Дразнят ли Ви съпрузите?

  • 4 372
  • 72
  •   2
Отговори
  • Мнения: 641
Кажете ми Моля Ви дразнят ли Ви вашите мъже и за какво точно?
Или само моя хубавец е такъв дразнител.
Имам странното усещане,че нарочно се заяжда с мен за най различни неща.
Непрекъснато нещо не му е наред и все мен изкарва виновна.
Днес се опитах да поговоря с него,ат той започна да си свирка,абе пълно неуважение,а после като се завихри скандала пак аз не го считам за човек и не го отценям,а той мен ме обожава едва ли не и всичко прави от любов.
Споделете... newsm78

# 1
  • Мнения: 3 453
Имате нерешен проблем, който рефлектира върху взаимоотношенията ви. И проблемът не са битовизмите, а друго. Опитай се да разбереш какво го кара да се държи така и се разберете. Избягвай изрази, от рода на "аз така...ти така". Подходи внимателно, но в никакъв случай не показвай слабост, за да не те нападне и разговорът да се превърне в поредния скандал.
Относно въпросът ти - не, не ме дразни съпругът ми, но това е така, защото не трупаме камъчета в колата. Wink
Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 387
Нормално е понякога хората да те дразнят...дори и най-близките...но постоянното дразнене вече е проблем...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 990
Случва се да ме дразни, ама то е по-скоро като подръпване за плитките на съученичката...В изключително редки случаи стигаме до разправии, а и ако някой е кисел от двамата, предупреждава другия. Като цяло гледам, ако има нещо за дискутиране, да го обсъждаме, когато и двамата сме по-кротки. Има определени моменти, когато просто не трябва да се води разгвор, защото той ще ескалира в неконструктивен спор - би трябвало да ги преценяваш.

# 4
  • Мнения: 4 187
 Аз съм си лесно раздразнителна Mr. Green, естествено е все някога, с нещо, да ме подразни. Нарочно го прави рядко , ако не съм на кеф го предупреждавам, че ще стане сериозно... Понякога се вслушва, но понякога.... Crazy
Същото с пълна сила важи и за мен. Еми има дни, направо от вътре ми иде да му лазя по нервите ooooh!.

# 5
  • Мнения: 641
Ами то и ние непрекъснато обсъждаме нещо.Постоянно говорим,че трябва да отстъпваме пък никой нищо не прави.
Не оставайте с впечатление,че мълчим-напротив говорим много и винаги има още за казване.
Проблема е там,че виновен винаги има и това съм аз.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 990
А защо задължително трябва да има виновен? За какво конкретно те обвинява - в нещо по-концептуално от сорта на каква лоша домакиня си, как се скитосваш по цяла вечер, родителите ти не можете да ги изринете от вкъщи или защо захарницата не е тук, ами там?
Защото причините за спора също имат значение.

# 7
  • Мнения: 1 844
ами да,случва се да ме издразни понякога..особено ако съм в лошо настроение мен всичко може да ме ядоса. Laughingно определено се случва рядко..

# 8
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Цитат
Случва се да ме дразни, ама то е по-скоро като подръпване за плитките на съученичката...


 Peace
"Дърпа ме за косата" при това доста честичко,знае,че нямам чувство за хумор,ама в крайна сметка все успява да ме накара да избухна в смях...

# 9
  • Мнения: 641
А защо задължително трябва да има виновен? За какво конкретно те обвинява - в нещо по-концептуално от сорта на каква лоша домакиня си, как се скитосваш по цяла вечер, родителите ти не можете да ги изринете от вкъщи или защо захарницата не е тук, ами там?
Защото причините за спора също имат значение.
Ами подобни на тези който си написала.
За родителите ми съм го научила да не говори изобщо.
И аз не знам защо трябва да има виновен,а когато питам ми се отвръща:"Ох Ангелина пак си въобразяваш нещо",или,"Чудя се откъде си ги измисляш тия работи".
Днес например Каза,че не съм изчистила добре хола и реши да замаже след мен с едно чудо там дето чистим с него,после като видя какво е направил му стана лошо ама не се извини.
Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

# 10
Какво те дразня мЪ ? Глезла дяволинке ангелинке. :35:F  Какво ше те прайя довечера,ше видиш ти. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 187
Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

Пусна я за да разбереш, дали има други такива типажи като мъжа ти ли? Има да, сигурно са много, но това успокоява ли те ? Винаги ли е бил такъв дразнител за теб, или само последно време ? Защо винаги накрая ти излизаш виновна? Нямаш ли аргументи, които да го накарат да проумее, че не е така?

# 12
  • Мнения: 919
Какво те дразня мЪ ? Глезла дяволинке ангелинке. :35:F  Какво ше те прайя довечера,ше видиш ти. Mr. Green
Joy

# 13
  • Мнения: 641
Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

Пусна я за да разбереш, дали има други такива типажи като мъжа ти ли? Има да, сигурно са много, но това успокоява ли те ? Винаги ли е бил такъв дразнител за теб, или само последно време ? Защо винаги накрая ти излизаш виновна? Нямаш ли аргументи, които да го накарат да проумее, че не е така?
Ти май вече ме обиждаш а?
И като има други като него какво ще ме успокой?
Не не винаги е бил такъв.
Но ние се оженихме  на 09 11 2008, а преди това бяхме гаджета 8г. и не беше такъв.
Имам много аргументи,но е трудно да го накарам да ми вярва като си е навил нещо на пръста.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 990
Ако до сега не сте живеели през цялото време, въоръжи се с търпение, докато се напаснете на битово ниво. Едно е да се виждате, да живеете за уикендите или за 2-3 дни, друго е постоянно.
А ако изведнъж го е стегнала шапката, че не чистиш добре - да даде пример или да наеме помощница. Това в случай, че и ти работиш. Като цяло аз контрирам всякакви опити за критики на тази плоскост, защото и двамата работим, а често ми се случва и overtime.
Но като те чета, имам усещането, че и ти доста навътре и лично ги приемаш нещата, а мъжете понякога просто си плещят, ей така, разговор да става, щото са кисели, че снощи е паднал техния отбор на мача или някой ги е ядосал в работата. Давай по-лежерно, щото с тоя подход ще стигнете до батални сцени...   bouquet

# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да дразниме, когато се заседи на компа и аз не мога от него да си
видя форума Mr. Green

# 16
  • Мнения: 641
Много навътре ги приемам нещата.
Ама то може и да е от хормона.
Вече съм в 6 месец.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 990
С това трябваше да започнеш  Grinning  Споко, нормално е да си толкова чувствителна сега.

# 18
  • Мнения: 2 448
Сега от хормона, после от недоспиване, щото бебето по цяла нощ реве.  Laughing
Я се стегни и не му давай да ти се качва на главата,. Дразните, щото вижда , че се връзваш,ако го даваш по непукист , ще престане.  Wink

# 19
  • Мнения: 1 447
Рядко ме дразни,но за сметка на това аз доста обичам да го дразня. Mr. Green
Нормално е да има моменти в които да се дразните един от друг.

# 20
  • Мнения: 1 289
Ми не се сещам да ме дразни с нещо, но пък аз  мрънкам доста, особено като гледа тъп мач по телевизията, пък не сме се виждали цял ден... #Cussing out Laughing

# 21
  • Мнения: 4 187
Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

Пусна я за да разбереш, дали има други такива типажи като мъжа ти ли? Има да, сигурно са много, но това успокоява ли те ? Винаги ли е бил такъв дразнител за теб, или само последно време ? Защо винаги накрая ти излизаш виновна? Нямаш ли аргументи, които да го накарат да проумее, че не е така?
Ти май вече ме обиждаш а?


 Shocked Не виждам с какво съм те обидила, извинявай !!! Въпросите не съм ги писала с нападателен тон, а за да навляза в обстановката  Crazy. Не ставам явно за семеен консултант  Tired.
Сега прочетох, че си бременна, това до някъде обяснява докачливостта ти.

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 19:37 от star

# 22
  • Мнения: 1 289

Това ме дразни,че не си признава кога греши,а обвинява другите за неговите грешки.За това пуснах темичката.

Пусна я за да разбереш, дали има други такива типажи като мъжа ти ли?

Има, има, моят почти никога не си признава ако не е прав. Да ме обвинява за негови грешки също ми се е случвало.

# 23
  • Мнения: 4 187

...... Да ме обвинява за негови грешки също ми се е случвало.

Моя пък ме обвинява в това, че когато аз съм виновна (според мен е нямало такъв момент  Crossing Arms) , така съм извъртала нещата, накрая той да ми се извинява  Whistling.

# 24
  • Мнения: 1 289

...... Да ме обвинява за негови грешки също ми се е случвало.

