17 дена - най-ефикасен режим

  • 2 431
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Благодаря за консултацията, но аз май наистина имам голям проблем с пазенето на диета. Храня се обикновено разделно, с много плодове и зеленчуци, и дори само 2 дни на Дюкан ме съсипват. Истински се възхищавам на тези, които успяват да спазват Дюкан или яп. чудо, за мен тези режими са непостижими.

# 16
  • Мнения: 1 454
Плодове и чай с мед, а след това да се продължи със подходящото захранване...ама това обикновено са просто едни 17 - дневни обещания

# 17
  • Мнения: 487
http://www.madal.bg/cgi-bin/s.cgi пробвай с това,за 7 дни свалих 6кг.  Peace

# 18
  • Мнения: 342
С японското чудо отслабнах за 14 дни 5 килограма като не съм яла съвсем безсолно а си купувах от диетичната сол и когато много огладнявах хапвах ябълки.Обаче  ти пишеш че си 55 кг.За къде ще отслабваш бе момиче newsm78.А и не съм много компетентна но и няма здравословен режим с който от 55 да станеш на 46 за 2 седмици.

# 19
  • Мнения: 1 424
Ще започна Японското.55кг. съм сега,искам да стана 46кг.Ще видим какво ще се получи.
Според мен Японското чудо е най-добрия вариант от изброените  Peace  А ти колко си висока, че искаш да си 46 кг ?  Shocked 

# 20
  • Мнения: 26
Какви са тези 46г. #Crazy, и още повече за 2 седмици от 55кг.??? Shocked

Дюкан е най-добрата диета ! Нищо им няма на косите ,даже напротив.

# 21
  • Мнения: 1 454
Абе оставете момичето да си става колкото си килограма иска...
Имам приятелка която е метър и 50 и ДА, РАЗБИРА СЕ, че иска да е 46 килограма!!!
Имам и такава която е метър и 60 и е перфектна в 48 килограма!!!
Аз съм метър и 60 също и се харесвам в 50 килограма

What's the big deal!?!
Влизаш, прочиташ и ако можеш да отговориш на зададения въпрос - просто отговаря..
Какво сте я запитали разни въпроси...Тя едва ли е малоумна - предполагам, че знае за колко време се отслабва здравословно!

# 22
  • Мнения: 116
Абе оставете момичето да си става колкото си килограма иска...
Имам приятелка която е метър и 50 и ДА, РАЗБИРА СЕ, че иска да е 46 килограма!!!
Имам и такава която е метър и 60 и е перфектна в 48 килограма!!!
Аз съм метър и 60 също и се харесвам в 50 килограма

What's the big deal!?!
Влизаш, прочиташ и ако можеш да отговориш на зададения въпрос - просто отговаря..
Какво сте я запитали разни въпроси...Тя едва ли е малоумна - предполагам, че знае за колко време се отслабва здравословно!

Ами, 1.57 съм  Sad И са ми множко тези килца.Не е трагично,но на мен не ми харесва.

Влизаш, прочиташ и ако можеш да отговориш на зададения въпрос - просто отговаря..    bouquet Толкова е ненужно да се спами.Или даваш съвет,или не пишеш....

Сиропчето го гледах,но не мисля да харча толкова пари.Днес карах вече първи ден на Японското,надявам се да издържа докрай.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 413
и аз имам 5 да сваля за 30 дни, от днес на зелева,за една седмица, после ще видя какв още ми хареса

# 24
  • Лондон
  • Мнения: 403
Знам как ,за 17 дни да станеш 36 килограма.Но, ти искаш да станеш  46/тц тц тц /Е няма как да ти помогна.Ти добре ли си????

# 25
  • Мнения: 0
според мен 17 дни ,щом искам да отслабне толкова е добре да е само на ябилка и ще сваля даже повече

Общи условия

Активация на акаунт