За думите....

  • 3 571
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 115
Американците имат сколонност да прехвалват за несъществени неща - всичко е "велико",  "изключително" и  "неоценимо". Става ми глупаво (и трудно да оценя благодарностите и хвалбите), защото ако се изхвърлят за дреболии, то не остават думи за истинските постижения.

Все пак мисля, че ще ми е по-зле при холандците  Laughing

# 31
  • Мнения: 945
Германия: Моите колеги и приятели са искрени. Винаги си благодарим ако някой е органиzирал нещо. След zавършването на някой проект се дава "zахарче", а и когато аz водя проекта също ми е много приятно да иzкажа благодарност. Даже след по големи ( и успешни) проекти си органиzираме по някое праzненство, на което всеки носи по нещо.

Кокото до децата, всички им се радват много. Като отидох zа първи път с малката на работа се наложи да я кърмя там, че не ме пускаха да си тръгна. Един колега специално я чака да се събуди, zа да я вzеме на ръце да си поиграе.

# 32
  • Мнения: 1 190
Гърците също са по приказките Wink, няма значение дали за похвала или критика.
Това, което казва fata morgana, тук е невъзможно да се случи. За децата дават мило и драго. Няма ден, в който да не заговорят или просто да закачат дребната на улицата или в магазините.

За Гърция съм съгласна, бяхме с малката в Солун и разхождайки се влезнахме в един хранителен магазин - искахме да си купим вкусна тархана Simple Smile и действително много хора й се радваха вътре, един служител дори й подари играчка, по улиците също, а да кажеш, че няма деца, напротив - има newsm78 .. за съжаление не разбрах какво ни говореха, но беше с усмивка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт