Какви течности пиете?

  • 4 135
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 793
Цитат на: mam4e2004
Аз пък, освен вода и айрян си правя и една медовина: вода+пчелен мед +лимонов сок. Количеството на съставките е по вкус- аз я предпочитам по-киселичка. Малко бавно се разтваря меда, особено ако е втвърден, но това да е кусура. После- в хладилника или ако съм много жадна- с няколко кубчета лед!


аз мисля, че е по-добре да избягваш меда сега. много силен алерген е.

# 31
  • Мнения: 1 116
Цитат на: Shali
Момичета,освен вода и айрян,какви други течности пиете?Аз до скоро пих чай ама в тия жеги нещо ме ми върви вече.... Shocked  Знам че газирано не може,"натурални " сокове в кутии също.
Дайте идеи че жабясах с тази вода вече!

Аз пия само вода, ама направо се назорвам да пия, щото по принцип не пия много. Наблягам най-вече на дините, това ми е основното ядене в момента.
А снощи хапнах варена млечна царевица и през ноща като текна една кърма..., ама не знам с тоя концентриран фураж как ще фръкнат и килограмите  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 175
Цитат на: Anna
Цитат на: mam4e2004
Аз пък, освен вода и айрян си правя и една медовина: вода+пчелен мед +лимонов сок. Количеството на съставките е по вкус- аз я предпочитам по-киселичка. Малко бавно се разтваря меда, особено ако е втвърден, но това да е кусура. После- в хладилника или ако съм много жадна- с няколко кубчета лед!


аз мисля, че е по-добре да избягваш меда сега. много силен алерген е.


Благодаря за съвета Laughing
В интерес на истината, май откакто съм родила не съм си правила това питие.

# 33
A защо не могат да се пият газирани напитки!? Shocked

# 34
  • Мнения: 1 793
Цитат на: astralmind
A защо не могат да се пият газирани напитки!? Shocked

ами засилвали коликите и затова трябва да се отбягват. то всичко пак си е индивидуално, но на моето бебе много ми влияят. един път пих чаша Пепси и милото се скъса от рев и превиване. преди и по малко Лимонада пиех, но пак плачеше. и вече газирано не пия

Общи условия

Активация на акаунт