Стриите!!!

  • 3 509
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Павлинка, незнам доколко мога да ти помогна, но все пак... Аз също имам стрии, за сега - малко (слава Богу). На мен мнооого добре ми се отрази следната комбинация: масаж (обикновен, отпускащ, нищо особено) + крем срещу белези + слънчеви бани (беше пролетта). Целта не ми беше да се справя със стриите, но определено се скриха като цвят. Естествено, още са си там, но въобще не се забелязват - човек трябва да се загледа, за да види че кожата там е различна. Мисля, че поне за по-плитките ще ти помогне тази комбинация. Но за по-старите и големи незнам. Сега, есента, отново започнаха леко да се виждат, но упорито се боря с помощта на козметичката, за сега - успешно.  Успех и на теб   bouquet

P.S. Сега видях, че Жижи е писала за Контратубекс, и се сетих, че точно така се казваше крема, дето го ползвах и аз  Wink

# 16
# 17
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Лично аз установих, че това дали ще се появят стрии или не зависи от типа кожа и килограмите, които се качват по време на бремеността. Понякога като се погледна и ми се плаче Cry Аз съм с много тънка,бяла и прозрачна кожа и  имам доста стрии. Мазах се по време и след бремеността, но ефект никакъв. Не искам да те отчайвам, но от опит стигнах до извода, че появят ли се е завинаги. Успех с опитите и ако откриеш нещо ефикасно пиши Praynig

# 18
  • Мнения: 2 069
ама те наистина темите за стрии са изчезнали  newsm78 
странно къде ли са отишли  Rolling Eyes
 
намерих ги.....пак са ги преместилии в Красива мама

http://dieti.cmc.bg/strii.php

# 19
  • Мнения: 562
Благодаря ви, момичета!!!   bouquet
Най-накрая малко по-голяма активност и полезна информация! Simple Smile
Ако някоя има нещо ново - бързо да казва! Wink Аз естествено също ще споделям. Simple Smile Май ще си взема крема на Гернетик, но да видим.
До скоро! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен !
Аз пък искам да попитам ползвал ли е някой кремовете на biotherm и clarins , които са за заличаване на стрии ? Знам че нямат махане тия проклети стрии , но все пак ми се иска , ако може малко да избледнеят и да се заличат. Кожата ми да се изглади малко , защото сега е направо релефна. Бе с 2 думи да не се набиват на око , защото сега имам чувството че само това се виждат от мен. Не че имам и по челото де , но там където има са много и адски ме дразнят.  #2gunfire

Много благодаря на всички предварително!

# 21
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте и от мен и за съжаление аз също имам ужасно много стрии а съм и ужасно млада като теб,навърших 20год този октомври.През моята бременност качих 46кг newsm45 Сега имам още 10 за сваляне,и си представяте че и аз съм цялата в стрии.Ако някой знае нещо и аз ще съмм доволна да разбера. smile3529

# 22
  • Мнения: 36
Извинявайте момичета, но не виждам някой да е споменал за крема "Дермоластин". Попаднах на брошурка за него и пише доста добри неща : показания- профилактика и лечение на стрии от различен произход, против белези, за бързо зарастване на рани. Във вид на тоалетно мляко, съдържа натурален морски еластин+ вит.Е. Цената му е около 30лв /във Варна/. Някой ако го е ползвал нека сподели. Интересното е в описанието му че "успешно третира вече появили се стрии"  Thinking

# 23
В една от предишните теми една дама каза ,че ако има лекар или лекарство срещу стрии ,те ще станат милярдери.
 Знам ,че за да има ефект лечението срещу тях трябва да е много скоро след появата им ,т.е. да са още лилави. Имам кремове, лазарно премахване и няколко вида пилинг. Потърси с гугъла и си намери специалист да ти даде съвет !
Успех от мен !
В събота си поръчах капсули Пуера,те са за увеличаване на бюста,повдигане,стрии...

# 24
  • Мнения: 1 531
артивит спин, тоест - хидролизиран колаген с много витамини и антиоксиданти. доста се стяга кожата и стриите се свиват. той по принцип е продукт за стави, но се ползува много в козметологията.

# 25
  • Мнения: 0
артивит спин, тоест - хидролизиран колаген с много витамини и антиоксиданти. доста се стяга кожата и стриите се свиват. той по принцип е продукт за стави, но се ползува много в козметологията.

А от къде може да се купи този крем и как точно му е името , защото не ми стана е много ясно ?

# 26
  • Мнения: 1 531
поръчва се в аптеките. името е "артивит спин" и е испански. това са пликчета, пълни с течен колаген. търси си оригиналният испански. пие се по едно пликче на ден.

# 27
  • Мнения: 0
Na Galenic krema naistina pomaga, no ako se izpolzva v nachalen stadii na striite.

Общи условия

Активация на акаунт