Моя пък ме обвинява в това, че когато аз съм виновна (според мен е нямало такъв момент  Crossing Arms) , така съм извъртала нещата, накрая той да ми се извинява  Whistling.
Е, при мене е обратното, ама няма кой да му се извини обаче Laughing
(Понеже аз се извинявам само когато съм наистина виновна все пак.)

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Изключително рядко. Но дори тогава го отдавам на това, че и двамата сме супер изнервени като резултат от напрегнатото ни ежедневие.

# 26
  • Мнения: 22

...... Да ме обвинява за негови грешки също ми се е случвало.

Моя пък ме обвинява в това, че когато аз съм виновна (според мен е нямало такъв момент  Crossing Arms) , така съм извъртала нещата, накрая той да ми се извинява  Whistling.


При нас пък е обратното-винаги аз съм виновна.Наскоро жестоко се скарахме и той започна да ме обижда,накрая ме и удари и аз бях виновна   #Crazy
Аз имам една приказка:Моят винаги сух излиза от водата.
Така че,мъже има всякакви.Не му обръщай внимание.Аз за три години такъв непукист станах,и,това още повече го дразни,защото не му се връзвам. #Cussing out

# 27
  • София
  • Мнения: 619
 #Cussing out напоследък мнооого ме дразни!Започна нова работа и не му виждам очите-в 7 става в 22 се прибира!Като призрак..........А иначе,като не те изслушва-тресни му един тиган по главата да видиш как ще ти обърне внимание-за добро или лошо  Laughing -и това съвсем сериозно.И аз съм от чепатите,ама да си свирка докато се опитвам да проведа разговор касаещ взаимоотношенията ни......е ще го прегази товарния влак  Sick Оф много съм изнервена напоследък .А ако не му говоря и не му обръщам внимание можеме с месеци да си седиме така и няма да ме попита даже какво става-ще сис еди кротичко като олигофрен и .........

# 28
  • Мнения: 2 448
ronkis ти не си ли мъж?  newsm78

# 29
  • Мнения: 46 516
Не ме дразни.

Но си зависи от човека, аз съм ужасен темерут, рядко нещо ще ме жегне  Whistling

# 30
  • Мнения: 940
Не, не ме дразни.

# 31
дразни ме на моменти, като прекали с кмпютърните игри. #2gunfire
иначе не мога да се оплача.  Wink

# 32
  • Мнения: 378
дразни ме на моменти, като прекали с компютърните игри. #2gunfire
иначе не мога да се оплача.  Wink
същата работа ама има дни в които едвам се изтрайваме.

# 33
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Купи рагу и ако няма пиле(трябваше ми за супа да подсиля детео).Прибира се с 1кг тел бон филе  Rolling Eyesнема лошо ама като отворихме торби4ката смрад е като занареждах Аз кво ти поръ4ах а ти #2gunfireеми  дразни ме и това не е 1 път

# 34
  • Мнения: 139
дразни ме,когато се пребере в къщи и се прави на фототапет.иначе моя мъж е света вода ненапита,никога не е виновен за нищо #Cussing out

# 35
  • Мнения: 37
Дразни ме с постоянното си висене пред TV иначе си го обичам много. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 388
Дразни ме, както и аз него.

# 37
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Дразни ме много заради висенето на компа и пушенето на цигари. Mr. Greenно и аз него с други неща,тъй че сме квит може би. Peace

# 38
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Не никога не ме е дразнел и винаги се съобразява с мен по скоро други ни дразнят

# 39
  • Мнения: 473
Понякога се случва, но все по-рядко обръщам внимание на неговите опити да ме изкара от равновесие.

# 40
  • Мнения: 1 432
Дразним се взаимно  Twisted Evil

# 41
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
чат пат,но вие сте много пресни още та да се дразните толокова много, а пък почнеш ли да не го понасяш като те дразни свършено е.

# 42
Дразни ме много заради висенето на компа и пушенето на цигари. Mr. Greenно и аз него с други неща,тъй че сме квит може би. Peace
И моя е така,прибере се от работа и веднага на компа,всяка вечер само гърба му гледам-две приказки не можем да си кажем. И накрая ми се тръшва до мен целия умирисан на цигари и веднага захърква. А сме още в началото на семейния си живот....

