Как бутате количката в тези поледици?

  • 2 325
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 537
оле мале излизахме към 14.00 ч. и беше просто ад Simple Smile
аз бутам количката която е с голеееми колела обаче като запъне аз бутам напред леда ме връща назад хахахахаххахаха
смея се, псувам и бутам ей голям ужас. Joy Joy Joy
поклатихме се навън половин час понеже немога да кажа че беше разходка това и се прибрахме  Joy

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 380
Най-трудно беше онзи ден, в пресния сняг. Близо до нас има парк и днес алеите бяха почистени до асфалт. До парка придвижването беше трудно, но не и невъзможно. Не бих могла да си остана вкъщи, независимо от времето. Просто се движа по-бавно от обичайното.

# 17
  • Мнения: 707
С малко зор (аз съм с лятна количка и чувал за краката), ама гледам от хубавата му страна - изразходвам повече енергия и си похапвам после без притеснения за фигурата  Mr. Green.

# 18
  • София
  • Мнения: 376
Аз не можах да устоя на хубавото време вчера и като видях че улицата, която води до парка не е заледена смело тръгнах нагоре Peace
Моята количка е супер маневрена, с две големи колела, но иначе да се върви по тротоарите е ужасно да  кажа невъзможно - смело по улицата Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Вече ще се отказваме от возене в количката, затова тази година мисля просто да не я бутам. Whistling
Миналата година не съм го извеждала с количка, в снежните коловози и по леда просто няма как.

# 20
  • Мнения: 822
С малко зор (аз съм с лятна количка и чувал за краката), ама гледам от хубавата му страна - изразходвам повече енергия и си похапвам после без притеснения за фигурата  Mr. Green.
това ми хареса

# 21
  • Мнения: 2 334
Два дни не излизахме ,но днес като излизахме си беше малко мъка с тези заледени улици,но пък иначе във вкъщи само не се седи Tired

# 22
  • Мнения: 2 374
Това е мисия невъзможна,страшно трудно е,миналата година даже бях тръгнала при една приятелка,която работеше на пазара да я видя с малката и по средата на пътя се обадих на майка ми да идва да прибере количката и да ми даде кенгуруто,че не можах да издрапам.

# 23
  • Мнения: 1 924
Извадихме тежката и огромна зимна количка Mr. GreenМинава през всичко,
но пък е много неудобна.

# 24
  • Мнения: 286
Извадихме тежката и огромна зимна количка Mr. GreenМинава през всичко,
но пък е много неудобна.
При нас все още няма сняг, но ако не мога да се движа с лятната количка, която ми е супер маневрена и удобна и аз ще вадя зимната Mr. Green Миналата зима минавах с нея без проблем през преспите сняг.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 734
Само на мен ли не ми е трудно да я бутам?!Тази година още не съм я изкарвала с количка в снега,но миналата година цяла зима сме били всеки ден навън и то с лятна количка.Известни затруднения срещнах само няколко дни след Нова Година,когато бяха навалели огромни количества сняг,но и тогава се справих Peace

# 26
  • Мнения: 3 314
Хващам дръжката и бутам. Mr. Green Като вървя бавно и внимателно, бутането изобщо не ме затруднява.
   Peace

# 27
  • Мнения: 242
Бавно и славно  Peace

# 28
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Хващам дръжката и бутам. Mr. Green Като вървя бавно и внимателно, бутането изобщо не ме затруднява.
   Peace
Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
При нас е попочистено,но местата където е натрупано почистеното е ужас.Освен затруднението лед,с целия си акъл в неделя излязох с едни боти почти без грайфер и щях да се пребия.  tiptoe

Общи условия

Активация на акаунт