Отговори
# 30
  • Мнения: 46
Докато четях отговорите, се замислих колко са много професиите, които са нежелани от мен  Shocked
Тези не са ми особено приятни меко казано:
- чиновничка
- продавачка в магазин
- сервитьорка/барманка
- готвачка
- компаньонка
- нарко-дилър
- работничка в завод/цех и др.
- месарКА  Sick
- не знам как се наричат хората, които сортират боклука в комбинатите за рециклиране на отпадъците, но това не бих искала да работя
- медик
- гробар и всякакви подобни професии
- всякакви професии, които изискват тежък физически труд

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 18:17 от otoketo

# 31
  • Мнения: 139


Това е и моя отговор. Дано никога не стигна дотам да ми се наложи, че умирам права.
[/quote]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 baby_neutral baby_neutral

# 32
  • Мнения: 81

Не бих работил на лайносмучка.
Това е камионът, който изсмуква съдържанието на ямите по дворовете, когато се напълнят
и го носи до най-близката пречиствателна станция /поне би трябвало там да го носи/.
Въх! Все бях чувал за лайнарка, говносмукачка и фекалка, ама в тоз вариант - нЪц!  Joy
По темата, демек не бих работил:
- счети
- всичко свързано с дрога
- в крематориум

# 33
  • Мнения: 9 814
Абе не е хубаво човек да казва никога, но никога не бих работила като компаньонка, надзирател в затвор....ей такива неща.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 257
учителка - уважавам много тази професия, но не мога да обяснявам едно нещо повече от два пъти без да вдигна адреналина Twisted Evil
всичко свъразно с уменията на ръцете - рисуване, шиене, всякакви заняти и т.н.
всичко забранено от закона

# 35
  • Мнения: 581
 Най- добре ми е като не се занимавам с никакъв бизнес/занаят.Като изключим това не искам да работя нищо извън мойта си професия.

# 36
  • Мнения: 4 585
Не бих работил като диспечер на кулата на летище. Добавям.

# 37
  • Мнения: 1 840
Не ми пречи, ако се наложи, да работя като чистачка, санитарка, сервитьорка, готвачка, лекар, шофьор и пр. от повечето изброени дотук неща - е, няма да ми е приятно, но мога да го върша. Но не мога да работя работа, която би ме поставила в конфликт със съвестта ми - например не мога да съм шеф на някого и да го карам да работи, да изисквам от някого, не мога да се скарам на някого - никога няма да си го простя. Също не мога да работя в конфликтна среда - например не мога да бъда строителен техник - да съм виновна за всичко, което става и което не става на работното място и да се опитвам да балансирам между няколко страни с противоречащи си интереси като работниците, шефа и клиента. Примерно работниците искат да работят малко и да вземат много, шефа иска всичко да става бързо, евтино и с минимално негово участие, а клиентът иска да става качествено и в срок, но по възможност да плати след два месеца. Е тези "еквилибристики" не ги владея и ще се съсипя психически много бързо.

# 38
  • Мнения: 4 300
Все пак въпросът е какво не бихте искали. То е ясно, че ако се умира от глад нещата изглеждат другояче и си готов на всичко, ако не за себе си, то за детето.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 21:49 от Рокси

Общи условия

Активация на акаунт