Второкласници /21/

  • 13 097
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 492
Моята хубостница си поиска бебе пони.  Flutter Има ги в три варианта - болно пони, пони с биберона и пони с шише.
Аз се опитах да я разубедя, че е големичка вече за такива играчки  Rolling Eyes, но тя твърдо държеше на избора си!
И к`во да се прави - купих и...най- важното е децата да са щастливи... Hug Но това беше за рожденния ден. А за Коледа си поиска  палатка със столче и кукла барби... Crazy(тя никога не си е играла с кукли).

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 10:05 от Kamelita

# 301
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Поръчките на моята госпожица пък са за раница на Winx  и разни други пак на тях - часовник, водни бои, химикалки, дрънкулки за коса. Имаше още искане за телефон - изпълнено предварително и така... Всички тия неща ги купуват бабите и дядовците и вуйчото Mr. Green А за нас не остана нищо от пожеланото и сега сме в чуденка newsm78

# 302
  • Мнения: 1 312
Не знам за него ама аз така я чакам тази ваканция ,чеее Tired
По математика проблеми нямаме,чакам утре да му върнат теста който са праве ли по английски,както ми обеснява май е допуснал грешки Thinking ще видим.
За коледните подаръци и аз съм готова  Crazy като изключа това че няколко дни подред търся
колелца които се захващат за маратонките и светят като се карат.Е Варна съм обиколила-Няма
Сега в един магазин ми обещаха утре на обяд да заредят,ама ще видим Thinking

# 303
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За съжаление при нас ще си учат и на 22-ри и на 23-ти, а тържеството им е до 18:30ч на 23-ти.
С подаръците тази година нямам никакво въображение и се отказах от маратонките с колелца тъй като са ми ужасно грозни, купих и ролкови кънки с каска и наколенки, ако ще се трепе поне да е обезопасена.
Вени, много е гаден този вирус оздравявай бързо.

# 304
  • Мнения: 751
Честит имен ден на всички носещи имената-Даниела,Даниел....  bouquet
Медовинка май си има именник. WinkДа и е жив и здрав. Hug

# 305
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси за пожеланията за оздравяване, момичета, всъщност вече се оправям! Днес съм прекарала по-голямата част извън стените на тоалетната  Mr. Green, важното е, че не заразих детето.
И Марти много искаше маратонки с колелца, а аз патката, чак преди няколко дни се сетих, че сестра ми и зет ми му донесоха миналата година едни приспособления /пак на колелца/, които се захващат за обувката или маратонката. Просто сме ги прибрали и сме ги забравили  ooooh!. Искам да ви кажа, че зора е голям, само докато получат това, дето го искат и после му се радват ден два  и това е! Ама вие това сигурно си го знаете и без да ви го казвам...
Преди две години, когато бяхме на морето, милата ми сестричка научи Марти и още едно хлапе да "играят" билярд. Пиша го в кавички, щото това по-скоро си бяха опити да изтрепят сервитьорите на открития бар с билярдните щеки, отголкото игра  Mr. Green. Обаче толкова му хареса това забавление, че един от подаръците сме намислили да е мини билярдна масичка. Видяхме такива в Комсед преди 20-тина дни, имаше и други интересни неща, та играчките сигурно от там ще купим.

Охо, не знаех, че хората с това хубаво име днес празнуват! Нека всички именници да са живи и здрави   bouquet

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Хайде честито на именницте, със здраве да си носят името!   bouquet

Вени, билярдни маси няколко размера имаше и в Джъмбо, близо ви е до Комсед та може да сравните цените, че се убедих как на всякъде слагат цените според настроенията на персонала.  Mr. Green

# 307
  • София
  • Мнения: 6 210
Ооо, така ли, мерси за инфото Valeria? Не съм ги видяла в Джъмбо-то, а ходихме и там... Ама нали е по-голям и в един момент очите ми се бяха кръстосали на хикс от зяпане Mr. Green В интерес на истината в Комесд загледахме една билярдна, но не я взехме, защото беше комбинирана - рулетка, маса за покер и Блек Джек и някак си ми се видя странно да я купя за 8-годишния си синковец  Joy. Между другото, да ви кажа, че там имаше готини зимни якета и грейки на Руканор, някои модели бяха и с намаление на съвсем прилични цени  Peace

# 308
  • Варна
  • Мнения: 2 378
На всички, всички, всиииииииички ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА, КЪМ МОЕТО ГОЛЯМО МОМЧЕ. За жалост не успях да се включа тук и да ви "почерпя". Ще гледам да компенсирам. Embarassed Wink Денят беше много шантав. Къде напргнат, къде весел. По уедно време ми звъни то училище и казва-"Мамо, аз ревах". Оказа се, че имал 2.50 и 3.50 на едни стари контролни по английски... Rolling Eyes Много важно. Детето имаше рожден ден, как да му го помрачи човек. Twisted Evil

Аз също страааашно чакам ваканцията. Сдухана съм вече. Утре имам с моите - не личните, както се шегувам, празник на математиката. Аман и от домашни. #Crazy

Поздрави.

# 309
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Вени, ето ти още цени Simple Smile

Морска, мини и към спама - затрупахме те с честитки Laughing

# 310
  • София
  • Мнения: 6 210
EлиТ, жива и здрава да си! Не само заради цените, придобих и по-ясна картинка какво представлява, че го гледах мимоходом в затворена кутия комплекта!
sea woman, като каза за контролните, та се сетих... Марти ми донесе една тройка от контролно по математика. Аз не му се карах, а просто му обясних, че като се упражнява и старае повече, ще има възможност да си поправи оценката. След три дни нашия ми заявява най-тържествено: "Поправих си тройката по математика.". Аз питам как, а той ми отговаря: "Ми днес имам четворка по английски!"  ooooh!
Понякога се чудя как е възможно да е толкова... не знам, нямам думи да определя! Просто си има негови представи за нещата и това е положението.
През уикенда беше с нашите. Решавали задачи по математика от сборника. Задачата е била нещо от сорта на: имаме четири катерички, колко общо крачета имат те? Решението трябва да е 4 катерички х 4 крачета = 16 крачета общо. Да, ама не! Нашия казал на баба си, че отговора е 8 крачета. На въпроса защо толкова, човека й обяснил, че четирите катерички имат по две крачета, следователно общо са осем. И нищо не било в състояние да го убеди, че горните крайници на въпросното добиче са крака, а не ръце. Логиката му била, че щом с тях си взимат лешниците, значи са ръце  ooooh!

# 311
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
... Марти ми донесе една тройка от контролно по математика. Аз не му се карах, а просто му обясних, че като се упражнява и старае повече, ще има възможност да си поправи оценката. След три дни нашия ми заявява най-тържествено: "Поправих си тройката по математика.". Аз питам как, а той ми отговаря: "Ми днес имам четворка по английски!"  ooooh!


 Joy Ама е такъв сладур, как да му се сърдиш  Laughing

# 312
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Вени*** , много е забавно при вас Laughing Пък за катеричките явно въпроса не е зададен както трябва. Трябвало да питат общо колко крайници имат катеричките hahaha  Вчера Никол донесе шестица на теста по английски. Изобщо там се справя доста добре. И по български също. Но тая математика... ooooh! Много я мъчи. Много е разсеяна....
А да ви питам - карате ли децата да четат допълнително и остава ли им време за това? Аз гледам всеки ден да чете поне по 5 стр., но понякога са три, друг път не чете, а понякога чете по 20 #Crazy И все вечер на лампа. Но като няма време през деня...

# 313
  • Мнения: 1 608
Пускам нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357730.msg9569945#msg9569945
За списъка - нямам време да го актуализирам.

Марти си е сладур просто! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 дек 2008, 10:05 от =^._.^=

# 314
  • София
  • Мнения: 492
Аз пък, Габи не мога да я хвана да чете всеки ден...просто няма физическата възможност Tired(гледам да наблягам повече на математиката - "слабост" и е  Laughing)  Но 3-4 пъти в седмицата и се случва. Rolling Eyes
А от известно време само 5-ци ми носи...днес ще им връщат контролно по математика - пък да видим... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт