Разделно хранене-част 29

  • 19 789
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • Canada
  • Мнения: 277
Привет моми4ета,

Госпожата много ни харесаха снимките - и Йонито гледаше с мен и ме питаше какво правят де4ицата  Grinning За работилни4ката нямам думи, такива красоти сте сътворили.... Heart Eyes

Честито на леля Десиbouquet

Алекс4е много сладък борец си имаш за племеник- как грее от щастие  Heart Eyes ....
С удоволствие ще направя снимки, но апарата е на ремонт...към края на седмицата ще снимам - дано да има пак пухкав сняг, 4е този е лед ве4е...Но пък по4ивните дни какъв кеф беше на пързалката Party толкова се изморяваше Йони, 4е заспиваше в шейната на път към в къщи  Grinning

Йонито е обсебена от "Ну, погоди!" Знае всяка една песен , рефрен , думи4ки на руски.....Не знам дали съм ви го разказвала, преди време като го пуснахме "Ну, погоди! " за първи път решавам аз да я разпитам за сюжета на фил4ето и какво и е направило впе4атление да обясни с нейни думи, ...та викам аз "Какво прави Кум4о-въл4о маме?" а тя отговаря "Това не е Мун4о-кум4о, това е Вольк....кажи ВолькLaughing

Лека седмица ви пожелавам и ви прегръщам вси4ките! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 226
  • Мнения: 58
Привет на всички!
Хайде споделете каде ще сте по празниците PeaceНие на Бъдни вечер ще сме в къщи.
Ние за празниците ще пътуваме до Гълъбово/до Стара Загора е/ на гости на моята майка.С нетърпение го очаквам,защото се виждаме рядко.А пък и тя се е затъжила за Ками.
Как разбирате дали е високомаслено, какъв процент или цифра да търся?

Още нещо да ви питам, в последно време хванах един стомашен вирус, и дори седмица след това не мога да приемам комбинацията месо и зеленчук. Месо и хляб да, месо и ориз да, месо и боб да, все неразделни, но със зеленчук ме хваща ужасно разстроиство. Нещо да ме посъветвате?

Ами аз много обичам сирене и почти на всяко ядене го слагам на масата Mr. GreenНо това което си купувам е насипно и го вадят от тенекията.Незнам как да разбера с каква масленост е. newsm78Пък и продавачката едва ли ще знае.А пък относно твоя вирус,ти пак можеш да бъдеш разделна и без зеленчуци.Яж примерно препечени филийки с масло за закуска,на обед само ориз без месо,за следобедна закуска може някакви диетични бисквити, а пък вечерта си хапни месото без нищо.
Алекс,браво на племенника!  bouquet
Госпожата,снимките са страхотни.Браво на вас.Какви неща се сътворили.И децата и родителите са в голяма еуфория.Така поне изглежда на снимките.
И аз в неделя на 21.12 съм на фирмено парти,което ще бъде маскенбал.И изникна въпросът:Ами сега?Какво да облека?
Утре ще се разтърся.Успокоиха ме ,че който не си намери, на входа ще раздадат някакви маски и шапки,така че пак ще бъдеш маскиран.
Карелия,Калида,Ками къде се губите?
Оставям ви ,че имам още малко домакинска работа и ще лягам.
Приятна вечер и спокойна нощ!

# 227
  • Мнения: 376
Сладкишче, Поли, благодаря ви! Значи мога спокоино да хапвам сиренце с хляб, сиренце с картофки? Това звучи супер!  Party Това сирене което гледах беше мини опаковка, нормално краве сирене.  От БГ ми ги пращат все вакумирани такива, не съм виждала да пише лаит досега на никое. 

Поли, ще пробвам месо без нищо, дано не реагирам.

