Гласувайте за Мис Пламтящи чаршафи

  • 6 540
  • 176
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 274
Специален подарък за Монахинята.

И аз гласувах за Вълка, щото си пада по чаршафи. Веднъж разказваше как обича да наблюдава съседката си да простира чаршафите на балкона...

# 106
  • Мнения: 2 818
Промених гласа си - вместо за Вълка, за пасинет и Лиска. Лиска е загадъчно сексуална, Монахинята ми се струва твърде лесна и не ми е интересна в това отношение Simple Smile

# 107
  • Мнения: 3 459
Пасинет и Палавата Монахиня.

# 108
  • Мнения: 81
Не знам защо pasinet все още е втора!?! Хора, отворете си очите...  Shocked  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 1 217
Ами гостенката,дето каза,че е била интимна с повечето мъже пишещи тук де я? Тя е истинският фаворит,няма какво да се залъгваме! Mr. Green Дали и няма телефона милото? newsm78 Joy

# 110
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не знам защо pasinet все още е втора!?! Хора, отворете си очите...  Shocked  Mr. Green

Ами отворили са си очите хората, ето защо Монахинчето води  Laughing

# 111
  • Мнения: 81
Не знам защо pasinet все още е втора!?! Хора, отворете си очите...  Shocked  Mr. Green

Ами отворили са си очите хората, ето защо Монахинчето води  Laughing
Еххх, с тия *ексуални фантазии за манастири, килии и дълги черни дрехи!  Grinning
Идея за някой от групата на Гост, когато реши да се рег-не - създай ник похотливото свещениче, определено ще имаш внимание...  Mr. Green

# 112
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
pronobis хората не гласуват за Монахинчето само заради ника. Ако си я чел из форума, ще разбереш какво имам предвид  Laughing

Що се отнася до "похотливото свещениче" няма да е особено вървежно, защото си имаме вече съфорумец Отчето, пък и навява мисли по-скоро за малки момченца  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 2 448
Не се карайте. Монахинята е мис, аз съм мисис, така че лошо няма, че пали фантазиите на повече хора.
А и аз лично знам колко гореща е тя всъщност, проверила съм го на място в манастира.  Crazy

# 114
  • Мнения: 2 829
Паси--
имаш моя свободен глас--след такива изказвания  Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 11:17 от *Мънки*

# 115
  • Мнения: 10 758
Е кво са........с монахинята ли ще се чаршафосваме Joy

# 116
  • Мнения: 2 388
Е кво са........с монахинята ли ще се чаршафосваме Joy

Може би, има време още... Laughing Аз все пак да кажа, че изключително неблагородно завиждам за твоите бомбини. Heart Eyes

Марадона, благодаря. Simple Smile

Благодаря на гласувалите за мен. Simple Smile
Моля, не забравяйте да гласувате по съвест и за Пасинет. Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 1 434
Гласувах за Пасито  най- горещата Party  bouquet

# 118
  • Мнения: 81
Супер! Темата се оживи!  Grinning
Респект към Монахинята за последния пост. И отново към нея и Пасинет за Fair play-а. Нека най-горещия чаршаф да отнесе наградата.
Лично аз искам Вълчо да победи, история се пише все пак... Вълк, с най-добри чувства!  Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 4 761
Палавата  newsm18 newsm18 newsm18

Общи условия

Активация на акаунт