Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 2

  • 153 098
  • 292
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 039

Бул. Сливница 150 (мисля), след кръстовището с Отец Паисий, в посока Камко, от дясната страна Peace Преди беше Джъмбо, наскоро му правиха ремонт и го разделиха на 2 магазина- единия за пердета, другия само за тапети, може да са му сменили името. Мисля, че Джъмбото в София е друг магазин и не са верига (ако това имаш предвид).

да, да, така е:)

# 136
  • Мнения: 104
Абе и аз там го търсих, ама нещо не съм догледала...ще отида пак - мерси за инфото  Hug

# 137
  • Мнения: 529
 Здравейте!
 Видях много красиви неща, направени от вас. Аз обаче не се маемам. Достатъчни ми бяха тези фризове, пък и нямаме време.
 Искам да попитам в Люлин срещу Домко има магазин за тапети, името е Макси или нещо подобно. Моля, ако някой знае да помага.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 4 295

нито пък лилави за спалня Sad

Онзи ден бях и аз там.Там открих перде за моята спалня,която е с лилави стени,а едната стена е тапет със сиви цветя,в които има и същото лилаво.То беше на светла основа със сиви цветя (същата големина като тапета),в които отново имаше лила.На 26 лв. метъра.Най-в дъното в дясно беше.Ако ходиш пак го погледни ако искаш.

# 139
  • Мнения: 1 417
Супер идеи  bouquet Ще пробвам новата ни машина с малко обемни декорации за в къщи Wink
Ако имате достатъчно качествено изображение или векторно може да го дадете във фирма, която се занимава с печат и да Ви го отпечатят, не знам обаче като цена спрямо тези в мебелните магазини как ще е newsm78 Мисля че цените варират ~5-8 евро на м2.

# 140
  • Варна
  • Мнения: 384
имаше тук публикуван един сайт за декорации за стена
http://www.artcity2008.com/contact.html
писах им за оферта за модел
ето отговора, ако някой се заинтересува
аз за съжаление вече намерих друг вариант

"Вие определяте колко да бъде големината и цената на декорации са 60 лв/ кв.м.

Прикрепям към мейла и примерен изглед как би могла да изглежда декорация номер 228, докато 261 е съставена от много малки елементи, които може както заедно така и поотделно да си налепите както по стените, така и по прозорците, а защо не и по тавана Simple Smile"


Деска благодаря, не съм ги видяла , но вчера си поръчах лилава тафта от магазин на Бенковска

# 141
  • Мнения: 31

Бул. Сливница 150 (мисля), след кръстовището с Отец Паисий, в посока Камко, от дясната страна Peace Преди беше Джъмбо, наскоро му правиха ремонт и го разделиха на 2 магазина- единия за пердета, другия само за тапети, може да са му сменили името. Мисля, че Джъмбото в София е друг магазин и не са верига (ако това имаш предвид).

да, да, така е:)







момичета, аз също бях днес в този магазин на бул. Сливница. има невероятен избор на тапети. видях и два страхотни фототапета. само че като чета какви са цените на фототапетите в домко /80-90лв/ ...... там са 450-550 лв. видя ми се много и си харесах един тапет, имитация на кожа с власинки, който стои невероятно стилно и красиво и допреди малко бях склонна да дам 250 лв за него. мислите ли, че там магазина е скъп ... тази разлика в цената на фототапетите ме слиса. сега не зная какво да правя. а толкова много ми харесаааа, чак нямах търпение да отида утре и да го капарирам ... вие какво мислите  smile3518

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Момичета, някой знае ли, освен в Бриколаж и Практикер, къде другаде във Варна продават постери?

Или ако знаете сайт за поръчки. Thinking

Искам да има по-богат избор, но търся и един определен постер, който точно сега го няма и на двете места! Crossing Arms



# 143
  • Варна
  • Мнения: 692
diddeto, магазинът е скъп, спор няма. Тази цена за облепяне на  1 стена ли е? Имаш ли снимка, моля покажи.
Има и други магазини с богата колекция каталози, но и там, предполагам, по-хубавите и нови колекции ще са на подобни цени, но може и да са малко по-евтини. Трябва да пообиколиш малко. Ако се интересуваш, ще ти пиша на лични.
За Домко- можеш да отскочиш до Бургас някоя събота.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 09:03 от Amica

# 144
  • Мнения: 6 039
Момичета, някой знае ли, освен в Бриколаж и Практикер, къде другаде във Варна продават постери?

Или ако знаете сайт за поръчки. Thinking

Искам да има по-богат избор, но търся и един определен постер, който точно сега го няма и на двете места! Crossing Arms





мисля, че в Пингвините предлагат или поне можеш да поръчаш /ама не съм 100% сигурна/

# 145
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Сравнявала съм цени от магазина Сливница и Дом на тапета за един и същ тапет.Бяха абсолютно еднакви,дори и срока на доставка.Просто имат хиляди каталози и те показват най-новите и най-скъпите естествено.Можеш да им кажеш до каква цена искаш и да ти извадят само тях да гледаш.Готини са продавачките ,с изключение на едната дето и на дизайнерка се прави,само и само да си пробута тапетите,но другите са гот. Peace

# 146
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Мерси, ще проверя! Flutter

Лошото е, че преди време гледах някъде и си казах, че ще го запомня за в бъдеще.  Rolling Eyes


# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Преди две седмици поръчвах тапети в Камко, казаха че срока на доставка специално на този вид е един месец а пристигнаха за 3 дни, явно ги е имало на склад в София. Същия тапет в Дом на тапета беше с 4-5лв по-евтин, с доставка до три дни, но трябваше да платя за куриер, което изравняваше общата цена. В Джъмбо бяха с 10-15лв по-скъпи, от колкото в Камко. Аз лично съм доволна от магазина в Камко. В Джъмбо пък има невероятно много каталози, там можеш да загубиш цял ден да разглеждаш. В  Аква център на първия етаж също има интересни тапети, повечето от тях не съм ги виждала на други места, но и цените не бяха от най-ниските.

# 148
  • Варна
  • Мнения: 692
mentolka, къде по-точно в Аква центъра?

# 149
  • Варна
  • Мнения: 1 571
На първия етаж, от входа в ляво. Основно предлагат мебели, но има и каталози с тапети. Мисля че беше не първата фирма а малко по-навътре. Може да не забележиш каталозите веднага, затова поразпитай.

Общи условия

Активация на акаунт