Мъжете, които не подкрепят съпругите си..

  • 6 733
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
Радвам се, че всички ме разбират правилно!   Hug
Особено Пела, която е луда феминистка. Ако и аз бях феминистка досега да съм се развела, но не мисля че тази равноправност между мъжете и жените ми допада много. Напомня ми за преди '89 г., когато жените бяха трактористки и комбайнерки и се женеха за адвокати и лекари.

# 31
  • Мнения: 2 655
Пела, а важат ли тези съвети, когато живееш със свекървата под един покрив, макар и на отделни етажи и в отделни домакинства?

... и тя си идва и ти взема детето да го храни точно в момента, когато ти сервираш вечерята
... обижда се, когато й казваш, че искаш ти да си поиграеш с детето си
... носи редовно храна за сина си, защото той видиш ли, това много го обича
... и мъжът ти винаги ти казва:"какво толкова е станало, ти ревнуваш от майка ми"... и не желае да се преместим, макар да имаме два апартамента, в които бихме могли да живеем отделно.

Тези всичките примери са само от последната седмица, за 5 години списъкът е неизброимо дълъг...
Пропуснала съм. Живеем в един двор, в различни построики и домакинства.
И аз съм на същият хал, ама при мен е и по гадно, прочети само:
... голямоте дете болно с висока температура, аз го натоварвам на колата и отиваме и купуваме от Ериката цветя за 60 лева, поисках разрешение от свекър ми и двете ги посъдиме в една градинка, детето се оправи и тръгна на градина, всяка вечер се прибира и първо от вратата взима едно шише и полива цветенцата си, хвали се че е неговата градинка и неговите цветенца, отидохме за 3 седмици на почивка ТЯ не ги беше поляла нито един път и цветята изсъхнали... (без коментар)
... посъдих хризантеми, червена, бяла, лилава и т.н., тя ме издебна точно като ме нямаше и изтръгнала хризантемите, попитах я като се върнах защо, а тя отговори че ги разредила, много били на гъсто... (без коментар)
... на: това че готви по добре телешко варено, аз отначало се дразнех, после реших да извлеча полза за мен, като пупя телешко, му казвам, занеси го на майка си да го приготви, че тя го готви супер, а аз през това време ще отида на масаж (ходя при една баба тук в махлата);
.... на носенето на една чинийка манджа, отначало побеснявах, защото той се прибира гладен вижда чинията с мамината гозба и я изсърбва прав, смених тактиката, аз се прибирам и като видя чинията с манджа или лозови сърми или мусака (все неща, които бавно се приготвят, а аз нямам време да ги направя), взимам и я изяждам, отивам у тях и казвам пред двамата, ох мусаката ти е чудна, цял ден съм гладувала и я изядох, можеш ли да ми сипеш още една чилия да се нахраня хубаво,а като пребера децата ще ги изпратя и тях Laughing, тя не ми отказва, но се вкисва и пита нямам ли манджа, аз не нямам не съм готвила щях да купя нещо готово, но ...
... децата, аз ги карам да отиват отатъка, казвам дядо Ви чака за д аиграете на не се сърди човече, тя като отидат, аз мога да пиина чаша вино с мъжът ми на спокойствие...
... за всичко се оплаквам на мъжът ми, а той казва "ох тя вече хич я няма, Деска потрай още малко отиваме да живеем скоро в нашата си къща", е  това е.

Но винаги като мога да с евъзползвам, че тя ще гледа децата, аз сядам на ПС, или отивам да си направя косата, или на масаж, а на последък съм толкова ангажиране, че съм нямала време за глупости. Местим се в къща извън града и съм решила на пролет да посъдя цветя там, а да не се ядосвам с нея. Понякога я разбирам, тя се чувства заплашена, аз съм по млада успявам със всичко, децата, къщата, кърмих до късно и не съм спряла да работя и т.н., вообще образцова, успявам в работата, имам отлични доходи и добра професия, все се намира някой да ме хвали и т.н. А тя си пази дворчето от мен, синът си от мен и т.н.Просто трябва да съумееш да не ти пука и да дебнеш като мен, вземе ли детето тичай някъде и прави нещо за себе си. Бъди егоист и ще си по щастлива. Превлечи половинката на твоя страна и нещата ще потръгнат както при мен. Малееее що нещо изписах, време е да ходя на работа. Поздрави и пожелавам на всичко, които ще имат търпение да прочетат това днес да изживеят своя прекрасен и ползотворен ден.

# 32
  • Мнения: 20
Браво,Пела  bouquetтака е"Бъди егоист и ще си  по-щастлива"А това за мусаката беше връх LaughingНо онова за детските цветенца,беше адски грубо;детето с типичния детски ентусиазъм съзидава нещо красиво,а вандалът стъпква творението му #Cussing outпоздрави!!!

Общи условия

Активация на акаунт