Гласувайте за Мис Пламтящи чаршафи

  • 6 530
  • 176
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Това са моите фаворити : pasinet, Вълкът с дълъг ник,Фрида

# 136
  • Мнения: 917
palavata_monahinq Whistling

# 137
  • София
  • Мнения: 3 754
Руска и Лиска newsm10

# 138
  • Мнения: 10 758
Вълчо, Вълчо, Вълчо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil newsm18 newsm18 newsm18

# 139
  • Мнения: 7 723
Не знам дали знаеш, ама шансовете ми
да си разделим с Вълчо третото място са големи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ВълчоВълчоВълчо

# 140
  • Мнения: 10 758
Не знам дали знаеш, ама шансовете ми
да си разделим с Вълчо третото място са големи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ВълчоВълчоВълчо
Искаш да се въргаляме заедно в чаршафите ли Joy Joy Joy Joy

# 141
  • Мнения: 7 723
Не знам дали знаеш, ама шансовете ми
да си разделим с Вълчо третото място са големи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ВълчоВълчоВълчо
Искаш да се въргаляме заедно в чаршафите ли Joy Joy Joy Joy
...искам просто да се оттъркам у Вълчо,
докато се катериме заедно на почетната стълбичка... Whistling Twisted Evil
...ти вече си бита карта....къш от тука Crossing Arms

# 142
  • Мнения: 4 555
С никого от номинираните не съм споделяла едни чаршафи, така че нямам база, на която да преценя  Rolling Eyes

# 143
  • Мнения: 35 993
Пасииииииииииииииииииии!
Вълчооооооооооооооооооо!

# 144
  • Мнения: 4 585
За чаршафите не знам, но ушите ми пламнаха.

# 145
  • Мнения: 81
Какво става, народе? Тази категория все още е активна, а вървеше здраво към 3-та страница...
Да кажа - недопустимо ще бъде да оставите пасинет под 100 гласа... почти е на заветната цифра, така че цъкайте.  Grinning
Колкото до монахинята, понеже върви към победа, ще очакваме нагледни материали на горящо спално бельо и прочувствена реч в изповедалнята на форума.  Crazy

# 146
  • Мнения: 4 965
Палавата, Пасинет и Касиди са моите фаворитки. Няма ли начин да си поделят челната позиция???

# 147
  • София
  • Мнения: 2 840
Тук направо горещо,бре.
Руске, да разбирам ли, че лобираш за Вълка?
Знаеш, че си ми на сърце и ако речеш, ще го гласувам.

Иначе, засега - Палавата и Пас.
Нямам идея колко често си сменят чаршафите, но Пас определено често се преоблича, значи горещо й е, няма начин. Mr. Green

# 148
  • Мнения: 2 388
Нямам идея колко често си сменят чаршафите, но Пас определено често се преоблича, значи горещо й е, няма начин. Mr. Green

Около Паси направо пари. Heart Eyes Така че цъкнете за нея. Така или иначе тя ще подели чаршафите после с мен. Обещала ми е дарение. Simple Smile

# 149
  • Мнения: 2 448
Дарение и изповед то се знае. По време на пости такива горещи грехове трупаме, как ще ги изкупим не знам.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт