За мъжа на мечтите си ли се омъжихте?

  • 7 949
  • 141
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18
Ами аз си нямах точно изграден профил за мъжа на мечтите ми, но когато срещнах мъжа ми ме накара да се чувствам като най-щастливата жена на света, за мен той е това, което ми е липсвало преди и моята си половинка. С него се разбираме с един поглед, знаеме кой как се чувства, кой какво иска, и др. Flutter

# 76
  • Мнения: 789
Не съм мечтала за идеален съпруг,но моят определено е това ,което съм желала да е бъдещият ми съпруг и баща на детето ми - мил,внимателен,разбран,отговорен,търпелив,хубав...и умеещ да прави компромиси.

# 77
никога не съм имала идеал за мъж,просто имах няколко прости4ки изисквания - да е мил,гриживен,отговорен и присъствието му да създава уют .
Уви съпруга ми беше такъв 5 год ,докато станах бременна и се оженихме,след това нещата коренно се промениха.  Sad
Живота е много сложен  Tired

# 78
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Така мисля! Peace

# 79
  • Мнения: 327
Не,но сме щастливи заедно и най-важното,не мога да си се представя без него.Той е моята половинка!

# 80
  • Мнения: 1 559
Да,от 6 год и половина се познаваме и съм сигурна че това е ТОЙ,моята половинка Heart Eyes Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 196
мда той е Hug,и най интересното е ,че той ме намери Crazy

# 82
  • Мнения: 337
За мъжа мечта - не.... От малка мома та до сега този мъж е Брус Уилис. Blush
Но пък този, с когото живея също е приятен  Laughing, но нищо общо с Бай Брус.
Такъв е живота, радвам се на човека с мен, правя всичко възможно и той да се чувства хубаво с мен и двамата заедно полагаме усилия детето ни да е щастливо, усмихнато и спокойно.
Не бих искала друг мъж, едно са мечтите, друго всекидневието и реалният живот. Crossing Arms

П.С. Дай Боже пък на нея когато порасне някой Брус Уилис  Crazy

# 83
Не съм го търсила,той ме намери,когато най-малко очаквах.Да,спокойно мога да кажа,че е мъжа на мечтите ми. Heart EyesВинаги съм казвала,че със свещ да го бях търсила,нямаше да го намеря.Уцелих шестица от тотото Laughing

# 84
# 85
  • гр.София
  • Мнения: 380
Въпреки че нямаме официален брак-живеем си чудесно вече седма година. Е, вярно, че когато се запознахме не отговаряше на три от петте изисквания, които мислено си бях определила за кандидат-съпруга, но животът и любовта са по-силни от всякакви правила и теории. Не е идеален, но е единственият за мен.

# 86
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Не, мъжът ми определено надвишава мечтите ми  Grinning Или както се казва "за такъв мъж дори не съм мечтала"  Mr. Green

Сериозно - дарява ме с неща и притежава качества, за които не съм подозирала, че могат да ме правят толкова щастлива  Peace

Радвам се, че не съм се оставила на мечтите си ...
Не отговаряше на почти никакви критерии от тези, които имах, но ми отвори очите за толкова много други неща  Hug

# 87
Oх моми4ета като ви слушам имам 4увството 4е само аз сам каръкат в този слу4аи. smile3518 Когато се запознахме моят мъж беше идеален ,красив богат умен /и още е такъв/  а бе  с една дума вси4ки екстри.Но след 10 год. заедно запо4наха да изникват един след друг косурите newsm48 та зна4и моят принц се преварна в жаба.

# 88
  Абсолютно  не- не е мъжа мечта  за 99,99% от женското население.Което е страхотно, защото  макар и да не е моя  мъж-мечта, все пак  аз съм този 0,1%, който имаше  късмета да го оцени.Е, труден характер е , круглинкий такой, но си е мой и  без него не мога.Той  си  ми  е половинката и това си е.

# 89
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
Абсолютно. Дължа му толкова много. Не знам как да му се отплатя поне мъничко. txtloves txtloves

Общи условия

Активация на акаунт