Шаблони, стикери, тапети и декорации за стена - 2

  • 153 105
  • 292
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 31
Сравнявала съм цени от магазина Сливница и Дом на тапета за един и същ тапет.Бяха абсолютно еднакви,дори и срока на доставка.Просто имат хиляди каталози и те показват най-новите и най-скъпите естествено.Можеш да им кажеш до каква цена искаш и да ти извадят само тях да гледаш.Готини са продавачките ,с изключение на едната дето и на дизайнерка се прави,само и само да си пробута тапетите,но другите са гот. Peace



Деска, къде се намира Дом на тапета  newsm78


На ул."Ген.Колев".Малко преди Дом "Другарче" и Електрон,на ъгъл под една кооперацийка.


 Hug


 http://img.weddingcountdown.com/ticker/5immhwlth.png

# 166
  • Мнения: 6 442
има едно младо момиче, което се занимава с рисунки върху стени, скоро май го срещах из форума, знаете ли някакви координати?
Забелязах,че това момиче рисува.  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=20639

# 167
  • Мнения: 10
Ох,изчетох всичко написано до тук. smile3529 hitИ ние сме решили да си рисуваме стените в детската стая,аз си избрах темата мечо пух.Разбрах до изчетеното до тук,че всички използват шаблони.Но на мен ми се ще да рисувам направо,не знам дали ще станат, но пробването му е майката. smile3506Мой те рисунки ще бъдат на цълата стена.И имам един въпрос дали някоя майка е рисувала така? smile3521Изчетох много фороми свързани с тази тема и разбрах,че се използват латексови бой или акрилни,но те май цапали не съм сигорна не съм виждала.Моля дайте си мнението дали ще стане,помогнете ми!Обещавам,че като направм стаята ще снимам и ще пусна някоя друга снемка. smile3509 newsm51

# 168
  • Мнения: 45
не не , това Маугли ми изглежда рисувано с аерограф, а мен стила нещо не ми допада... съжалявам, но обичам изпипаните неща Rolling Eyes

# 169
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Здравейте имам и аз едно въпросче.Някоя мама дали си е правила сама шаблон, примерно да си го принтне от интернет и да си го направи сама? Можете ли да ме насочите към сайтове в които има подобни шаблони? Благодаря предварително  bouquet

# 170
  • Мнения: 45
според мен шаблон би могъл да стане от оризова хартия, но има и по специални материали, има едно моми4е тук във форума беше писало за декорация върху стени, много ми е интересно какво правят, иначе и аз имам познати които се занимават, на лични ако някой иска да му дам координати

# 171
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета,вижте на какво попаднах съвсем случайноhttp://www.disbg.com/catalog/product_info.php?products_id=734 ,Някой има ли представа какво означава 3D newsm78

# 172
  • Мнения: 45
3d са обектите които могат да се видят и от трите страни примерно това е 3Д http://frederatorblogs.com/channel_frederator/files/2008/04/mada … -dreamworks1g.jpg

# 173
  • Мнения: 1 726
Цитат
Някоя мама дали си е правила сама шаблон, примерно да си го принтне от интернет и да си го направи сама?
Аз обмислях следното:да изпринтя на обикновена хартия картинки за оцветяване (по-големи) и с индиго да ги нанеса върху стената или мебелите и после с боички да ги донарисувам. Може също да купиш готова книжка за оцветяване и да ползваш листите по същия начин. Ако търсиш в нета използвай думата "colring".

# 174
  • Мнения: 150
Здравейте!Цопвам се при вас Simple Smile
Идва пролет и освен пролетно почистване, решихме и да обновим нещичко вкъщи..Мъжът ми незнайно защо реши,че ще прави спалня-добре,а аз искам да освежа стената зад нея за да не седи голо, вече не ми харесва..където е комина сме направили няколко бели линии,като цветът на стаята е бледозелено..мисля да нарисувам там малко заврънтулки и тн и да ги обвържа по някакъв начин с това на стената зад спалнята.
Имам няколко въпроса..
С какви бои да го направя?Латекс сме слагали направо върху тапетите,защото нямаше време за замазка..
Рисувала съм тениски със шаблони, не може ли да стане на същия принцип- изпринтен,уголемен модел на обикновена хартия,изрязвам,лепя с хартиено тиксо и запълвам?
Бива ме в рисуването горе-долу,мисля,че ще се справя, но имам нужда от малко напътствия Simple Smile

# 175
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Благодаря ви за информацията  bouquet И аз мислех нещо подобно да го принтна на обиктовена хартия и после да наложа на стената, но не съм особенно убедена, че с обикновенна хартия ще се получи.Иначе до сега не намерих нищо подходящо в интернет, явно не съм търсила с правилните думи, сега ще пробвам с colring и дано се получи.Много искам да разнообразя с нещо спалнята.По принцип рисуването уж ми се отдава, но ме е страх все пак да не урезиля стените, затова искам със шаблон.Ако имам някакъв напредък ще пиша. Grinning

# 176
  • Мнения: 1 726
Много се извинявам, думата е "coloring"  Embarassed

# 177
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
 newsm10

# 178
  • Мнения: 19
Темата е много хубава.
Изчетох каквото можах и видях доста неща.
Браво на всички.
Ще наглеждам темата за още идеи.

# 179
  • София
  • Мнения: 1 546
Търся стикери с морски мотиви за банята. Имаме душ кабина и искам малко да я по нашаря. Кажете и дайте идеи от къде мога да си купя, освен от Домко. Там вече видях какво има.  Simple Smile
Благодаря. Hug

Общи условия

Активация на акаунт