Какво да направя с тази любовен проблем на работното място?

  • 7 417
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 81
Лабрадор е доказал нюха си. Аз му вярвам. Мислех, че е латино сериал, но щом той се включи.... няма дим без огън... светът е малък и ще открием героите на тази драма... за да ги почерпим.  Sunglasses

# 91
  • Мнения: 123
   :hahaha:Eeeeeeeeeee,няма такъв спектакъл!  newsm78

# 92
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
жалко че не мога да се свържа с бармана за по-големи подробности ... но му пратих смс да набави малко нагледни материали.

# 93
  • Мнения: 1 492
жалко че не мога да се свържа с бармана за по-големи подробности ... но му пратих смс да набави малко нагледни материали.
Аз успях да се свържа с колежката на бармана. Тя е сервитьорка в ресторанта на хотела. Каза, че двойката не излиза от стаята си и поръчват само ягоди и сметана. Сигурно ги боли стомах, затова не излизат ooooh!

# 94
# 95
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

на братчеда, тъста му е лекар там, ще му се обадя да ги провери да не са се тръшнали от някоя болест.

# 96
  • Мнения: 2 448
Приходи ми се в Банско.  Flutter

# 97
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
отскочи тея дни и разкажи какво става, на л.с. ще ти пратя хотела.

# 98
  • Мнения: 498
Здравейте много се развеселих с тази история,разписвам се ,за да следя развитието Joy

# 99
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

на братчеда, тъста му е лекар там, ще му се обадя да ги провери да не са се тръшнали от някоя болест.

Аз съм на братчеда ти, на тъста му /дето е лекар/ жена му. Ходихме там, ма вратата заключена. Чуват се разни звуци, но не можем да разберем от какво. Не са поръчвали от обяда нищо за ядене.

# 100
  • Мнения: 1 492
Ау, взех да се притеснявам серизно за тези хора. Дано са добре  Praynig

Как така не е минал вече някой мод? Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 1 825
Смях се със сълзи. Да сте живи и здрави!

# 102
  • Мнения: 12 670
отскочи тея дни и разкажи какво става, на л.с. ще ти пратя хотела.

Е, защо на лс. Всички се вълнуваме. Организирам агитка за към Банско.

# 103
  • Мнения: 1 650
Извинявай, мойто момче, но за всичко сам си си виновен, че си допуснал това да се случва. А вярвай ми, жените не обичат да им тичат по г..а, а харесват лошите момчета.

# 104
  • Мнения: 81
Мои колеги са на тиймбилдинг в момента в Банско. Чух се днес с тях, разправят, че снощи докато си пиели в лобито на хотела, станал грандиозен скандал на рецепцията. Някаква двойка спретнала шоуто, защото момчето хванал момичето на калъп с пиколото в някакво сервизно помещение. Едвам овладяли ситуацията - човекът бил крайно разярен и особено силно крещял, че тези ягоди той ги бил платил...

Чудя се, добре ли са нашите хора там...?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт