Отговори
# 360
  • Мнения: 1 775
Аманитка, радвам се, че писа, чаках вести от теб. Много силно ти стискам палци и ти пращам положителна енергия. Hug Чакаме утре да разкажеш за ембриончето.
Багне, честит ти рожден ден, миличка! newsm59 Този месец е чудесен - рожден ден и две чертички.  bouquet
Ice Queen, браво за двучертичковото тестче! Прекрасна бременност и пухкав здрав бебок (или бебоци  Mr. Green) на финала!

Сега е редно да почерпя, че татко ми има имен ден днес.

# 361
  • Мнения: 611
Миленааааааааа как си траеш само Heart Eyes Честито мила , лека и безпроблемна бременност Hug Hug Hug

Мама нани по мейла до сега контактувах с доцент Конова , много отзивчива жена ми се стори , отговори на доста от въпросите ми и сега съм решила да записвам час за консултация при нея , дано имаме успех Praynig Praynig Praynig

# 362
  • Мнения: 1 424
Честит рожден ден,Багне  bouquet
Честит празник и на всички именници   bouquet
Ise Queen честито и безпроблемна бременност Hug
А това е моят тест от днес,но утре все пак ще пусна и кръвен
http://www.prikachi.com/users/dolita/17H.jpg

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ч.Р.Д. на Бането   bouquet Много здраве, кьсмет, любов !!!
Миленка, изключително се радвам за теб  Crazy Желая ти много красива и лека бременност!!!
икка, прекрасни чертички  Heart Eyes Лека бременност!   bouquet
Аманита, само добри новини оттук нататьк  Praynig
Честито на всички именици!!!   bouquet

# 364
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен!От доста време не съм писала тук,но това е така,защото в емоционално отношение съм под нулата Tired
Няма как обаче да не се зарадвам за Аманитка и прасно прясно за Миленка CrazyМомичета пожелавам ви най-хубавите 9 месеца и най- здравите бебчета Praynig
На Багнето също да е жива,здрава и здраво бебче  bouquet
Също така честит имен ден на всички именници!
За всички останали ,които като мен продължават да чакат своето чудо една голяма морална прегрътка Hug

# 365
  • Мнения: 141
ЧРД на Бането! Желая ти здраве, щастие и късмет да съпътстват цялата ти нова годинка!
Ise Queen страхотна новина! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам от сърце! Повече почивка и никакви тревоги!  Hug
Аманитка, Миленка  Peace много Ви се радвам! Здрави и сладки бебчета Ви пожелавам!
Дано да ни повлечете и нас останалите!
На всички именници честито!  bouquet

# 366
  • Мнения: 3 372
Честит рожден ден,Багне  bouquet
Честит празник и на всички именници   bouquet
Ise Queen честито и безпроблемна бременност Hug
А това е моят тест от днес,но утре все пак ще пусна и кръвен
http://www.prikachi.com/users/dolita/17H.jpg
Тоя тест е по-положителен и от моя, бременна си  bouquet
Момичета много ви благодаря за пожеланията  bouquet Пада ми се най-хубавия подарък за рождения ден, термина ми е на 7.08 живот и здраве, според калкулаторите Crazy

# 367
  • Мнения: 69
Ice Queen,икка,честито и безпроблемна бременност.Здрави и сладки бебчета на финала Hug Hug Hug

# 368
  • Мнения: 620
Snuki, Bagne ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Бъдете живи, здрави, безмерно обичани и нека другата година по това време да гушкате своите живи и здрави сбъднати мечти   bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аманитке стискам палци за прегледа в Плевен  Praynig Praynig Praynig
Миленоооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 1 424
Благодаря ви момичета Hug

# 370
  • Мнения: 2 270
Ч.Р.Д. на Бането!!!  bouquet
Миленка, много  се радвам за теб! Hug Heart Eyes   Желая ти лека бременност!!! Praynig
икка, лека бременност и на теб!  bouquet 
Аманита, днес мислех да ти звъня за да разбера как си - миличка само хубави неща искам да ти се случвай - ти заслужаваш! Hug Heart Eyes Praynig

Хубава вечер! Hug

# 371
  • Мнения: 674
Хубав финал на седмицята Laughing
Миленка честито желая ти най-прекрасната бременност Hug
икка честито и на теб леки 9 месеца Hug
Зори Hug Praynig

# 372
  • Мнения: 29
Здравейте,милички!
Първо  честит рожден ден на патерици Снуки и Преслав   bouquet
Багне ,ЧРД моите пожелания да сбъднат твоите желания  bouquet
Ice Queen засега тихичко честито, но ти пожелавам безпроблемни 9м. и здраво бебче на финла  bouquet
Аманитка имаш моите стиснати палци Hug
Ралче Hug

Толкова ви се радвам на всички , но имам нужда от вашата подкрепа и прегръдка...
При нас нещата тотално се объркаха от както решихме да бебеправим второ бебче...Много съм объркана и засега изчаквам... Cry
Прегръщам ви всички!

# 373
  • Мнения: 29
Икка честито и на теб ,желая ти едно туптящо сърчице , което ще гушнеш след 9м.  Hug

# 374
  • Мнения: 1 001
влизам специално да честитя на печелившите  bouquet
Ice Queen,икка желая ви леко бременеене и здрави хубави и пухкави бебчета на финала Hug

Общи условия

Активация на акаунт