Родих се мъничко човече, а какъв юнак съм вече!

  • 17 914
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 685
Ей, тези дечица.Dundurela,пак ли Вероничка бе?Наистина дано ви се размине PraynigМного му се насъбра на детенцето.Лоша работа Tired

# 46
Гери аз се обадих да ми пратят това за зъбките,ще видя може пък да помага и на нас.Хелче радвам се,че сте добре,дано само така да продължава,а за племенниците няма как да откажа SadАз голямата смея да твърдя,че съм я гледала страшно много и не ми тежи въобще,тя умира за мен и дори след като родих,за да не се чувства зле не спрях да я гледам и цяло лято беше при мен(е когато не сме по болници де)ама после почнаха да ми пласират и малката Crossing ArmsКакто и да е,просто не мога да откажа,но и трите определено ме изморяват TiredНека минат тези дни и ще се опитам да обясня,че мога да взимам каката когато решат,ама малката не всеки път.Оф ама и аз се отплеснах,айде лека вечер на всички и дано утре няма нито един болен

# 47
  • Мнения: 1 685
Гери аз се обадих да ми пратят това за зъбките,ще видя може пък да помага и на нас.
Много внимавай с мазането .     Дундурела, как сте?

# 48
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро! Hug
НИе изкарахме спокойно нощта, а сега само киха отвреме навреме, но не е силна хремата. Дано и днес и да се оправи.

# 49
  • Мнения: 108
Добро утро, кафето тази сутрин е от мен  Heart Eyes Hug



Dundurela Браво на вас  Hug И ние спахме спокойни, май дентокинд ни помогна  newsm78

# 50
  • Мнения: 802
Добро утро и аз да се запиша в новата тема, че докато изчета старите и пак ще има нова ...

Аз да се похваля Мими ми напави подарък за 1 вия рожден ден - вече не се събужда сутрин за млеко , а
направо в 9,30 - 10 - за закуска ...
Най после от една година насам да се наспивам като хората ...
Много съм щастлива от това .

# 51
  • Мнения: 983
Ще се оправи, Dundurela, няма как  Wink
Всички да се оправят, че празниците наближават и трябва здравички да посрещнем дядо Коледа  Wink

 t_U2 мерсаж за кафенцето....

# 52
  • Мнения: 108
Едно предложение за тема... Blush


"Коледа наближава и малките герои, чакат подаръците свои."  Peace

# 53
  • София,
  • Мнения: 4 267
МЪнички сме ний родени, ала в приказната нощ,
Дядо Коледа с торбата ще бъде и наш гост!


Дядо КОледа добричък, ти ела, ела при нас и на малките дечица, дар огромен ти дари! Hug

# 54
  • Мнения: 1 685
Браво момичета HugХубави заглавия за темата!    Усмивка, а снимчици от празника ще видим ли? Grinning

# 55
  • Мнения: 108
Dundurela май ни е хванала коледната вълна... Joy

# 56
  • Мнения: 6 604
Добро утро  bouquet.
Хубави предложения за заглавия Hug. И аз мислех,че другата ни темичка трябва да е празнична ,но нищо не можах да измисля Embarassed . Не ми се връзваха римите. Май трябва да се примиря,че от мен поет няма да стане Mr. Green.
Дундурела-радвам се ,че сте по-добре вече Hug. Аз откакто реших да не тъпча Мария вече не повръща Sick толкова. Вчера е повърнала само веднъж и то сополи. Дано избият вече тези зъбки та да спрат и сополите Praynig Praynig Praynig.

# 57
  • София,
  • Мнения: 4 267
ТАка е и аз като не я тъпча вече и тя не повръща, ама аз давам и от мотилиума сутрин и вечер по едно прахче. Та може би е и от него. Иначе вчера порядъчно си я натъпках 5 пъти, но не я тормозих с цялата порция а колкото изяде.  Hug
ТОни на мен пък хич не ми е празнично, а ми е едно тягосно и подтиснато, от два дни не сме излизали никъде, и няма и да излезем де, докато не се оправи Вероника. НИто ми се пазаруват подаръци нито нищо, единствената ми мисъл в глават е как да я опазя да не се разболее пак. Още повече, че за празниците ще си ходим в провинцията, пак пътуване, студуване, а и там не е като в апартамента, с тия печки е ужас - в едната стая е страшно топло и по къси ръкави не се стои, а като излезеш в коридора студ, така се изстива и мен много ме е страх. А и повече хора - вируси и не ми се мисли. Praynig
А аз пак да питам, уф ужасна съм. Сутринта майсторих така наречената ВАкуум помпа  Mr. Green, патентована от fashion_lady  Joy и се чудих. СЕга отрязах единия край на системата, обаче после се сетих, че там има накрая едно пластмасово приспособление, което има едни като зъбчета, дето да не позволяват да се мушка навътре в нослето, е ама го отрязах и после не можах да го сложа пак, а в другия край на системата има едно като контейнерче, дето по принцип се събира разтвора и оттам капе надолу по системата - него да го махам ли, или да го оставя да се събира в него секрета или да отива в прахосмукачката директно - ако го махна де.  newsm78 И друго как почиствате след използването, просто го измивате на чешмата или newsm78. Май ще купувам нова система, добре че е стотинки. Само дето пак не можах да я пробвам, защото тя няма секрети. Днес даже не и тече носа, а като кихне от 5 - 6 кихане чак вади и то много малко.

# 58
  • Мнения: 108
Аз да се похваля Мими ми напави подарък за 1 вия рожден ден - вече не се събужда сутрин за млеко , а
направо в 9,30 - 10 - за закуска ...

Благородно ти завиждам  Hug Hug Hug
Вики все още се събужда към 5 или 6 сутринта за да пие мляко, после дремва до 7 или 8 най-късно  ooooh!
 До кога ли ще е така .... newsm78

Dundurela то за празнично и на мен не ми е ....нашия тати няма да си идва за коледа и ми е едно тъжно... Weary

# 59
  • Мнения: 1 685
Жоро и той си поспива добре Simple Smileсутрин се буди в 10 часа най-късно 10.30 Party          И аз, се излежавам до късно с него.Като беше бебе обаче ... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт