Навън сняг вали,време е да се сбъднат нашите мечти! 24.11–30.11

  • 7 396
  • 192
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 491
shine_on75 , аз затова го направих, защото всичко съм подготвила за процедурата, а не ми се мисли че имам и конци да свалям.
 Всичко за сега се уреди от моя приятелка и бивша шефка от Англия, която се обади в 3 часа в Външно Министерство на БГ и те съответно са я свързали с посолството ни в Будапеща, няколко часа докато пътувахме за там, тя вече уреждаше всичко до последната подробност /хотела/, където вече ни чакаха. Хората знаеха английски разбрахме се, не като тези румънци на митницата да не знаят друг език освен родния. Добре, че на унгарската митница се разбрах с жената, че ни пусна да влезем в Унгария, а като ме видя такава обинтована ми пожела успех. Защо рискувах?, нали ЕС ни дава право на "свободно движение на хора и на стоки", румънците от какво се пазят не знам?
Аз пратих съобщение на Ели, но тя не го е получила. Срам ме е от всичко, което се случи и съжалявам, че не съм имала време да прочета мненията ви, за да не тръгна, но така е трябвало да стане!
 Hug Hug Hug всичките!


 

# 181
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Зюмбюлче, дано това е последното премеждие по пътя към мечтаното бебче! Praynig Късмет!

# 182
  • Мнения: 2 422
 Shocked Shocked Shockedмалелеее Зюмбюлче ти нправо ме шашна бе човек
 #Crazy ooooh!

# 183
  • Мнения: 1 062
Зюмбюлче, стискам палци да се пребереш час по скоро.
Дано няма повече проблеми  Hug Praynig  bouquet

# 184
  • Мнения: 2 422
Честит празник на всички именници...
ДНЕС Е АНДРЕЕВДЕН
  bouquet  bouquet  bouquet
НАЗДРАВЕ

# 185
  • Мнения: 4 700
Добре че сте вие, та да zнам кой кога има имен ден.  Laughing

Ами честито на всички именици. Да са живи и zдрави и нека техният светец ги zакриля.   bouquet

# 186
  • Мнения: 965
Здравейте милички,искам да ви почерпя по едно  cheers , моята приятелка,комшийка и колежка си има бебче ,казва се Невена, да е жива и здрава  Heart Eyes , до сега бях в комшията и оставих там мъжо да си допиват и да се черпят за малката бебка,на мен много ми се приспа и ще си лягам след малко .
Зюмбюлче надвам се всичко да има много щастлив край и да забравиш бързо какво ти се е случило  Hug
Прегръщам ви всички  Hug

# 187
  • Мнения: 2 422
Аз скромно да почерпя имам си "Андрейчо"- кола  Winkодеве си я взех Wink



Цецито да ти е жива и здрава комшйката и беба покрай нея  bouquet

Ето я  Wink

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 00:12 от Кукувицата-Мaia

# 188
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Ураааааааааа,браво,Майче с любоФ да си я караш!!! Hug Laughing

Зюмбюлче, Praynig това да ти е последното премеждие!

# 189
  • Мнения: 2 422
Благодаряяя Blush така съм развълнувана Blush

# 190
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Вярвам ти,направи ли вече някоя и друга обиколка,как ти се струва,е разкажи де..!

# 191
  • Мнения: 2 422
Направих ми Чи как Laughing трепериха ми мартинките от вълнение, в един посред нощ слизах да чистя едно петно от лепило на таблото че ме дразнеше - мъж ми ме обяви за луда кажа че ако минат полицай ще ме арестуват, че крада а комшйте ще ми се смеят Blush
Отивам да си пия кафето на терасата и да си го гледам "Андрейчо" Joy

# 192
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Майче, честито ти автомобилче! Със здраве да си го караш.
Зюмбюл, добре че нещата за теб са започнали да се нареждат.

Общи условия

Активация на акаунт