповдигнато настроението заради снега. Което веднага ме подсеща да се похваля, че даже и през зимата имам хубав тен - естествен, не ползвам мазила и солариуми. Всички от КМ могат да ми завиждат заради това.

# 59
  • Мнения: 5 370
Аз съм форумска красавица.
.....с червени обувки, при това, bowwww, bow,!!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт