Майки-зайки ЮЛКИ отсега мечтаят си за детски люлки Тема №5

  • 13 766
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 76
Здравейте момичета Hug

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 17:59 от djidjito

# 256
  • Мнения: 76
Карелия от бременността е мила smile3503  Аз днес водих племеника на кино и задрямах на филмчето Mr. Green А и все още пия утрогестан и от него допълнително много ми се доспива.

Дивичка винаги можеш да споделиш всичко Hug

Момичета вие пиете ли достатъчно вода - имам предвид както пише в книгите по 2л на ден Whistling За мен това е мисия невъзможна!! По принцип не съм много по водата. Сега има дни в които забравям и вечерта насила изпивам по една -две чаши. Но пък пия много фрешове и прясно мляко. Освен това и айран и супички ям всеки ден. Мислите ли, че е чак толкова фатално, ако не се пие достатъчно количество вода, но пък се поемат други течности.

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 19:24 от djidjito

# 257
  • Canada
  • Мнения: 649
Даже не знаех че трябва да се пият по 2 л вода - аз по принцип пия много течности, но сега  понеже коремът ми е ужасно подут, не пия толкова. Едва ли е голям проблем. Предполагам че по-важно е в топлите месеци.

# 258
  • Мнения: 398
Здравейте на всички отново.
И аз не мога да пия вода по принцип  и се насилвам да пия. А преди се жалвах, че ми няма нищо и се притеснявах -  Sad
вече е решен проблема - от днес сутринта ми е ужасно гадно и ми се повдига   Mr. Green

# 259
  • Мнения: 332
Добро утро момичета  HugМише, ужасно е като ти се гади, все ми е било гадно, не ми се е ядяло, но чак такова повдигане дори и от мисли не е имало. Аз пия деган за това връщане и за сега положението е малко по-добре. Днес сутринта бях на доктор- при нас положението е наред, това е за сега от мен, до после. Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 14
Добре утро и от мен. Първо, честито и добре дошли на всички нови мами. Дано тук четете само за чужди проблеми, а не споделяте своите.

Съжалявам за лошите новини. Знам, че темата стана много тежка, но не се притеснявайте да споделяте и лошите неща. Животът е такъв - и бял, и черен.  Така че, специално на мен, можете да пишете и на лични.

Сиси, свързах се с твоята позната, наистина е много мила и много ти благодаря за контакта. Изследванията ще ми ги правят утре, а в четвъртък ще ги разчита една вирусоложка. На гинеколожката ще ги нося другата седмица. Дано всичко е наред, че ни стигат лошите новини.

Момичета, лек ден на всички!

# 261
  • Мнения: 398
Беше ми гадно сутринта, но вече съм добре. Засега ще я карам без лекарства. И аз бях на преглед в петък и за сега всичко е наред.

# 262
  • Мнения: 453
Здравейте, момичета, пожелавам ви хубава седмица и да видим сърчица, на които ни предстои тези дни  Praynig  Hug
Добре дошла, milan.sys! Пожелавам и на теб лека бременност и раждане!  Hug
Аз също имам проблем с пиенето на вода - хич нямам навик и почти никога не съм жадна, та и аз сега малко се притеснявам от това и гледам да се насилвам да пия, ама не винаги се сещам. Иначе няма значение под каква форма ще са течностите, важното е да ги има  Peace С особено голяма сила важи това за момичета, които повръщат, за да не се обезводняват, а и казват, че това облекчавало гаденето.
Аз продължавам да съм си само със замайване, като гледам, че на другите момичета вече им се е гадело до този момент, подозирам, че май може и да ме подмине Simple Smile
За спането - съвсем нормално е повече да ни се спи от бременността - аз не мога за себе си да преценя дали е така, защото по принцип съм си доста голяма поспалана, а пък откак разбрах, че съм бременна, гледам да не си лягам късно, защото знам, че сънят ми е важен за развитието на бебо и понеже проблем със заспиването също никога не съм имала колкото и рано да си легна, някак не мога да установя дали спя повече, защото нарочно така се организирам или наистина ми се спи повече...  Thinking
Благодаря на Fortune за полезните линкове Simple Smile

# 263
  • Мнения: 398
edna ot nas аз също много си падам по проспиването и не мога да кажа, че сега ми се спи повече. Просто защото винаги през живота ми се е спяло- особено зимата, особено на работа. Embarassed
и никога не съм пила кафе - просто се свиква сутрин да не си много в час... Crazy

# 264
  • Мнения: 453
Мише, явно си приличаме с теб - аз също никога не съм пила кафе - така и не ми хареса на вкус Simple Smile

# 265
  • София
  • Мнения: 121
Добро утро, сутринта бях на лекар , записах се за ЖК. Чух и сърчицето как бие бързо , бързо  Simple Smile Големи сме вече 2 см. и имам снимка на която все едно е легнала 1 буболечка по гръб и е разперила някакви подобни на крачета и ръчички израстъчета  Grinning прилича и на мече, така каза лекарката. Кистата я няма, махнала се е от само себе си. Термина ми е на 07.07 но по програмата показва 04.07. тя взе предвид 07.07. В сряда съм за изследванията сутринта - кръв, урина и т.н.

по въпроса със водата - аз също не се следя колко  пия, но постоянно пия нещо - сок, вода, кола лайт  Whistling иначе 2 л не ги докарвам май.

snuksiri - стискам палци.

Много хубав ден мами, до скоро  bouquet

# 266
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте момичета! Лека седмица!
Галето123, кистата ти за колко време се махна горе-долу?  И кога ти я откриха? Знаеш ли дали има значение големината? Понеже и аз имам, но мен докторът далеч не ме успокои, даже ме поуплаши... и сего не мога да си намеря място, докато не се махне или не ме консултира друг доктор.

# 267
  • София
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!
Много лоши новини напоследък. Наистина много се натъжих, когато прочетох какво са преживели Бубаланк и Дивичка. Наистина в такъв момент думите са безсилни. Какво друго да ви кажа момичета освен, че наистина много съжалявам за загубите ви. Кураж, живота ни поднася и неприятни неща, но ние трябва да намираме сили в себе си да ги преодоляваме. Пожелавам ви занапред само добри новини и положителни емоции.
Мilan, добре дошла. Лека и безпроблемна бременност.
Галето, честито ти сърчице и честито ти щастие за всички добри новини при теб. Само така да даваш добър пример на всички ни.
Момчета, вие решили ли сте ще си правите ли ФМ, кога и къде? Пишете имате ли лични впечатления от някои специалисти в тази област. Аз прочетох доста противоречиви мнения за д-р Марков и д-р Димитрова и вече незнам какво да правя. На мен ми наближава времето в което трябва да направя първата ФМ и започва да ме обзема паника.

# 268
  • Мнения: 41
на мен до преди 2 седмици нищо ми нямаше, много спях, много ядях и бях напълняла, но след тези неща, започнах отново да повръщам всеки ден,ужасно е, почти нищо не мога да хапна,ядат ми се само определени неща,от сладкото повръщам, водата ...оф много я обичам, но сега имам ужасен вкус и просто не мога да я пия...поне ми се спи, но то е и от това,че нямам никаква сила просто защото не ям,а и ми е страшно студено пак от тази причина...  #Crazy направо не знам как ще издържа  Hug на всички

# 269
  • Мнения: 9 110
Милички, здравейте!
Липсвахте ми вчера, затова се разписвам днес, макар че няма какво особено да кажа...
Много ми е зле, почвам да се притеснявам чак...от 2 дни не съм повръщала, устисквам някак, че се усетих, че почти нищо не хапвам и го карам на фотосинтеза, затова гледам ако хапна нещо, да го задържа. С течностите съм зле, повдига ми се като пийна нещо, едвам си пия хаповете. Почвам да си мисля, че ми е особено зле заради дуфастона, който пия - четох, че от високите нива на прогестерона се появява гаденето, аз пия по 3 хапченца на ден...не знам...вече едвам издържам, не знам докога ще ми стигнат силите...вкъщи беше станало кочина, 4 дни не бях чистила. Нямам желание и сили за нищо, лежа и гледам в една точка Confused
Страх ме е другият понделник като ида на лекар, да не повърна в кабинета, особено като ми наврат гадния ехограф Sick
Трябваше днес да ходя да сменям датата за сватбата - вместо 1 март, да изтегля напред - обаче няма как да стане.
Боже, как ви се оплаках...извинете ме, не исках да заприлича на мрънкане ooooh!

Видях, че имаме ново момиче тук - добре дошла Hug

Общи условия

Активация на акаунт