Родих се мъничко човече, а какъв юнак съм вече!

  • 17 925
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 983
Моя Жоро пък е от ранобудните, спи максимум до 7-7.30 ч. Сега обаче това го считам за плюс, защото не се налага сутрин да го будя за яслата, наспан е и не му е криво, когато рано-рано трябва да излизаме. Друг е въпроса в събота и неделя, ако нямаме наоколо баба, как ни вдига по ранни зори да играем  Crazy

# 61
  • Мнения: 2 070
Добър ден
Ади пък цяла нощ преглъща Tiredи не спа добре.а кажете като носа е видимо без хрема,от къде ги дърпа тези секрети като легне.не се издържа вече ooooh!

# 62
Добро утро и от мен,радвам се че някой дечица са по добре и се надявам другите да се оправят по бързо.
За помпата трябва само маркуча на системата нищо др.Секретите отиват директно в прахосмука,а системата се мие мн лесно на чешмата,под налягане изкарва всичко.Дано не ти се налага скоро да я ползваш,по добре Simple Smile
Иначе когато е болно детето трябва да се прави често,когато говорих с Куфарджиева,а и не само с нея ми обясниха,че това е единствения начин да се спрат секретите да не слизат на долу,даже имам и едно браво за изобретението,то пък се оказа,че не е мое Mr. Green
:Лек ден от мен и да посрещнем здрави празниците

# 63
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПАли и моя Ицко е така, по цяла нощ гълта и хърка, ама все едно, че морето преглъща, и той няма хрема, или поне не му тече напред носа, но явно му е запушен някъде много навътре и това е така откакто ни пуснаха парното. Сутрин и моят нос е много запушен, обаче аз следя и ми се струва, че не е толкова сух въздухът или поне влагомера отчита нормални стоиности - 50 % е влажността и затова не пускам и овлажнителя. ТОй в момента е и на бронховаксон, та може би и от него така да му се отразява, подуват му се лигавиците и трудно диша, ама ще видим тези дни като го спрем как ще е, ама аз не си давам много зор де. ЩЕ пробвам с Цитросепта! Hug
ivanah hahahaи Ицко ми е такъв и то отмалък, ранобуден. Става сутрин още с кокошките като съмне и цял ден нямаспирка. Като беше малък не ми беше проблем, защото и аз бях такава събуждах се рано и после не можех да спя. Но сега като ставам по няколко пъти на нощ и сутрин не мога да отлепя. А той като малък като станеше и си стоеше мирен в леглото докато станем ние, или ако сме при баба му отиваше при нея  Mr. Green. А сега пак става рано и то в събота и неделя , направо ме убива вместо да спи - става, грабва дрехите и отива пред телевизора в другата стая. Аз даже понакога му се карам, че еднасутрин беше скокнал и в 6 часа.
А Вероника тя си поспива, може и до 10 сутринта да спи, ако никой не и шуми и не я закача.

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 12:32 от Dundurela

# 64
  • Мнения: 6 604
Абе ,момичета-като казвате ,че дечицата ви спят до толкова късно това означава ли,че първото им хранене за деня е в 10 newsm78? Или броите за събуждане ,ако не заспи веднага щом се наяде? Сори завъпроса ,ама малко се обърках Embarassed.

# 65
Мидичка,Вики преди се будеше в 6ч или най късно 7ч.От известно време започна да става не по рано от 9ч и това и се пада първо ядене,нейното последно хранене за деня винаги е било в 23ч спяща.Сега направо закусваме с попара в 9ч без мляко както преди,защото в 6ч ми се спи и не мога да правя попари,та сега съм мн доволна дано не си смени режима.

# 66
  • Мнения: 4
nai nakraia i az se re6ix da pi6a,za6toto teparva i na men mi predstoi da lekuvam malkia ,a ne sam na iasno izob6to ...na 2,5 meseca sme i ve4e dva pati lejaxme v bolnica ...edna ka6lica cial mesec ne mogat da ni izlekuvat ..davax mu vit.C na ampuli no 4 br. i to nepravilno.niakoi znae li koga moga da mu dam pak.
здравей Hugгоре в дясно,има квадратче ,оправи си азбуката Peace
бебчето недоносено ли е?тази тема е за недоносените бебчета.не че няма да помогнем с каквото можем,но можеш да си пуснеш отделно питане в Здравния,и да попрочетеш.има тема за асмата,за алергична кашлица,ще са ти от полза
  dabe mila nedonoseni sme..rodi se v 34g.s.  2400kg...vse pak blagodaria za savetite

# 67
  • Мнения: 4
здравейте отново..имам едно питане,ако някой може да ми помогне,ще му бьда много благодарна.Малкия е на 2,5м. и има запек от 5 дни.
Давах му сироп не помага..... newsm78























авах му сироп не помага

# 68
  • Мнения: 1 685
Аз не будя Жоро никога PeaceКогато се събуди яде  PeaceНали и сънят храни  Grinning

# 69
  • София,
  • Мнения: 4 267
здравейте отново..имам едно питане,ако някой може да ми помогне,ще му бьда много благодарна.Малкия е на 2,5м. и има запек от 5 дни.
Давах му сироп не помага..... newsm78
А какъв сироп му дава Дуфалак ли?
Опитай с капките Био Гая, но се дават всеки ден в продължение намесец, те нормализират чревната флора, помагат и срещу колики, а също и създават имунитет срещу чревни инфекции.

И аз също не я вдигам сутрин ама тя така или иначе по рано от 9 часане може да яде, а вечер последно яде в 9. Hug

# 70
Съжалявам аз нямам идея,само от това чудо не сме страда ли запек!Аз не я будя също никога,когато стане,а вечерта я храня спяща,ако не я нахраня към 23ч или 22ч(зависи)ще се събуди в 4 умряла от глад,пробвала съм последното хранене да ни е в 21ч и в 4:30беше гладен вой Mr. GreenСтранно,защото като я нахраня както си е свикнала към 23ч издържа до 9 Rolling Eyesа ако я на храня в 21 издържа едва до към 4-5ч???А бе диване!

# 71
  • Мнения: 108
Вики качва добре, но при нас проблема е че много малко спи...как издържа незнам, а така ми се иска да си поспива по до късно...но явно си е до дете

GERI844 значи и ти си добре, щом поспивате с Жорката, съня  храни да  Peace

dakri   Мойто момче и той беше така по 3-4 дни не ходеше, но педи ни каза че над 5 дни вече е проблем. Консултирай се пак с педиатъра си.
 

# 72
  • Мнения: 6 604
А как тогава успявате да ги нахраните 5 пъти? Много ви моля, споделете часовете и количествата храна,която ядете. Аз ли си тъпча бебето или тя малко яде?

# 73
  • София
  • Мнения: 39 890
Алекс тази сутрин е направил голяма пауза.
Яде за последно снощи, и сега в 12.

Сутрин става към 7, давам му по 220мл мляко (адапте). След това яде на 3 часа.
Значи 7-8, 10-11, 13-14, 16-17, 19-20. Обикновено последното му ядене е към 8. Ако се събуди към 11 пак яде.

Пали задна хрема?
Има и нещо друго. Аз съм на парно. Въздухът много се изсушава. Сутрин преглъщам на сухо.

# 74
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ех МИДИЧКА, ето как я храня аз.
Сутрин 8,30 - 9,00 закуска, - попара, кус -кус или някаква каша - колкото изяде, че тя сутрин нещо не е много ящна.
към 11,30 - 12,00 и давам кисело мляко с плодово пюре вътре около 200 мл.
ПОсле към 15 - 15,30 и давам обяда от ДК или някакчво месно пюре
В 18- 18,30 и давам десерта от ДК или някакъв крев, грис, каквото имам подръка, може и каша с плодово пюре.
В 21,00  я храня със супата от ДК или каша с мляко. и това е Hug
Понякога обаче като спи продължително следобед и много измества храненията, но след десерта от ДК бързо огладнява, той я държи не повече от два часа, та пак си яде.  Hug
ГОре долу я храня 5 пъти - през 3 часа. Айде, че ще ядем  Hug

Общи условия

Активация на акаунт