# 43
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Дразни ме много заради висенето на компа и пушенето на цигари. Mr. Greenно и аз него с други неща,тъй че сме квит може би. Peace
И моя е така,прибере се от работа и веднага на компа,всяка вечер само гърба му гледам-две приказки не можем да си кажем. И накрая ми се тръшва до мен целия умирисан на цигари и веднага захърква. А сме още в началото на семейния си живот....
Ами какво да ти кажа,това е нещото което ме изкарва извън релси,а в началото на брака не беше такъв много ясно. ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 849
Мен ме дразни, не с това какво прави, а какво не прави! Ясно че цял ден е на работа, че пари изкарва, ама като се върне да погледне децата, да каже нещо от работата, да ме пита как е минал деня... Нъц, и той като вашите, сяда си на компютъра (не че цял ден не е на него) или зяпа ТВ. Събота и неделя (ако го оставя) цял ден ще лежи, ще спи и нищо няма да пипне. А като стане - какво има за ядене и пак пред компа. Не че не се знаеме (вече 16 г.) но толкова неинициативен човек, не съм виждала!!! Мене все ме човърка, това да оправя, онова да поправя, нещо се развалило, нещо за ремонт - дразни ме! Той може да не забележи с месеци, а като го види, докато го оправи... Говоря за нещата, с които сама не мога да се справя.

# 45
# 46
  • Мнения: 59
Дразни ме само когато се паркира пред телевизора и се застои повечко.Иначе май аз повече го дразня ама нарочно. Mr. Green

# 47
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
ми разбира се,че ме дразни Mr. GreenКогато се прави на много важен,или когато започне с онова ужасно мъжко отношение-донеси ми това ,донеси ми онова и то да ме разкарва през 2 минути.... #2gunfire

# 48
  • Мнения: 1 168
Ми дразни ме, да!
Аз съм избухлива, той - два пъти, а освен това е и адски нетактичен и ето го "спора" е готов /да не кажа скандала/.
А, да, както всички мъже и той естествено е велик!!!

# 49
  • Мнения: 474
Кажете ми Моля Ви дразнят ли Ви вашите мъже и за какво точно?
Или само моя хубавец е такъв дразнител.
Имам странното усещане,че нарочно се заяжда с мен за най различни неща.
Непрекъснато нещо не му е наред и все мен изкарва виновна.
Днес се опитах да поговоря с него,ат той започна да си свирка,абе пълно неуважение,а после като се завихри скандала пак аз не го считам за човек и не го отценям,а той мен ме обожава едва ли не и всичко прави от любов.
Споделете... newsm78
На моменти сме абсолютно същите..... но ние все си се хапем за  нещо....  Tired Laughing

# 50
  • Мнения: 312
Дразни ме понякога, но предпочитам да премълча и така си вървят нещата по вода, защото са дреболии дразнещите неща.

# 51
  • Мнения: 112
   Дразни ме, доста, но то като се замисля и аз го дразня...няма начин.Без това не може, пък и екшън ако няма за къде сме Joy

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
   Дразни ме, доста, но то като се замисля и аз го дразня...няма начин.
И при нас е така... май доста сме изнервени от ежедневието.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 735
И все пак не отговори- откога живеете заедно?Има двойки,които просто им трябва време да свикнат да живеят заедно,пък и на мъжете появата на бебето и мисълта колко неща ще се променят също им действа не чак толкова положително.А и ти не анализирай всяко нещо с часове.Мисли за появата на бебето  smile3522и колко щастливи мигове ти предстоят!И че точно това е мъжа,който ще е баща на детето ти и бъди по-милостива към него.

# 54
  • Мнения: 2 035
И ние си имаме моменти в които не можем да се изтърпим  box но слава на бога отминават бързо   Party

# 55
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
На моменти не мога да го понасям, това са моменти в които и себе си не понасям.

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ме дразни. Дори в момента- заиграл се е на шах в мрежата и знае, че го чакам за да излизаме, но продължава да го прави. Като започна да му давам зор, той пък се дразни, че го разсейвам Twisted Evil
Непрекъсно се дразним!

# 57
  • Мнения: 641
Ето ме и мен.Да Ви се похваля:Сега сме в застой и много се обичаме вече няколко дни.Чувствам се спокойна и много по добре.

# 58
  • Мнения: 474
Ама ти недей сега да отчиташ по ден и час днес дали  сте се скарали или не..... пиша го, защото в началото на нашата връзка с Мишето  Mr. Green и аз така правех.... толкова много  отбелязвах, че не се карама....та като се надигне някой скандал...стой та гледай  Whistling ooooh!
Не приемай думите ми като критика  Hug да продължавате в същия дух и да се разбирате повече и повече...

# 59
  • Мнения: 641
Аз това го написах не за да се отчитам,а да споделя,че се радвам и се надявам да сме така по дълго време и по рядко да се караме.И защото се чувствам добре.

# 60
  • Мнения: 474
Това ти пожелавам и аз   bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 17 546
Е, точно в момента ме хвана  Angry Иде ми да му запуша устата с възглавницата. От един час си е у дома и наговори един куп дивотии! К'во му стана на този човек!? Thinking Оф!... Tired Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 641
Е, точно в момента ме хвана  Angry Иде ми да му запуша устата с възглавницата. От един час си е у дома и наговори един куп дивотии! К'во му стана на този човек!? Thinking Оф!... Tired Crossing Arms
Ей за това я пуснах тая тема.Да си изливаме нервите.
А те ми бяха написали,че като прочета,че има и други като мъжа ми ще се успокоя,напротив аз се ядосвам още повече като разбирам,че дразнещите съпрузи са доста.
Предполагам,че ще ти мине в най скоро време,както на мен ми мина.
...до следващия път.

# 63
  • Мнения: 17 546
Бързо ми минава, обаче той е по цял ден на работа. Аз се оправям сама с ремонти, пазаруване, плащания и въобще с цялата къща, и с момчетата. направо издивявам като се прибере и вместо да изкараме два три часа приятно, той започва разбор на нашите дейности - какво сме свършили, как и какво не сме, и защо! Как той бил все на работа, пък ние... не знам си какво. Ей това ме дразни и този разговор се повтаря периодично, веднъж или два пъти в месеца, и днес му е деня явно! А е неделя, свърших 100 работи тези дни и то перфектно - ремонт на баня, майстор, аз довърших разни работи, защото нямаше кой. Последва чистене до припадък след ремонта, Имен ден на големият ми син вчера, Междувременно ходя на работи на смени - дневна и нощна. Подстригах две от децата днес, Пералня, прахосмукачка и готвене не ги броя. Просто ми прекипя днес!

# 64
Моят ме обвини, че се чувствал като в затвор, защото не гледал мачове всеки ден, защото аз съм му мрънкала...

# 65
  • Мнения: 702
Дразни ме и още как?! #2gunfire
Осогбено напоследък! Вчера напримен направи нещо, което ме накара да си направя някои генерални изводи за това къде точно се вписвам в класацията за него! При положение, че от половин година и повече говорим как ще СИ купим кола и СъбирамЕ пари, аз като добро момиче ходя и внасям в банката, всеки месец неговите пари(които уж са общи) на негова сметка, която аз го накарах да си открие, а моята заплата отива за всичко друго в къщи - разходи, храна дрехи(нали и тя е обща). И вчера се прибирам от работа и какво да разбера - че аз му събирам парите и харча мойте, за да СИ купи ТОЙ кола, а аз не фигур5ирам никъде!
Знам, че звучи грозно и материалистки, но въпросът е принципен - когато говорим, че ще правим нещо заедно за семейството, не трябва да се отмятаме и в последния момент да правим обратното. Защото ако беше друга, едва ли щеше да се загрижи как да му събере парите, а по-скоро как да ги изхарчи! Дори собствената му майка му ги харчеше и го лъжеше, че не е пипала нищо! Поне за това сам се убеди!
Понеже пътува по корабите и нали си представяте по колко време го няма, е, като се върне пак го няма! Все има по-важни неща за вършене от нещата в къщи! Все нещо излязло и не можал да свърши нещо елементарно, което съм му поръчала! Еми, да! Дразня се! Много даже! То като ще е тъй аз и сама се оправям прекалено добре даже, неми трябва тенекия на врата!Нито пък мечтата ми е да съм домашна прислужница, перачка, готвачка и миячка, макар да правя всичко с удоволствие и любов! Когато не се оценява и желанието преминава, а с него и любовта!
Дразнят ме много неща и хиляди пъти сме говорили - за момента разбира, опитва се, но след два дена нов бардак със стари К***И!
Сори, че стана малко дълго, но се чувствам обидена и излъгана! Не съм за една кола, даже книжка нямам,баси Confusedобаче, принципа си е принцип! Семейните решения също! Не ми е хубаво да се чувствам излъгана! Защото, ако не бях аз да събирам парите, сега нямаше да има нищо зад гърба си!И още мноооого други неща!

# 66
  • Мнения: 4 668
Дразни ме и още как  Confused
Мъжът ми е много готин във всяко едно отношение , но има една много изнервяща ме черта - в повечето случаи смята , че той е прав и когато аз се развикам , дори и причината за спора да е била в него не си признава , а на всичкото отгоре и се чувства онеправдан  Sick
Също така , много ме дразни , когато аз искам за нещо да се разберем , а той съвсем равнодушно ми каже - " Успокой си нервите първо и после ще говорим " или да ме обвини , че съм си изпадала в " моите състояния "  Close ... ама какви са тези състояния , не може да каже ...
Пресен случай от снощи как ме издразни , та ми идваше да го сритам даже  Laughing

# 67
  • Мнения: 69
Купи рагу и ако няма пиле(трябваше ми за супа да подсиля детео).Прибира се с 1кг тел бон филе  Rolling Eyesнема лошо ама като отворихме торби4ката смрад е като занареждах Аз кво ти поръ4ах а ти #2gunfireеми  дразни ме и това не е 1 път

 Joy Joy Joy Ами аз моя преди време като го пращам до магазина и му казвам "Миличко, да купиш малко чесън, че свърши". И той се прибира душата в къщи и ми вика "Мило, имаше само 2 килограма, нямаше повече на магазина, ама ако не ти стига да ида до другия?"
Аз тогава  #Cussing out
Ама сега  Joy Joy Joy

Естествено е да се дразня понякога. Не , че той ме дразни нарочно, просто аз съм малко "Паля на червърт", дето се вика. Но когато изцепи някоя глупост и аз  #Cussing out #Cussing out #Cussing out, направо ми идва на момента.....Ама съм го обучила. Като види да хвърчат искри от мен и за 5 мин се скрива някъде и не ме закача. На мен бързо ми минава. Иначе има страхотно чувство за хумор и накрая всичко свършва със смях.

# 68
Възприех следната тактика- усмихвам се мило, правя си каквото си искам, не намирам кусури, не се оплаквам и резултата беше - ама ти защо си толкова мълчалива, какво е станало? Е няма угодия.
 Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 750
Охооо....дразня му се ами,как не!
Дразня се когато се опъне на дивана да гледа тв и започне едно лудо мърдане на палеца на сладкото си краченце.
Мърда го точно пред очите ми.
Трета година не спира да ми го мандахерца пред тв-то. Twisted Evil
Дразня се,когато ...взема ляв завой и завъртайки волана опъва кутрето на лявата си ръка като струна.
Така го опва,че имам чувството,че ще опише полукръг на предното стъкло. Crazy
Дразня се когато започне да кашля като луд още на петата минута след която се е събудил.
Уж аз съм пушача в къщата а той кашля....и защо сутрин по дяволите! Twisted Evil
Дразня се когато съм купила нов килим и в момента в който се привбере вижда питащата ми физиономия....започва да се оглежда като,че търси игла.След като пет минути погледа му е обходил цялата стая....заковава ''Хм!Нови възглавници!'' doh
Дразня се когато съм се върнала от фризьор и съм боядисала косата от тъмно русо в черно да не ме забележи.И когато го попитам не забелязва ли нещо....да ме огледа от петите до главата и да възкликне ''Ааха...ходила си на маникюр.Страхотно изглежда!" bash

За много неща се дразня! Twisted Evil
Ама пусто,много го обичам бе!

# 70
  • Мнения: 4 733
Дразня се от разни дреболии, за които моля да Не прави, а той продължава. Вече започвам да си мисля че е умишлено.

# 71
  • Мнения: 1 749
Дразни ме и още как  Confused
Мъжът ми е много готин във всяко едно отношение , но има една много изнервяща ме черта - в повечето случаи смята , че той е прав и когато аз се развикам , дори и причината за спора да е била в него не си признава , а на всичкото отгоре и се чувства онеправдан  Sick
Също така , много ме дразни , когато аз искам за нещо да се разберем , а той съвсем равнодушно ми каже - " Успокой си нервите първо и после ще говорим " или да ме обвини , че съм си изпадала в " моите състояния "  Close ... ама какви са тези състояния , не може да каже ...
Пресен случай от снощи как ме издразни , та ми идваше да го сритам даже  Laughing
Овен,нали?Априлски....
И ние така...Иде ми да го ступам понякога.

# 72
  • Мнения: 0
Голям купон сте повечето , а не смятате ли че мъжете ви също така са мислещи същества и от време на време ви бъзикат  hahaha
Без да обиждам емоциите на никоя наистина , все пак вие сте нашите половинки   bouquet
Вие си играете с нас , ние си играем с вас   Hug

Общи условия

Активация на акаунт