Звездни компромати- 35 тема

  • 24 577
  • 378
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 435
а на Златка тва ли е приятелят й? Прилича на убитак  Shocked
Абе убит - не знам, ама нещо е бит.
Май е станал световен шампион по самбо тези дни.


Да,стана световен шампион по бойно самбо преди дни,и от там му е подуто окото.

# 61
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Моля някой да се опита да хване по този начин телефона и да си извърти краченцата Joyhttp://www.slava.bg/images/galleries/3912/_mg_1503.jpg
Аха...сега ги видях Денис и Ц.Красимирова...http://www.slava.bg/images/galleries/3912/_mg_1545.jpg

# 62
  • Мнения: 746
ето едно приятно клипче за Джоли и Пит до преди появата на близнаците. Джоли май много си харесва тази чанта с кафяво дъно и кафеви дръжки - на няколко снимки я виждам с нея. Може би не съм била достатъчно наблюдателна, но за пръв път виждам някоя звезда да носи аксесоар /еднакъв/ повече от веднъж (изключвам слънчеви очила) - което мен лично ме кефи при Джоли Simple Smile а на това клипче има страшно мили снимки Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 6 011
Шанс, а къде е клипчето?

# 64
  • Мнения: 746
Шанс, а къде е клипчето?

е ся, и подробности  Blush

http://vbox7.com/play:d93b8e62

# 65
  • Мнения: 2 414
Косата на Златка винаги изглежда много добре....Какви ли продукти ползва? Thinking

# 66
а на Златка тва ли е приятелят й? Прилича на убитак  Shocked
Абе убит - не знам, ама нещо е бит.
Май е станал световен шампион по самбо тези дни.


Да,стана световен шампион по бойно самбо преди дни,и от там му е подуто окото.

Багата е мега мощен и той също знае цената на препаратите, които всички ние, мъжете, взимаме.

# 67
  • Мнения: 142
а на Златка тва ли е приятелят й? Прилича на убитак  Shocked
Абе убит - не знам, ама нещо е бит.
Май е станал световен шампион по самбо тези дни.


Да,стана световен шампион по бойно самбо преди дни,и от там му е подуто окото.
Оле, този Галин и тук ли се домъкна  #Crazy  doh
Багата е мега мощен и той също знае цената на препаратите, които всички ние, мъжете, взимаме.

# 68
  • Мнения: 4 435
Сладко изкушение Кой е тоя Галин. Laughing


Косата на Златка винаги изглежда много добре....Какви ли продукти ползва? Thinking

На фризьора й продуктите.

# 69
  • Мнения: 2 414
Сигурно Керастаз или Лореал. Thinking И аз ги ползвам тях и все не мога да докарам толкова красива коса. Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 4 435
Сигурно Керастаз или Лореал. Thinking И аз ги ползвам тях и все не мога да докарам толкова красива коса. Crossing Arms

Ами виж сега,косата й на всички снимки първо е правена от фризьор,винаги е на сешоар.Всъщност тя е на сешоар,дори и когато няма да има изяви,иначе косата й е къдрава. На тези снимки е и с тресите си.Така че просто на тях е със сешоар,смятам че всяка коса така изглежда добре,и цвета е по-хубав,и всичко.

# 71
  • Мнения: 2 414
Ааа това ме успокои малко,а и мислих,че косата и е естествена(не удължена).
Мерси много.  bouquet

# 72
# 73
  • Мнения: 413
На Златка приятеля има много странна блуза за мен, по скоро деколтето Rolling Eyes.......мода ли е? Извинявам се , но не съм в час с мъжката мода, но моя определено не бих го пуснала така да се разхожда Naughty.....
Като че ли не стигнала преждата Crossing Arms

# 74

Общи условия

Активация на акаунт