Най-доброто балсамче за устни през зимата според вас

  • 26 576
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 148
Нивеа и Клоран Peace

# 226
  • Габрово
  • Мнения: 311
В момента съм с такъв, мирише страхотно  Heart Eyes
Също и такъв Simple Smile
И този беше хубав, мирише много готино  Heart Eyes (с мангото)

# 227
  • Мнения: 196
В момента съм с такъв, мирише страхотно  Heart Eyes
Също и такъв Simple Smile
И този беше хубав, мирише много готино  Heart Eyes (с мангото)



ама мангото е бонус към балсама ли(шегичка)
Аз отрих топлата вода-с едно "балсамче" на Шейсейдо- има и блясък -страхотно е Hug

# 228
  • Мнения: 140
Ползвам само на Eucerin

# 229
  • Мнения: 15
Здрасти,
Kafe, влез в www.pizbiun.com - има ги всичките, с обяснения, снимки...наистина са добри.

# 230
  • Мнения: 512
Здравейте, видях темичката малко късно!
Най-доброто балсамче и не само за през зимата е СARMEX . Номер едно в USA.




Това е най- новата ми придобивка откъм балсамчета за устни. Чудих се ползвала ли си го, защото горещо го препоръчваш? Аз също се зарибих от "Нoмер едно в USA". Но...
Има много ментол и леко щипе при нанасяне, а от камфора миришe странно. Мисля че не е за всеки вкус.

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте и аз да си кажа мнението, понеже страхотно ми се напукват устните през зимата, ползвах какви ли не балсами и чудесии, но ефект никакъв, като от тези на "AVON" - направих и алергия и беше някакъв кошмар! Истината е че най-добре се чуствам с най-обикновен боров вазелин, или еквивалента - меден вазелин, който е с аромат на мед и доста по приятен!

# 232
  • Мнения: 2 631
Здрасти,
Kafe, влез в www.pizbiun.com - има ги всичките, с обяснения, снимки...наистина са добри.

Даааа, аз вече разгледах.  Peace
Определено това ще ми е следващата придобивка, но няма да е скоро.  Laughing

# 233
използвам Юсерин балсам за устни . достъпен е (около 4-5 лв.) , марката е квалифицирана и има спф 6
преди ползвах само балсамчето на Нивея с пъпеш,но вече абсолютно никъде го няма(явно са го спряли от пройзводство) Sad

# 234
  • Мнения: 451
Здравейте, видях темичката малко късно!
Най-доброто балсамче и не само за през зимата е СARMEX . Номер едно в USA.




Това е най- новата ми придобивка откъм балсамчета за устни. Чудих се ползвала ли си го, защото горещо го препоръчваш? Аз също се зарибих от "Нoмер едно в USA". Но...
Има много ментол и леко щипе при нанасяне, а от камфора миришe странно. Мисля че не е за всеки вкус.
Мхм. Именно заради изсушаващите съставки се получава ефекта на "пристрастяване"...

Общи условия

Активация на акаунт