# 228
  • Мнения: 2 724
Добро утро момичета  Hug.
Вчера най -после сложихме част от външната украса, дано днес има време за я довъшим.
За настроение ето малко снимки :
 http://media.snimka.bg/1578/009411507-big.jpg  - започнахме от последния етаж ,днес слизаме надолу... Grinning
 http://media.snimka.bg/1578/009411404-big.jpg - промених украсата на камината, до Коледа остава още време, може пак да "барна" нещо  Crazy...
 Мартани ,лекуваш ли се с нещо? За млечните продукти сме коментирали и друг път .
Когато са с висока масленост над 50 процента ,тогава спадат към групата на мазнините и съответно може да се комбинират с хляб .
Сиренето от тенекия за съжаление не е с висока масленост .
Поли, разгледай снимките от форумския купон ,там има интересни идей относно костюми за парти.
Йонито ,това филмче беше любимо на поколения българи.
Спомням си как с тати се смеехме  от сърце и с нетърпение чакахме следващите серии Laughing.
Петя, нищо ,че са се затрили снимките ,важното е ,че ти си прекарала добре .
Сладкишче , страхотно изглеждат кюфтенцата ,приядоха ми се .
Аз нали съм си тревопасно жУвотно, на това налитам Grinning.
Ей, момичета кокичета, къде изчезнахте, няма да изброявам поименно, вие си знаете ? Sad
Днес ме боли глава ,отдавна не се е случвало такова нещо .
Ще му пийна едно кафенце ,дано ми мине.
 

# 229
  • Мнения: 3 371
Привет ! Бързам да се включа , че после като ме завърти шайбата ...
Алексче ,  Heart Eyesбраво на юначето Peace!Изглежда толкова горд на почетната стълбичка! Дано все на първо място и в живота да му върви  Praynig!А камината е  станала невероятна  Hug!С нетърпение чакам да видя и външната украса завършена Peace!
Лени ,  Heart Eyes пак се изгуби , миличко ! Как сте , как са момчетата ? Радвам се , че ти харесаха снимките от презентацията , а видя ли ги другите ?
Йонито , Пете , Мартани , Сладкишче , Софи  ,  Hug Hug Hug! Благодаря ви за хубавите думи ! Наистина големи красоти сътворихме , а най- важнато е , че вложихме много любов и сърце в направата им Heart Eyes!
Днес съм решила да съм само на чай и плодове , че нещо стомахът ми се бунтува  Sick!
Много цунки на всички и спорен ден ви пожелавам! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 7 263
Влизам набързичко, да ви нагледам Hug
Алексче честито на малкия шампион, тепърва все на това място на стълбичката да се качва и никакви контузии  Peace
А за украсата, какво да кажа - невероятна е!
И бързичко да се оправяш  Hug, че е кофти работа главоболието.
gospojata голяма лудница е около нас, седмицата ни е ужасно тежка имаме много задачи, трябва и багаж да стягам, че ще пътуваме за Коледа - изобщо .... не съм подвила краче, не че ми се е отразило на кръшната снага де, ама ....
Видях и снимките от ателието - да ти кажа те са още по-истински и трогателин поне за мен!!!
Направо шапка ви свалям, че сте успяли да накарате и родителите да се включат и то като гледам съвсем с желание. Невероятна инициатива, дано е докоснала детските сърчица и дано остави в тях огъня на благотворителността и добротата!!!
Martani аз също много обичам сирене, но го комбинирам изключително със зеленчуци и с някои плодове с хляб и с калтофи не го комбинирам, но и тук интерпретациите са доста - важното е комбинацията да е поносима за теб и след това да оставиш достатъчно дълъг срок до следващото хранене Peace
Аз с хляба хапвом само кашкавал по съвет на Алекс, но той е далеч с по-висока масленост от сиренето.
Да се похваля и аз малко Боби в неделя беше на едно вътрешно състезание /в рамките на отбора им по карате, но от различните школи/ и за пръв път взе две доста категорични победи, но има още много да се работи над психиката му ooooh!
Има техника, но не смее да я ползва, а не е от кротките - направо акъла ми не го побира.
С нетърпение чакам Лъчи да стигне заветните 25 килца, та да видят те hahaha hahaha hahaha

# 231
  • София
  • Мнения: 3 787
Сладурки,как сте Heart Eyes

Аз ви чета,но не съм писала отдавна Embarassed
Купувам коледни подаръци и съм във вихъра на пазаруването Mr. Green

Вие сте сътворили големи карсоти за Коледа.Браво Hug

Другата седмица заминаваме за празниците Laughing

Отивам да пускам новата темичка,че пак много сте писали Laughing

# 232
  • София
  • Мнения: 3 787
Хайде в новата 30-та тема с пожелание за Весели празници на всички Hug

# 233
  • Мнения: 376
Lennyh, Aleks, благодаря ви! Hug  Засега няма да се вписвам в новата тема,  предстоят ми много нови задачи, затова искам тук да пожелая на всички весели празници!   bouquet 

# 234
  • Мнения: 2 724
Мартани ,успех и весели празници и на теб  bouquet Hug.

Общи условия

Активация на акаунт