Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Не искам да се занимавам с недостойни дела.

Това е и моя отговор. Дано никога не стигна дотам да ми се наложи, че умирам права.

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не бих работила като патолог.

# 17
  • Мнения: 5 228
Не бих работила като козметик и като месар.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 732
Работя от 18-годишна и съм правила всичко (без продажба на собствения Г**)
Сервитьорка, продавачка, по увеселителни паркове, даскалица, преводачка, маркетингова,...
Най-големият ми ужас е да не ми се наложи да ставам келнерка пак, но не се заричам - както е тръгнало да ни спича, и това може пак да правя.
От толкова неща съм научила, че мръсна работа няма. Ако не ме карат да проституирам и да убивам хора, съм готова всичко да правя, само да не гладуваме.

# 19
  • Мнения: 4 841
Не бих могла да се занимавам с нищо, свързано с това да вкарва хората в заблуждение, да си играе със страховете им и да злоупотребява с доверието и наивността им. Например не бих продавала застрахователни полици, "вълшебни" илачи, които лекуват всичко, хороскопи, предсказания и т.н. и т.н. Също така не бих се включила в МЛМ-схема, финансова пирамида, лихварство. Знам, че не звучи достатъчно "съвременно", но продължавам да вярвам, че "чистата съвест е най-добрата възглавница" и не бих правила нищо, което противоречи на вътрешното ми усещане за справедливост.

# 20
  • Мнения: 148
Не бих се занимавала с работа,свързана с пътуване-става ми лошо Sick

# 21
  • Мнения: 231
. Например не бих продавала застрахователни полици,

Че какво им е на застархователните полици newsm78 Дано масово започнат да мислят така и други хора,че да няма при кой да сключим ГО Laughing Laughing Laughing (и без това сега не ми се дават пари....)

# 22
  • Мнения: 5 940
диспечер на такси
контрольор
шофьор на маршрутка

# 23
  • Мнения: 4 585

Не бих работил на лайносмучка.
Това е камионът, който изсмуква съдържанието на ямите по дворовете, когато се напълнят
и го носи до най-близката пречиствателна станция /поне би трябвало там да го носи/.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 783
Не бих станала наемен убиец. Ако се налага, по-скоро бих гръмнала някого про боно.

# 25
  • Мнения: 2 478
Много занаяти не бих искала да работя.Някои ми изглеждат гнусно,други ме ужасяват,а за трети нямам достъчно смелост.
Но най-неприятна ми изглежда работата на чистачите и санитарите.

# 26
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Не бих се захванала със земеделие. Един мъдър човек ми каза някога: С две неща не се занимавай никога : със сватовничество и със земеделие. Ами неблагодарна работа си е. И от мен лекар не става, както и неща, които изискват сръчни ръце.
И певица не мога да стана, а така ми се искаше като бях малка...
И много други работи не мога или не искам, де.На прима виста - толкоз.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 064
С незаконен, недостоен или с прекалено голяма отговорност. Не е за мен.

# 28
  • Oslo
  • Мнения: 659
Търговски представител, sales мениджър и изобщо всякакви дейности, в които се разчита да продавам каквото и да било директно на клиенти.
Peace
Също не бих искала да съм борсов агент, лекар, известна личност - прекалено много стрес!

# 29
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Не бих могла да се занимавам с нищо, свързано с това да вкарва хората в заблуждение, да си играе със страховете им и да злоупотребява с доверието и наивността им. Например не бих продавала застрахователни полици, "вълшебни" илачи, които лекуват всичко, хороскопи, предсказания и т.н. и т.н. Също така не бих се включила в МЛМ-схема, финансова пирамида, лихварство. Знам, че не звучи достатъчно "съвременно", но продължавам да вярвам, че "чистата съвест е най-добрата възглавница" и не бих правила нищо, което противоречи на вътрешното ми усещане за справедливост.
И аз  Peace
Не искам да се занимавам с никакви директни продажби
Още като ученичка знаех, че не искам да стана лекар или адвокат.
Не бих работила за компании, които произвеждат цигари, алкохол...

Дано не ми се налага!

Общи условия

Активация на акаунт