Гласувайте за Мис Едисон /за изобретателност/

  • 3 365
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тихо тихо и скромничко ще попитам аз що диря тук и какво съм изобретила. Може и на лични. И миналата година ме бяха номинирали в тази категория и пак не разбрах. Сериозно питам, нямах време да чета темата с номинациите.
Не смятам, че скромността краси човека, просто съм любопитна.

 Shocked
ААААА , не на лични моля и аз искам да знам  Hug

# 46
  • Мнения: 0
Изобретателност....... newsm78 - не бих казала. Може би по - подходящо е майсторство и креативност. Във форумите на "БГ МАМА" има много такива жени, за мъже не знам. Аз обаче имам късмет, че познавам една от тези жени - М-м-м-м-м-м-м-м-м-м ТОРТИИИИИИИИ. Лелеееее някой ако й опита тортите (особено сметана със банани и там каквото си му слага), не пръстите, а ушите ще си оближете. Още помня тази торта а беше....... преди кажи личи половин година. М- м дааааам....

van444etooo, МОЯ ГЛАС Е ЗА ТЕБЕ  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 271
Изобретателност....... newsm78 - не бих казала. Може би по - подходящо е майсторство и креативност. Във форумите на "БГ МАМА" има много такива жени, за мъже не знам. Аз обаче имам късмет, че познавам една от тези жени - М-м-м-м-м-м-м-м-м-м ТОРТИИИИИИИИ. Лелеееее някой ако й опита тортите (особено сметана със банани и там каквото си му слага), не пръстите, а ушите ще си оближете. Още помня тази торта а беше....... преди кажи личи половин година. М- м дааааам....

van444etooo, МОЯ ГЛАС Е ЗА ТЕБЕ  Simple Smile
Ееее, бива ли така сега  Twisted Evil Може да има пощеливи...
И моят, също и за Тандури!Успех момичета, стискам ви палци!

# 48
  • Мнения: 5 877
Абе, хора, вие луди ли сте, сега я виждам тази тема - Василиса е напълно права, тази година съм го ударила на пълно спокойствие, що ща в тази тема? Не че не е винаги мило, ама е незаслужено!

# 49
  • Мнения: 4 358
Дадох глас за Ванчето и Тандури Hug Heart Eyes Peace

# 50
  • Мнения: 11 747
Ванчето, Тандури, Кампари

# 51
  • Мнения: 952
Tandoori, Дамаянти, Летящата крава 
Желая Ви успех!  Peace

# 52
  • Мнения: 2 792
 Мария Лу!

# 53
Дадох моя глас за най-вкусните и най-хубави торти,които съм яла и виждала. van444eto е най-добрата!!! newsm20

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Честито на челната тройка  Hug

# 55
  • Мнения: 1 965
И какво сега  newsm78...... Светнах си като една бронзова крушка...   Bulb .....
И сега като на ОСКАРите: Благодаря на мама, благодаря на тате.... благодаря на Моля Другарката от детската градина....  Mr. Green
 НО НАИСТИНА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ДАДОХА СВОЯ ГЛАС ЗА МЕН... и на всички ВАС които признахте психическите ми и други вид отклонения като ТАЛАНТ!!!!  bowuu
Важното е че титлата отиде там - където си и беше мястото - при Тандурката!!!! Поклон пред таланта и! Ани, недей да скромничиш, ти си го заслужи!!!!!   bouquet

# 56
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много! За мен е чест, че сте оценили нещата, които правя!
Поклон пред уменията, таланта и вдъхновението на всички номинирани дами!

Ванче, специално за теб  Heart Eyes  bouquet

# 57
  • Мнения: 25 662
Честито на победителката!
Честито на всички номинирани!
  bouquet

# 58
  • Мнения: 677
Честито на Тандури!

Благодаря на гласувалите за мен, ама да беха казали две думи поне защо, че аз не се сещам.

# 59
  • Мнения: 2 818
Честито Тандури!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт