Какво да направя с тази любовен проблем на работното място?

  • 7 418
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 196
От това не става материал и за ''Лична драма''. Laughing

# 76
  • Мнения: 81
От това не става материал и за ''Лична драма''. Laughing
Май иде реч за Малка схемоДрама.

Внезапните персонажи ми дойдоха множко. Бас ловя, че IP-то е едно и също.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 6 995
Ооо, не е истина  Laughing
Няма такава тема.
Сега трябва да се появи майката на Д, която я е изоставила преди 20 години за осиновяване и я е разпознала в тази история.

# 78
  • France
  • Мнения: 726
Ооо, не е истина  Laughing
Няма такава тема.
Сега трябва да се появи майката на Д, която я е изоставила преди 20 години за осиновяване и я е разпознала в тази история.
smile3532

# 79
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
света действително е малък да знаете.
днес говорих е един бивш колега (сега работи в софия) и докато се наговаряхме на коя кръчма ще ходим като се прибере ми каза "еййй да знаеш какво стана тука .... двама колеги направо ни свиха шапките" и аз а??? какво толкова и той продължи "ами уж ходеха заедно, уж се обичаха ама на една сватба голям панаир направиха и май се разделих. сега наскоро системния администратор видял че пича се обяснявал в някакъв форум и казал на мадамата. тя прочела написаното и се осъзнала, отишла при пича и пред всички го нацелувала едно здраво. шефа като видял това се насълзил от радост, и им дал 4 дена отпуск. от вчера не са ги виждали и не отговаряли на тефоните си" и аз го питам абе тая мадама да не започва с Д , и той "вярно бе, ти от де знаеш" . естествено че не му казах от къде знам. но пък не се сдържах да не споделя инфото.

# 80
  • Мнения: 81
Лабрадор, ... ти сериозно ли, бре???   newsm78

# 81
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сериозно ти говоря, сега ще видя един приятел дето е барман в банско в хотела дето са отишли да ли е на линия ...

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Нееееееее! Joy Не може да е истина! Кажи, че ни пързаляш! Нали? Laughing

# 83
  • Мнения: 6 995
Разбира се, че ни пързаля, като на ледена пързалка Wink

# 84
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
глупости, днес е петък, а в петък никого не пързалям, моля ви се.
сега очаквам приятеля от банско да се обади .... да видим да ли реално са там и какви ги вършат.
макар че си мисля че при толкова народ във форума все пак може и други да си ги видели....

# 85
  • Мнения: 2 196
Наистина не ви лъже Лабрадор, вярно е.

# 86
  • София
  • Мнения: 10 343
Благодаря ви.
Осмислихте скучния ми петък, така се бях Успала пред монитора, чакайки да дойде време да си ходя, че дори се замислях сама да си измия пода на кабинета. Имах нужда от нещо такова, да се осъзная, и да не се нагърбвам с глупави физически натоварвания преди уикенда.
Labrador, и ти ли нямаш работа тоз следобед?

# 87
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Наистина не ви лъже Лабрадор, вярно е.
еййй ти да не бачкаш в хотела?
имате ли барман с Б. ?

Благодаря ви.
Осмислихте скучния ми петък, така се бях успала пред монитора, чакайки да дойде време да си ходя, че дори се замислях сама да си измия пода на кабинета. Имах нужда от нещо такова да се осъзная и да не се нагърбвам с глупави физически натоварвания преди уикенда.
Labrador, и ти ли нямаш работа тоз следобед?
имам, върша я, но някои недовършени теми ме терзаят ....

# 88
  • Мнения: 2 196
Не, системният админстратор  е трети братовчед, на приятелката на лелята на приятеля на сестрата на комшията от седмия етаж.

# 89
  • Мнения: 4
Е, не!
С този трети братовчед и сестрата на комшията връщате историята към обикновен латино сериал.
Идеята на Лабрадор беше да я превърне в документална поредица или нещо от сорта на БТВ-репортерите.

Общи условия

Активация на акаунт