КАЗАНЛЪК 7

  • 43 184
  • 264
  •   1
Отговори
# 195
  • В събота
  • Мнения: 201
Добре си дошла, zajka, ама едно време случиии......  cold

Мен от срещи без деца ме отпишете  smile3518 Мойто диване от зъби ли, от що ли, напоследък се буди на всеки час и ако не ме засече в обсег става страшно  cry mamma

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 16:58 от Tikvichka

# 196
  • Мнения: 451
Аз имах предвид срещичка през деня и то с диванетата - няма как да оставя майка ми сама с двете #Crazy А за вечер не ставам - нали ранъта е в мен Mr. Green Клуб Цвети работи ли още  newsm78 - ако работи може там да си направим срещичка! Или ако са открили някой детски кът... Thinking 
Хайде казвайте   Hug

# 197
  • Мнения: 1 639
Клуб Цвети работи ли още 

Не. Преустановил е дейност.

# 198
  • Мнения: 616
нийде не става за лапета, май. лошо.
освен пак да кажа у дома да се сберем, някой ден, ама ... как ви се струва? У нИделя, примерно? ма то пък аз съм малко настинала, митко и той смуче некви лекове, май не е удачно, да не фърляме бацили на другарчетата  Tired

# 199
  • Мнения: 1 639
offioly, вашето бебе , беше най-коментираното вчера в дъжда.
На мъж ти не му ли беше мокро  Crazy

# 200
  • Мнения: 616
 Joy
ами не му е било много сухо  Sunglasses Важното е, че Митьо обича да спи в дъжда, под найлона  Mr. Green
Днес пак ходихме, гаден вятър  Close

# 201
  • Мнения: 1 639
Е , хубаво де , ама чадър няма ли за Роко или един дъждобран , поне .  Laughing

Ама една клиентка ме срази, от врата влиза и казва "Ех , това бебе го скъсаха от разходки в този дъжд!" Joy
Твоите хора бяха на светофара тъкмо.

# 202
  • Мнения: 616
 Joy Joy Joy
коментар от роко "Ми к'во да правя, бебето като спи, немога да го будя я!"
Той се прибра онзи ден от северно море, там го е брулил дъжд 5 седмици, и не се тормози много  Sunglasses

# 203
  • Мнения: 451
Мацки казвайте за срещичка Laughing

В универмага не става ли - в някъкъв час, в който няма много деца newsm78

Пък в краен случай ще тормозя бабата да ги гледа и двамата #Crazy

# 204
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Среща,а?
Може и у нас да спретнем една среща.Място има!
Тиквичка, нямаше ли някъде нов детски клуб?! newsm78
Офи , а отъркаляхте ли Митака в снега?

# 205
  • В събота
  • Мнения: 201
Ми то май имало, ама онзи ден минах от там и се дзверих, дзверииих - ама нищо не видях. Т.е. заведение си има там де, ама вътре не съм влизала да видя какво е...... Ако някой има път днес може да погледне и да докладва - точно срещу старата баня, пада се в уличката зад централната кухня. Ако става за по-малки дечица - там сме.

# 206
  • Мнения: 147
Има детски клуб зад старата баня. На 2-я етаж е  Peace ......то май само то остана

# 207
  • Мнения: 1 639
Има и в комплекс "Карко" - ужасен е , но за майки с колички вероятно става.

Детският кът срещу старата баня е на втория етаж и е за по-големи деца . Идеята е да си оставиш детето да си играе с аниматорите , а родителите да си пият кафето долу или някъде другаде. Цената на час е 3лв на дете.
Няма място за колички  Laughing

Ако се решите там, ще трябва да се събуете и да сте на земята седнали, напитки .....не знам дали има горе.

# 208
  • Мнения: 147
В Карко-то ходих в края на декември. Голямата зала са я направили на галерия, оставили са 3-4 масички за кафе и се пуши.....но вече не се води детски клуб "Веселушко"

# 209
  • Мнения: 616
Както изглежда, зимата място за майки с колички - няма. То като си помисля, дори поликлиниката не е съвсем пригодена за майки с колички, пък к'во остава за кафетата Confused
Освен по къщите да се събираме  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт