Навън сняг вали,време е да се сбъднат нашите мечти! 24.11–30.11

  • 7 392
  • 192
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 589
Добра вечер,

май съм малко по-добре, цял ден лежа и пия чай с лимон и мед и сироп. Какъв е този грип, 4 дни съм на антибиотик и нищо. Дао утре съм добре да отида да си видя принцесата.

Цеци, Ревал, Zumbul Praynig

Една лека следобедна закуска

# 31
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Равал, честито ти племенниче-внуче.
Минди, честити сини гащи.
Ники, бързо да оздравяваш, че малката те чака.
Цецито, стискам палци за резултатите.
Миле, и на теб стискам палци за инсето.
Много хора ми се губят. Нещо не им се пише. Sad
Честит празник на всички именници!   bouquet
Ники, каква следобедна, то направо за вечеря.

# 32
  • Мнения: 2 422
MTHFR C 677T   –хомозиготен носител
 Майче,ти май имаше подобни мутации,изкажи си тежкото мнение Laughing .

Да хомозиготния носител е недостиг на фолиева киселина ще пиеш повече от нормалните дози това са бели кахъри Hug не го мисли миличка.

# 33
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Майче, Heart Eyes  И аз такава информация събрах,после забелязах че от имунологичните лупусния антикоагулант е положителен  Thinking.

# 34
  • Мнения: 1 284
Да се докопам и аз до компа Mr. Green
Минди,браво миличка.Сега остави страховете на страна и се наслаждавай на новия живот в теб Hug Hug Hug
Цецито,чакаме те с добри новини Praynig
Зюмбюлче,утре съм с теб миличка. HugНадявам се всичко да мине нормално Praynig Praynig Praynig
А ние сме във ваканция от 22.12 до 5.01 Grinningдано не ме извикат да помагам в офиса,иначе познайте какво лежане ще направя Joy
Дора,и аз съм  хомозиготен носител.Пия по 4mg фолиева киселина на ден.
Лека вечер на всички Hug

# 35
  • Мнения: 1 062

Честити имен ден на всички, които имат повод да празнуват днес !
Бъдете здрави, щастливи и винаги усмихнати !



Равалче, честито !
Да е живо и здраво !



Минди, честити сини гащи  Flutter


Цеци, Мая, Зюмбюл, Миле  Hug  bouquet

Дорайт, благодаря, че поне ти ми опита коктейлите  hahaha

# 36
  • Мнения: 965
Здравейте сладурчета,ей сегичка се прибрах ,ами за моя радост се разминахме и двамата с инжекциите,но за сметка на това ,около 20 дни пак ще приемаме антибиотик,1во един после веднага почваме друг и така,доктара каза ,че ей сега вече ще ги изтрепем гадините   Laughing
Моето момче днес милия хич не е имал хубав ден ,боляла го е главичка и  му излизат едни странни работи на главичката,като пъпчици и почва да го сърби и след известно време изчезват????от какво ли може да е това незнам,а той милия много го е страх от всичко ,незнам вашите мъже дали са така бъзливи  Thinking
Оф дано вече тези хапчета да подействат добре,доктора се обзаложи с мен ,че най-късно до март месец ще съм бременна  newsm78  Laughing
Честит празник на всички именници да са живи и здрави и много щастливи  Hug Hug Hug
Лека вечер ви пожелавам,отиваме да папкаме с мишлето  Wink

# 37
  • Мнения: 4 700
[ Аз да докладвам–пуснах втори път генетични и имуннологични и си прибрах резултатите от първият път,ако някой може да даде съвет за следните мутации:

PAI–1    4G/5G
MTHFR C 677T   –хомозиготен носител
Фактор12  V34L  –хетерозиготен носител
 

Тоя Фактор 12 zа първи път го чувам.  newsm78
За MTHFR Мая ти е каzала. Ще пиеШ по около 5 мг фолиева на ден.

PAI–1    4G/5G Това не раzбрах и него ли го имаШ? То е свърzано с тромбофилия, но ако е това, което пиШе, zначи си хетероzиготен носител и него май не го отчитат zа проблем. Понякога наzначават аспирин zа него.

И ти и 3те мутации ли ги имаШ?  Shocked

# 38
  • Мнения: 2 343
Привет и честито на Катеринките Grinning!

# 39
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Миле,тия трите мутации са отделени и подчертани(само мога да предполагам защо),другите (Лайден,протромбина G20210A,фактор 5 R2 H1229R,MTHFR A1298C,фибриноген G455A) са нормални.И си права–фактора е 13,но е изписан с римски цифри и се обърках. Embarassed

Зюмбюлче,лека,бърза и успешна операцийка и те чакаме на Бг! Praynig

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Леле, Ники, с тия торти ме разби...!  Heart EyesНедей така бе, жена, ще наддам килца .... И без това само обикалям хладилника, защото съм пред цикъл и само се чудя какво да хапна ... Laughing

Равалче, Честито ти племенниче!  bouquet  bouquet  bouquet Да ти е живо и здраво!!!

Зюмбюл, успешна операция! Praynig

Цецито, ха дано да изпревариш предсказанията на лекаря ти! Grinning

Лека вечер на всички!

# 41
  • Мнения: 491
  Moмичета благодаря ви от сърце за подкрепата, при първа възможност ще ви пиша.
 Аз събирам багажи, че после не съм сигурна дали ще мога.
Hug Hug Hug Нямам търпение да ви гушна всичките в България най-накрая!

# 42
  • Близо до София
  • Мнения: 896
добро утро момичета,

днес кафето и.... чая са от мен... Hug Wink





   chef   каквото си изберете

хубав и усмихнат ден   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 062

Хайде на закуската  Grinning

# 44
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен ,
Днес денят ми започна прекрасно , с една прекрасна новина и място не мога да си намеря  Heart Eyes

dessiko благодарско за кафето  Hug

Black_rose и от закуската ще се възползвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт