Родих се мъничко човече, а какъв юнак съм вече!

  • 17 909
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 729
Момичета Hug, уредих за утре преглед при офталмолог.
Стиснете по едно палче всичко да е наред с очичките.  Hug Всички знаете колко неприятно протича самият преглед с тези гадни щипки.  ooooh! Ели без борба сигурно няма да се даде лесно.  Mr. Green   
Семирамида, мерси за кафенцето, ще си го пийна за следобедно  Laughing.

# 256
  • Мнения: 1 685
Tanita,детето е вече голямо за щипки-не вярвам ,че с тях ще го преглеждат  ThinkingУспех на прегледа Hug  AnMary,Много ти е хубавко детето

# 257
  • Мнения: 6 604
Здравейте, момичета Hug
Ние се мъчим със зъбките,но май с дентокида сме по-добре Praynig(пу-пу). Утре сме на невролог,стискайте ни палци Praynig Praynig Praynig.
За неяденето вчера прочетох доста и попаднах на майчета,които твърдят,че с положително мислене детенцето им е прояло #Crazy. С други думи:детенце яде малко,но те казват,че се храни много добре и след 1-2 седмици-чудо-детенце наистина започва да се храни много добре newsm78. Няколко майки го твърдяха,така,че сигурно помага.
 При нас времето не става за разходки. Топло е ,но духа много гаден вятър ooooh!.
Танита-при кой лекар ще я водиш? Стискаме палци всичко да е наред.
Ан Мари-голям сладур е малкия. Въобще не иглежда недоносен-пу-пу. Ама той си е мъж.
ГАна-напълно те рабирам. Откакто се е родила Мимето нямам желание да празнувам .Даже почти забравям за празниците ми. Добре ,че са родителите ми да ме подсещат.

# 258
  • София
  • Мнения: 39 796
Форумът ми е малко бавен.
Алекс дръпна от Милумила. Педката пак ще ми говори за "диети" Simple Smile
Още не е захранен. Предполагам, че като въведа нови храни, сокове, пюрета и т.н. ще намали темповете. Ако знаех, че Милумила се отразява толкова добре, щях по-рано да му дам. Много ме ошашка педката по-миналия месец с това "180гр за цял месец".

Дияна също не се храни добре. Може и цял ден да не яде. Днес нали се успаха, не е на у-ще, лежи и гледа филмчета, не се сеща за ядене. Спрях да се притеснявам толкова много. Давах и по едно време Апетон, имало ефект в/у някои деца, при Дияна не особено много. Казват, че пчелното млечице помагало за апетита. Когато е на у-ще Дияна уж се храни добре. Правя сандвичи сутрин, ходи на стол. Следобяд май не хапва. Вечер наваксва. Месо не иска да яде, т.е. яде, но само пилешко. Когато готвя гледам да готвя само с пилешко. Други меса яде само под форма на кайма и производни. Ако можеше само на пържени картофи би карала. Цитросепта и го давам с НАН Simple Smile Ако имаше адаптета за пораснали деца, бих купила Simple Smile

Тани успех на прегледа. Не мисля, че ще се наложи приложение на щипци и т.н. Образно си представих подобна операция и ме втресе. Много филми гледам.

# 259
  • София,
  • Мнения: 4 267
AnMary много ти е сладък смехоранчо, пу, пу  Hug
Има сухи млека, които стават за по големите деца, а това, че Саши е дръпнал от Милумила хич да не те тревожи, екстра си е детето, трябва да расте, и хич не си и помисляй за диети Naughty.
А Цитросепта наистина е много добър, обаче и аз спрях да го пия вечер а само сутрин по 15 капки, май е малко, ама по добре от нищо, иначе се чувствам добре, ама как ми се дояжда след това ужас. Аз го пия със сок от портокал и не се усеща чак толкова гадостта му, но с вода или компоти е ужасТ.
А ти постоянно ли и даваш сега на Дияна от него или само като усетиш, че почва да се разболява?
И не се тревожи, че не яде те сега са в една такава възраст и моя е същия, в училище уж яде, но в къщи все рови в чинията и все не е гладен и все се пазари, писна ми вече от него, ама той си е едър и не му се притеснявам де, има си запаси Mr. Green
Хм при нас е едно никакво време, нито е топло, нито е студено, преди малко валя и е страшно мръсно и кално, а сега нещо напече слънце, но ние днес няма да излизаме, защото чакам тук едни тъпи майстори да дойдат да ни сменят шкафа на мивката, нова придобивка от общежитието Mr. Green
На всички които им предстоят прегледи стискам палци всичко да е наред.
А нашата кашлица днес я няма, явно онзи ден с прекаленото тъпчене или може би от храната нещо сме раздразнили рефлукса и от това е кашляла, днес си е добре и снощи си спа спокойно! Дано да са здравички дечицата ни.
Пали как е Ади - спадна ли Т, овладяхте ли положението.

# 260
  • София
  • Мнения: 39 796
Всеки ден й давам. Мисля да направя един курс. Времето сега е гадно, никакво, много бацили. Тя тъкмо спря с отит-ите. Поне няма да й навреди. Дияна сама ме подсеща - "Мамо не съм си пила капките" Simple Smile
Слизах до магазина и ми се видя топличко навън. Ще взема да изведа дребните поне за 1/2 час. Стига да не завали.

# 261
  • Мнения: 108
Семирамида И аз го почнах от днес цитросепта, леле каква горчилка е  ooooh!  Почнах с 5 капки, представям си повече как ще горчат. Ще си взема портокалов сок и аз четох, че така се понасял. А и доста добри неща прочетох за този цитросепт  newsm78

Искам да ви кажа , че Вики стъпва много смело с новата ни придобивка за прохождане, много съм доволна Peace

# 262
  • Мнения: 923
Здравейте и от нас. Ние днес бяхме при Переновска, тя ни праща и при някакъв друг лекар за консултация. Оказа се, че и ние сме с рефлукс. Не бил много силен, но все пак си го имаме. Не знаех, че имаме и рефлукс и никой до сега не беше казвал, че има, още повече, че Коки не повръща и не се подкашля. Та от там ни идвали и проблемите с белия дроб. Сложиха ни на диета. Увеличиха ни вентолина и зиртека, намалиха ни флексотида. Просто ми писна, дойде ми до гуша. Вече нямам сили, просто се чувствам ужасно зле.

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 17:54 от Aleksi_Koko

# 263
  • Мнения: 729
Милички, благодаря ви за подкрепата.  Hug Дано сте прави за щипките, но на последния преглед /преди три месеца/ ги ползваха, та си помислих, че пак ще е така  ooooh!
Мидичка, ние ходим при д-р Лесинска в Окръжна болница - Пловдив. Пловдивските мами сигурно я знаят. Стискаме палци и на вас за утрешния преглед при невролога.

# 264
  • Мнения: 6 604
Алекси-как прецени докторката,че има рефлукс щом не повръща? Доволна ли си иначе от нея?И какво друго ви каза?Как са ви дробчетата?
Стискам палци да се оправите скоро Praynig Praynig Praynig
Тонита-благодаря ти за инфото за уолкъра  bouquet. И аз мислех да взема на Мария и тъкмо се канех да те питам дали е удобен. Само още нещо Embarassed-колко ви излезе? Тук го има същия ,но магазина по принцип е скъп и ми се ще да направя сравнение. Благодаря ти предварително  bouquet.
Семирамида-честита ви нова придобивка Hug.

# 265
  • Мнения: 108
Midi4ka* Тук май са по-скъпи, нашия излезе 18 паунда
Много е удобен, става за бутане, докато върви прав да се държи, както и като кола за "яздене", отпред има кош с 3 топки, които се плъзгат по улей  - Вики много се забавлява  Mr. Green

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 19:04 от tonyyta

# 266
  • София
  • Мнения: 39 796
18 паунда не ми се вижда много, 42лв.

# 267
  • Мнения: 6 604
То си е направо без пари тогава Crazy. В този магазин е 67 лв Money. А е абсолютно същия. Май newsm78 има и в Метро-трябва там да видя. А и утре сме на невролог в София и може да проверя в Джъмбо Thinking.Благодаря Hug
Аз не знаех,че си в чужбина Embarassed. Англия?

# 268
  • Мнения: 108
Нашия тати ни го прати от UK   -  ние още сме си в БГ  Wink

# 269
  • Мнения: 6 604
Ахааа.Най-накрая разбрах Embarassed Laughing

Общи условия

Активация на акаунт