Габровският ни отряд чака Коледния град

  • 14 340
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Загубихте се пак всички!
Аз лично се радвам за кухнята- че е постигнато поне нещо. Hug

# 226
  • Мнения: 141
Здравейте момичета!
Тия дни нова тема няма да има -повече от ясно е ! Wink
Всички са заети с предстоящите празници предполагам.И аз днес доокрасих със един снежен спрей и напраих снежинки по прозорците- ей така за настроение Mr. Green santa2!
Бебуньо се държи добре тия дни и си го кара спокойно детето Grinning, не се вълнува толкова от празниците като мен!Утре ще направя и подготовка лекичка за бъдни вечер,че доста неща искам да направя ,а за ден ще ми е трудно и скапващо,най вече!
Пишете ,ей тъй, да знаем ,че сте добре!

# 227
  • Мнения: 14
Наде, винаги ме зареждаш положително, много обичам постовете ти  newsm51
Целувки за всички и весело посрещане на празниците Hug

# 228
  • Мнения: 53
Najda, добре сме  Wink Нещо ми е подтиснато тези дни. Никак не ми е празнично. За това не пиша. Днес започвам с подготовката за празниците. Елхичката ни е укасена. Дано ми мине лошото настроение Simple Smile
Nadeto_K, ти как си? Как върви бременността?

# 229
  • Мнения: 465
Така е темичката ни позамря, но това е нормално празници идват Wink

На всички пожелава весели празници и много коледно настроение

# 230
  • Мнения: 14
Nadeto_K, ти как си? Как върви бременността?
  Hug  Heart Eyes
За сега страхотно  Praynig, вече съм в 6-ти месец, малкото ни момиченце ритка все по силно Heart Eyes, даже вечер получавам шутове  Simple Smile
Оглеждам се за покупки, което ми напомни, че имате много хубаво легълце за малкия бонбон Heart Eyes, от къде го взехте? Също сме и на тема колички и не знам какво да вземем и дали да има зимен кош - очертава се да раждам по Велик ден Simple Smile
Ще се радвам да препоръчате, Габровски мами, от къде да пазарувам за малката?
Остават ми още 2 месеца на работа и после ще идвам по-често към Габрово и ще можем да се виждаме Simple Smile
Поздрави на всички и много усмивки на личицата на най-скъпите ни  Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 53
Nadeto_K, аз мога да ти препоръчам да отидете до Търново. В Лъкиленд има много легълца, колички, дрешки и т.н. Може би си ходила вече. Тук няма да намериш много. И в Хипо може да отидеш.
Леглото на Максим е ето това: http://family-bg.com/prX_3005.htm Но в размер 140x70.

# 232
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Подобни легълца има в магазина зад чешмичката с лъвчето. Нашето изглежда същото, но беше около 120лв.
Ние утре заминаваме на гости на свеки и там ще празнуваме.

Весела Коледа на всички!!!   Hug

# 233
  • Мнения: 92
Браво за кухнята!
Najda , как направи снежинките, има ли някакви формички или... ( извинете ме, но не съм наясно, а много ми харесват )  Hug
J.U_L.Y , пожелавам ти повече положителни емоции  bouquet
Nadeto_K , нашето легло е ето това http://family-bg.com/prX_3000.htm . Люлката се застопорява, когато не ти е нужна вече. А като порасне детето се махат люлката и шкафчето, и става голямо легло с размери: 70 х 140 см. Поръчахме си го от един магазин в Габрово, ако те интерисува ще ти кажа кой, като там ни предложиха нещо като книжка/каталог, в който имаше и други модели легла. Дадоха ни и комплект завивки, и обиколник (  newsm78 така ли се казваше ). Недостатък си е все пак, че не можеш да го видиш със собствени очи реално какво представлява.
За колкичката, ти трябва да си прецениш за зимния кош. Говорим за кош на количка, който се отделя и става преносим нали  Thinking ? Зависи колко ще странствате напред - назад.
Всичко за малкия сме пазарували от Габрово. Както ти е предложила J.U_L.Y , ако имате възможност може да прескочите до Търново  Peace
ko10c , приятно празнуване със свеки    Party
Весело настроение на всички Hug  Hug  Hug
P.S. Ако всеки пусне по един такъв пост  Twisted Evil , смятам че скоро ще имаме новогодишна темичка  Whistling Ръкавицата е хвърлена  smile3533   newsm56

# 234
  • Мнения: 141
Здравейте мами!
Ledenata ,снежинките  ги направих с шаблон(нарисувах два три вида снежинки) .През шаблона със снежен спрей и хоп готово Mr. Green И аз много ги харесвам ама все несторвах мукает да си ги изработя,но тая година се наиграх hahaha clean ,нали се сещаш че голямо чистене ще падне после! Grinning
Nadeto _K ,ми ти направо си ми потенциална сватя Hug,и да не взенеш сега да бягаш по тъч линията нещо newsm03!
И мен ме гони лошото настроение,ама напук немисля да му се давам и това е Crossing Arms!!!!!!
За легълцето немога да помогна -моето го прави баща ми(приемуществото да си имам дърводелец под ръка) pironi Mr. Green
И да не забравя за какво съм влязла тука:
Мили момичета икам да ви пожелая да си изкарате една незабравима и вълшебна Коледа!Нека магията на Рождество,този светъл празник,озари всеки един дом и да дари семействата ни с много любов и топлина!

# 235
  • Мнения: 252
Да бъде Коледата ви незабравима, а годината неповторима! Да сте здрави, весели, засмени и от Бог благословени! santa2

# 236
  • Мнения: 123
Весела и светла да ви е Коледата, момичета Heart Eyes.
 Относно леглото , има различни решения на въпроса, варианти всякакви, в зависимост от мястото с което разполагаш. Васко от раждането спи в кошара за спане и игра. Вършила ни е страхотна работа. Когато пътувахме , само сгъваме  леглото и в раницата с нас, през деня , когато беше мъничък, си играеше вътре,  и спеше нощем и денем. http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=2027849&parent=4175 , относно цената , има и по евтини варианти,  в зависимост дали е на Бертони, Чиполино или някоя друга марка.
 И аз съм се разчистила сега, по никое време, вече става тази работа не когато трябва, а когато  имам гледач, че Васко активно ми помага и мазаното след него е перфектно изпълнено clean clean
  Момичета , купихте ли подаръци, да си призная , аз не съм Blush, само бабата и дядовците каквото са му купили. Mr. Green То сега Васко намазва здраво, Коледа- подарък, имен ден на 01.01.09- подарък, рожден ден на 16.01.09- подарък.все маси ни чакат #Crazy Joy

Последна редакция: ср, 24 дек 2008, 12:23 от kallii

# 237
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Айде весело посрещане на Бъдни вечер . Дано я посрещнете в топлата семейна атмосфера и с много усмивки. Ние ще сме със свекито , досега съм готвила , но наготвих всичките 7 неща , които си бях навила на пръста , че трябва да сготвя.
И дано всеки получи подаръка , който иска утре сутрин Hug

# 238
  • Мнения: 11 032
Момичета, желая ви много топъл семеен празник довечера, с много настроение и положителни емоции! Hug
Бъдете здрави, щастливи и с много добрина в сърцата! Heart Eyes

И тъй като на Коледа стават чудеса, пожелавам на всяка от вас да й се случи поне по едно! Simple Smile



# 239

Общи условия

Активация на акаунт