Съпруги, чийто мъже пътуват 7

  • 58 907
  • 426
  •   1
Отговори
# 330
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Русалкитеееее Hug
много сте мълчаливи бе. Да не би да има някой съпруг на отвлечения кораб?

# 331
  • Варна
  • Мнения: 230
Само да си дойде, Дари, за всички места ще ви разказвам! (Когато се добера до компютър де.. Simple Smile )
Делта, не дай боже! Много страшно, направо не знам какво да кажа. Всеки път като прочета подобни неща и сърцето ми се свива. Не мога да си представя какво им е на семействата на тези моряци...  Praynig

П.С. Да се похваля за шофирането: днес за пръв път откакто ходя на курс почуствах, че таз кола я управлявам аз, а не тя мен. Страхотно беше! Което не ми попречи да я изгася по средата на пътя де.. (да не си помислите, че много съм задобряла).

Лека нощ, момичета!  Hug

# 332
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Сабахлен бе Русалкитеее Hug


Хайдеее ни ви ли замирисаха палачинкитеееее

# 333
  • Мнения: 0
Миналата година моя мъж бяха минали през Аденския залив точно ноември месец, когато бяха тия истории. Спомнам си, че ми беше разказвал че преди тях бяха отвлекли гръцки кораб и явно това ги е спасило.Беше много уплашен .В крайна сметка се е оказало че даже няма как да се защитят ако недай си боже нещо стане.Поне елементарни предпазни средства .Настръхва ми косъма направо.Другите кораби които са под чужд флаг с всичките им екстри не могат нищо да направят в такива ситуации, а представяте ли си гимиите на БМФ-то ?Само се моля господ да пази момчетата.

# 334
  • Мнения: 0
Делта с тебе нещо не можем да се сварим в скайпа .Не ме разбирай погрешно просто в момента съм на вилата при майка ми и почти нямам време да влизам там защото сме се захванали с оправянето на градината и като се върна от работа обикновенно съм там.Влизам късно към 22,00ч.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 230
Делта, ей тия палачинки ме довършиха, честно. Тая вечер ще ги сънувам...

# 336
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Как сте Русалкитеееее Hug
Скорпи трябва да си направим някой път цялата тайфа. Аз утре тиганички смятам да мятам. Wink
Мъжът ми преди около месец минаваше Аденския и аз не съм спала 2 дена докато не получих майла, че са минали ама тогава пък до тях са пипнали някъв немски кораб. Нащте на косъм са били. А на времето когато бяхме млади бяха ги нападнали пирати ама от тези във Далечния Изток. Награди им даваха на нашите тогава. Успяха да се овардят.  Тогава там беше патакламата.....

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 22:01 от DELTA_DELTA

# 337
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Сабахлен Момичетааааа Hug
Къде се скрихте толкова дълго времееее newsm78


Хайде да ви е сладко а може и да ви събуди мириса на прясно опечени катмички

# 338
  • Мнения: 121
От два дни ръцете ми треперят....моята половинка е на МК Тракия, вече минаха през проклетото място, Слава Богу, под охрана, ама сега пак им предстои такова изпитание....дано да им осигурят конвой! Има дни, в които не издържам на напрежението-отвсякъде те атакуват с такива "прекрасни" новини, че се чудиш светът ли се е побъркал или ти не си в час - масови разстрели, земетресения, отвличания.....и като получиш есемес от рода на "страхотно съм уморен, само проблеми" - направо ти иде да виеш! Не знам вие как се разбирате с вашите деца, но моите пубертети ме правят на крив макарон - прави са старите хора, които са казали "малки деца - малки проблеми...."...е, наоплаквах се, време е пак да почваме алгебрата с големия пубер, а на вас, мили сирени, лек и спорен ден Laughing

# 339
  • Мнения: 345
Момичета здравейте! Моля ако някой знае дали заплатите от Стамко за март са преведени да пише. Благодаря предварително !  bouquet

# 340
  • Варна
  • Мнения: 230
Добър вечер, дами!   bouquet
Днес беше един ползотворен ден и освен, че успях да мина БЧК курса (от 10 сутринта до 5 следобед, тез хора са луди!) и не ходих на работа, което само по себе си е повод за празник, дори резервирах хотел в Копривчица за 4 дни от 29 април.  Sunglasses
Лека нощ ви пожелавам!

# 341
  • Мнения: 112
Добро утро и от мен!
Къде е закусчицата, Делтаааа?! Laughing
lenochka, не са само твоите пубери такива- моите също ме побъркват понякога!!! Малката влиза в пубертета с пълна сила и понякога не е за понасяне Simple Smile!
scorpita, в Копривщица е страхотно, ние доста често я посещаваме!Добър избор Grinning
Лек и спокоен ден ви желая!

# 342
  • Варна
  • Мнения: 230
Палачинки! Палачинки! ....  food002

# 343
  • Мнения: 121
 Почти не спах, но започвам деня оптимистично.....а-а-а-х, как ухае на кафе....! Лек ден, мили момичета! Laughing

# 344
  • Варна
  • Мнения: 22
Delta,къде ни е закуската ?newsm78
Успешен ден на всички русалки!!! Hug
 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт