това нормално ли е?

  • 6 559
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 274
Този не е нормален.  ooooh!

# 91
  • Мнения: 377
Ужас!Не можах да го изгледам дори до половината!Е тоя да ми падне, бих го пребила! Нямам думи! Идиот!

# 92
  • Мнения: 77
тц,тц,тц този не е наред  smile3512

# 93
  • Мнения: 1 364
И аз изгледах само половината.


# 94
# 95
  • Мнения: 126
Но може хората да са акробати и да подхождат професионално!
И аз стигнах до същия извод. Явно това е цирково семейство и подготовката започва от много рано.

# 96
  • Мнения: 37
Ужас ,това беше много гадно корема ми е свит на кълбо Shocked

# 97
  • Мнения: 494
Съшият клип бе излъчен по тукашните новини,като в края му съобщиха,че човека се издирва от полицията. Но за съжаление не съм чула,как се развива  по нататък историята.

# 98
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
кои новини? в коя държава? (ако не е проблем, де) Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 494
По RTL,в обедните новини!

# 100
  • Мнения: 2 759
...Факт е и статистиката.Аз лично не мога да гледам подобни упражнения било то и на видео...
                      Повечето (да не казвам всички) мъже не могат да гледат раждане. Това само по себе си не прави процеса противоестествен.

# 101
  • Мнения: 4 380
...Факт е и статистиката.Аз лично не мога да гледам подобни упражнения било то и на видео...
                      Повечето (да не казвам всички) мъже не могат да гледат раждане. Това само по себе си не прави процеса противоестествен.

Подобно кощунствено премятане е абсолютно ненормално и противоестествено, и сравнението с раждане е неадекватно. Това е опасно и незаконно. Абсолютни експерименти с тялото и ораганизма на невинното бебе.


С мъжете си много в грешка. Навсякъде по света мъжете участват в раждането заедно с жената. Може да каже че не може да гледа такова нещо само българин. Laughing И то прост. Такъв който и представа си няма какво всъщност там става. Защото по-красиво нещо от раждането няма.

# 102
  • Мнения: 2 759
...С мъжете си много в грешка. Навсякъде по света мъжете участват в раждането заедно с жената. Може да каже че не може да гледа такова нещо само българин. Laughing И то прост...
                        Не ми се искаше да ти отговарям, тъй като ще избягам от темата, и все пак ще го направя - къде ще ходя  Whistling. Първо, няма сравнение между двете. Намесих раждането само за да напомня, че ако повечето хора мислят по един начин, то не е задължително той да е правилен.
                       Второ, и двете правим разлика между гледане и взимане на участие. За гледане ли говориш наистина?

# 103
  • Мнения: 4 380
                       Второ, и двете правим разлика между гледане и взимане на участие. За гледане ли говориш наистина?

Не за гледане, а за участие говоря. Дори само присъствието на бащата до родилката е участие. Но като правило функциите и задачите му не се ограничават само с присъствие.

Съгласна че често повечето хора мислят по неправилен начин, но случаят с бебето не е точният. Бяха дадени достатъчно научно обосновани обяснения по-горе до какви последствия може да доведе такъв експеримент. Това е наказуемо по закон във всяка нормална страна и не ме учудва фактът че мъжът е издирван от полицията.

# 104
  • Мнения: 2 759
...Не за гледане, а за участие говоря....
...Съгласна че често повечето хора мислят по неправилен начин, но случаят с бебето не е точният. Бяха дадени достатъчно научно обосновани обяснения по-горе до какви последствия може да доведе такъв експеримент. Това е наказуемо по закон във всяка нормална страна и не ме учудва фактът че мъжът е издирван от полицията...
                      А аз говоря точно за гледане  Twisted Evil.
                      Колкото до доказателствата, чак доказателства в темата нямаше  Whistling. За останалите неща нямам мнение.

Общи условия

Активация на акаунт